Strona 293 z 1200
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,930 z 11993

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie w sierpniu bedzie rok...
    Dzis powtorzylam prolaktyne, jutro ginekolog..
    Grooszku, Ty jestes twarda. Doswiadczylas niestety najgorszego ale to czyni nas mocniejszymi. Podobno..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja juz żyje urlopem
    Jeszcze tylko jutro...
    I 2 tyg urlopu
    Potem na tydzień wracam do pracy i znowu na tydzień urlopu - wyjeżdżamy Razem ♡
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Zazdroszczę urlopu!

A ja się boję dzisiejszej wizyty u nowego gina...Idę zaraz po pracy.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A ja od poniedziałku urlop we wtorek wyjeżdżamy na szczęście mam zaprzatnieta głowę bo dużo obowiązków w pracy i w domu. Przygotowania do ślubu brata. Nie ma czasu myśleć i się dolowac. Po urlopie na 3 dni do pracy i tydzień wolnego z okazji ślubu ale fajnie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Urlopujcie, odpoczywajcie...po urlopach posypią się dwie kreski, zobaczycie.

Jak czytam groszka to mi się przypomina wszystko co ze mną się działo....
    Ja już po wizycie kontrolnej u lekarza, wszystko w porządku tam w środku. Od września możemy się powoli starać o kolejne dziecko. Trochę mi ulżyło...

cosima88 też się bardzo dzisiaj byłam wizyty. Ogólnie po zabiegu jak widzę "ten" szpital to mam miękkie nogi. Ale...nie było aż tak źle. Lekarz o niebo lepszy niż ten do którego chodziłam. Nastawił mnie pozytywnie.

Ja chyba tez lekarza zmienię bo ten mój tylko za każdym razem mówi natura i natura albo prosze nie myślec. No kurde jak nie myślec. Staramy się juz coś koło roku i nie możliwe ze zdrowi młodzi ludzie nie mogą zrobić dziecka. Juz naprawdę boli mnie głowa od tego wszystkiego, wręcz pęka. Wczoraj mówiłam mężowi ze nawet sobie nie zdawałam sprawy ze tyle jest kobiet które maja problemy z zajściem w ciąże albo z utrzymaniem jej a za chwile weszłam na forum i Groszek o tym pisała.

Najgorsze jest to ze i mój T. Jesteśmy zdrowi i przebadalismy sie i wszystko okej a nie ma nic, a mam sąsiadkę która pije, pali i zle sie prowadzi a co roku w ciąży jest i to Jest tak cholernie nie sprawiedliwe , szkoda mi tylko tych dzieci bo maja biedę i tez chodzą czasem głodne i zaniedbane. Ale taka kobieta alkoholiczka rodzi je zdrowe. Młoda dziewczyna bo 28 lat

karolinabrn co Ty masz za lekarza wariata? Natura, natura - jak może coś takiego mówić, lekarz, wykwalifikowany ginekolog? Wiadomo, ze każdy nie chce myśleć i stara się, jak może, ale nie jest to łatwe. Koniecznie zmień tego lekarza, beznadziejny.
    cosima88 wszystko będzie dobrze!
    Dziewczyny też Wam zazdroszczę urlopu, chociaż dopiero wróciłam, ale wiem, ze za 3tyg kolejny, także to mnie pociesza.
    Martulka przykro mi, że @ się pojawiła...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja jutro koncze swoj kurs
    Trwal trzy tygodnie! Ide na tydzien do pracy i potem dwa tygodnie urlopu )))

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Karolinabrn niestety, tak już jest.
    Szkoda tylko, że przez bezmyślność rodziców cierpią dzieci.

Moja szwagierka zaciążyła w pierwszym cyklu. Termin ma na lipiec, ale kiedy dokładnie-nie wiem i nawet mnie to nie rusza. Widzialysmy sie ostatnio w maju na komunii mojej Kaji, bo jest chrzestna. Jak słyszałam jej lamenty, to się we mnie gotowało... Problem ma taki : od początku nastawiała na chłopca, a usg pokazało, że to jednak na 99% dziewczynka... a ona tak chciała synka... no, tragedia po prostu!

Zostawiłam to bez komentarza.

Nawet sobie sprawy dziewczyna nie zdaje jakie ma szczęście, że udało jej się dotrwać do terminu bez komplikacji. A syn czy córka? Jakie to ma znaczenie... najważniejsze, by urodziło się całe i zdrowe.

No nic dziewczyny, kiedyś nam się uda... kiedyś napewno...
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Burzujka kwalifikacje podniesione, więc urlop się należy

Ale macie fajnie Kobitki

Odpocznijcie za mnie
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g