Strona 291 z 1200
Pokaż wyniki od 2,901 do 2,910 z 11994

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Madzia czy to mocne plamienia? może to jeszcze nic straconego?
    Groooszku dajesz radę, jesteś naprawdę dzielna!
    My już wróciliśmy. Było cudownie, a teraz czas wrócić na ziemię i zająć sie domowymi obowiązkami .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Nie wiem dziewczyny wydaje mi się że to jednak @... boli mnie podbrzusze i jakoś tak czuję. Do lekarza mogę pójść najwcześniej w sobotę, wydaje mi się że w tym cyklu nic z tego. W następnym zrobię test jak okres spóźni mi się conajmniej 7 dni...

Hejka dziewczyny. Staramy się z mężem o dziecko i drugi dzień nie mam juz okresu. Bolą mnie strasznie piersi i sutki, 4 i 3 dni temu było mi strasznie nie dobrze, boli głowa. Test na mocz wyszedł negatywny i poszłam zrobić dziś beta hcg i wyszło < 0,1 mlU/ml nie wiem co to znaczy i co myślec o tym. Dziś wypada ze jest 2 tygodnie po owulacji. Czy jest możliwe ze jest jeszcze za wcześnie na takie badania ? Doświadczone mamuśki Oświeccie mnie bo juz mi smutno

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Dziewczyny krótki i całkiem ciekawy artykuł.
    http://nieplodnirazem.pl/przetrwac-d...dne-zwariowac/
    Kasia, bardzo dobry artykuł.
    Tylko jak go wdrożyć w życie?
    Trzeba próbować...

Pati, Madzia, bardzo mi przykro!

A ja się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u nowego gina. Mam wielkie nadzieje, że w końcu dowiem się w czym problem.
    Jutro 11dc, więc może na badaniu będzie już coś widać kiedy będzie owu.

karolinabrn może jeszcze ciąża jest młoda i dlatego nic nie widać. Poczekaj kilka dni jeszcze i powtórz betę.
    cosima88 jak robi CI usg ginekologiczne to na pewno coś zobaczysz. Mnie moj ginekolog dokładnie pokazywał jajeczka . Trzymam kciuki!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Hehe, a ja właśnie dziś jestem po usg dopochowowym i też gin mi pokazywał pęcherzyki (dziś 10 dc), ale żaden jeszcze nie zbliża się do pęknięcia, więc tradycyjnie kolejny długi cykl przede mną. Także polowania na jajko ciąg dalszy

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kobiecy organizm jest nieobliczalny....
    Madzia może faktycznie jeszcze nie wszystko stracone.
    Kasia fajny do poczytania prosty artykuł.

Ja mam jutro też wizytę u lekarza, kontrolną po zabiegu. Mam nadzieję, że tam w środku wszystko w porządku ze mną.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    A ja mam nadzieję, że dojdę szybko do siebie pod względem psychicznym i fizycznym.
    W sumie już teraz czuje się lepiej, po mimo dość obfitego krwawienia.

No nic, teraz jakieś trzy miesiące regeneracji, treningów, zdrowej diety i zaczniemy od nowa.

Choć nie powiem, po tym co przechodziłam wczoraj i dziś, obawy mam przeogromne.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    A ja mam nadzieję, że dojdę szybko do siebie pod względem psychicznym i fizycznym.
    W sumie już teraz czuje się lepiej, po mimo dość obfitego krwawienia.

No nic, teraz jakieś trzy miesiące regeneracji, treningów, zdrowej diety i zaczniemy od nowa.

Choć nie powiem, po tym co przechodziłam wczoraj i dziś, obawy mam przeogromne.
    Daj sobie czas na te treningi
    Domyślam się ze chciałabyś juz... ale proszę odczekaj trochę

Na pewno następnym razem wszystko pójdzie jak trzeba.
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 20-07-16 o 19:44
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Może faktycznie za młoda jeszcze zeby to stwierdzić. Ale nigdy mi się nie zdarzyło zeby mi się @ spóźniała. Za bardzo chce mieć dziecko chyba i dlatego się denerwuje. Najlepiej jak bym juz wiedziała czy jestem w ciąży czy nie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów