Strona 288 z 1202
Pokaż wyniki od 2,871 do 2,880 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Jak tam? Wkurw się zaczął, czy nie?
    Bo u mnie trwa od trzech dni

piątek/sobota się okaże, czy coś się kluje
    A nawet nie wiem. W sobote weele potem poprawiny. Dzis poerwszy dzień pracy po roku i 7 mcach to jakos czasu i na nerwa nie ma.
    A w pracy 8h laby i nicnierobienia. Złożyłam wnioski o dostępy do systemu i czekam do tego zaproponowali mi zmiane stanowiska na ciut wyzsze (a mialam wrocic na nizsze niz przed ciążą),bo dziewczyna z dnia na dzień dala l4 i potem macierzyński. Zaskoczyli mnie mocno. Nie wiem co robić bo ciagle licze ze niedługo się uda. Porposilam o tydzień zastanowienia. W weekend sie okaże że @ nadejdzie to się moze skusze. Nie chce im mieszać szykow. Ze przyjme propozycje i za miesiac sie okaże że w ciąży jestem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to czekam na @ i robie znow.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hej.nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bo pisałam krotko ale twierdziłam ze napisze
    jestem w 6tyg ciąży.udalo się po rownym pol roku.ale do tej pory nie mogę w to uwiezyc.za tydzień mam nadzieje na wizycie zobaczyć serduszko.ale ciaza w tym cyklu ,jak to często bywa,byla totalnym zaskoczeniem!
    przed dniwm @ nie miałam zadnych objawow.zero bolu piersi-zerooo.nic!a ormalnie przed @ bola.a tu dwa flaczki miałam dostać w sobote dwa tyg temu.ale nie przyszla.w niedziele tez nie,w poniedziałek zrobiłam test dla swietego spokoju,bo chciałam wlosy pofarbować,ale nadal piersi niccc.test negatywny-nawet się ie zdziwiłam.wlosy pofarbowalam i czekałam na @.w sode nadal jej nie ma,wiec drugi test,tym razem strumieniowy i jest pozytyw,ale bladzioch.na drugi dzień rano test płytkowy i kreski praktycznie nie widać.minimalny cien cienia i to przy przyjzeniu się.normalnie ciaza widmo a hormony na zerowym poziomie bo piersi nic...
    w sobote dostałam infekcji i jeszcze plamień,wizyte u lekarza udało mi się zalatwic na wtorek dopiero,ale nie panikowałam specjalnie.we wtorek okazało ie ze nie ma nawet pęcherzyka,ale lekarka się nie przejela bo mowila ze ten wcześniejszy brak objawow *piersi* mogl swiadczyc o przesnieciu owulki(i tak było bo w dniu kiedy miała być i dzień po nic nie dzialalismy).kazala przyjść w piątek a wcześniej zrobić bete.beta 377-dlatego nie bylo pęcherzyka,bo widać go dopiero jak jest powyżej 1000.
    bylam w paitek i był pęcherzyk,ciaza kilka dni mlodsza.piersi nadrabiają braki i zaczynają wylazic ze stanika
    nadal to do mnie nie dociera i nie mogę się doczekać poniedziałku i wizyty.strasznie się boje,bo wiem ze zajść to jedno,a donosić to drugie...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    To trzymam kciuki za powodzenie misji - donosić ciążę
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

A ja dzisiaj umieram z powodu bólu brzucha nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie bolał brzuch podczas miesiączki.
    Dagmaraz gratulacje będzie dobrze
    Dzisiaj Groszek ma chyba USG, Także Groszku czekamy na wieści od Ciebie.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja już w szpitalu na oddziale.
    O 9 dostałam dwie tabletki na poronienie... O 12 już zaczęły sie lekkie skurcze, a teraz to już ze mnie zwłoki.
    Wymiotuje, mam biegunkę, nie mogę wstać, bo mdleje. Ogólnie strasznie. Dostałam niedawno ketonal domiesniowo i leżę plackiem.

Nie mam siły, ale dzis fizycznie. Osłabiona jestem strasznie.

Byle do czwartku i będę mieć to wszystko za sobą.

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Groszek wspólczuje, jestem z Tobą, trzymam kciuki za szybkie zakończenie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dagmara, gratulacje!!! Wszystko bedzie dobrze!
    Groszek, trzymaj sie tam! jesteś bardzo dzielna!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Ja już w szpitalu na oddziale.
    O 9 dostałam dwie tabletki na poronienie... O 12 już zaczęły sie lekkie skurcze, a teraz to już ze mnie zwłoki.
    Wymiotuje, mam biegunkę, nie mogę wstać, bo mdleje. Ogólnie strasznie. Dostałam niedawno ketonal domiesniowo i leżę plackiem.

Nie mam siły, ale dzis fizycznie. Osłabiona jestem strasznie.

Byle do czwartku i będę mieć to wszystko za sobą.
    Tak jak mówisz... byle do czwartku!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Groszek to Ty strasznie fizycznie to znosisz. Jakaś masakra. Ale chociaż psychicznie trochę lepiej? U mnie z psychika było najgorzej. Wiadomo juz co dalej? Będziesz miała zabieg?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów