Strona 287 z 1202
Pokaż wyniki od 2,861 do 2,870 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny bardzo bardzo chętnie Was za sobą pociągnę, chciałabym aby każdej z Was się udało i aby "worek " z ciążami się wysypał :-) mnie z objawów ciążowych najbardziej dokucza senność, mogłabym spać w każdym miejscu i o każdej porze :-D mam nadzieję że tym razem wszystko będzie już dobrze, że na wizycie zobaczę zdrowe serduszko...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U mnie też 4dni max. Piereszego boli kolejnego się leje. A potem 2 takie słabe. To wszystko poprzedza tydzień wkurwa. Brrrr

Hej dziewczyny, troche Was podczytuje, ale tym razem coś naskrobie.
    Burzujka, ja mam problem z prolaktyna. Byla wysoka w granicach 1000, a nawet czasami 1500. Polozylam sie do szpitala, zrobilam rezonans i okazalo sie, ze winowajca jest gruczolak, nawet dosc duzy. Na szczescie nie taki diabel straszny . Objawow nie mialam, nic sie nie dzialo. Po 4 miesiacach leczenia prolaktyna spadla ponizej normy i pojawil sie dzidzius . Takze glowa do gory i pozdrawiam

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Macie 4-dniowe @ ? U mnie trwa 7-8 dni , z czego 4,5 i 6 bardzo bolesne i bardzo obfite.
    Coś ze mną nie tak?
    Wszystko ok Cosima. Ja mam 6-7 dniowe. Ok 5 dnia leci ze mnie najbardziej i wtedy mam lekkie skurcze. Poza tym @ po dwòch porodach jest prawie bezbolesna z czego się bardzo cieszę

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    U mnie też 4dni max. Piereszego boli kolejnego się leje. A potem 2 takie słabe. To wszystko poprzedza tydzień wkurwa. Brrrr
    Jak tam? Wkurw się zaczął, czy nie?
    Bo u mnie trwa od trzech dni

piątek/sobota się okaże, czy coś się kluje

Echh wczoraj zrobiłam test tak jakoś w przypływie emocji no i negatywny nie nastawiałam się jakoś mocno że to ten cykl ale jest mi źle. A od rana zaczęłam plamić... także lada dzień i przyjdzie @.
    U mnie @ trwa tak 6 dni bez jakiegoś ogromnego bólu, tylko że zawsze przed @ plamie na brązowo tak 2dni i to jest wkurzające. Sonne u mnie wkurw też zawsze jest także nie jesteś sama.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Madzia :*
    Proś swojego Aniołka o wsparcie i opiekę, a napewno będzie dobrze.

Mam koleżankę, która kilka lat temu przeżyła podobną tragedię. Wiedziała, że synek ma poważną wadę - bezmózgowie i że zaraz po narodzinach umrze. Lekarze sugerowali aborcje, ale ona zdecydowała, że urodzi. Do końca dzielnie się trzymała. Poród po terminie. Mały żył niecałe 2 godziny. To co działo się później jest nie do opisania...

Po roku spróbowali raz jeszcze i urodził się im zdrowy Maluszek. Dużo rozmawiałyśmy wtedy. Mówiła, że ciągle myśli o pierwszym synku, że prosiła go o to, by się nimi opiekował. I tak się stało. Może ktoś pomyśli, że to nawiedzone, ale ja myślę, że wiara czyni cuda. Jeszcze w takich chwilach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziwczyny prolaktyne latwo sie zbija. Wyniki wysoko poza norme zazwyczaj oznaczaja guza przysadki, latwo sie go leczy lekami, ale moze tez wystepowac hiperprolaktynemi czynnosciowa ktora powoduje zazwyczaj stress. Organizm poprostu tak reaguje. Ja przed pierwsza ciaza wyniki w gurnej granicy okolo 600 , a teraz niby ok bo okolo 300 ale po obciazenoiu 16-nasto krotny wzrotya norma to 10 krazy wiecej. U mnie objawy to nieregularne miesiaczki. Jestem od roku na dostinex 1.4 tabletki na tydzien. Miesiaczki regularne teraz co 30 dni. Wysoka prolaktyna moze utrudniac owulacje, lub jesli do niej dojdzie jajeczka moga byc gorszej jakosci niezdolne do zaplodnienia a jesli do zaplodnienia dojdzie moze powodowac niedomoga progesterone w drugiej fazie co sie laczy z trudnosciami w utrzymaniu ciazy. Brzmi groznie ale leczy sie bardzo skutecznie lekami. Kazdej kobienie ktora po pol roku nie zaszla w ciaze zalecam zrobic to badanie z obciazeniem.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Melissa dziekuje za Twoja wypowiedz. Wysoka ta prl mialas!
    Kaska Tobie tez dziekuje.
    A powiedz mi co to jest to obciazenie? O co to chodzi?
    Dzis mam straszny dzien, plakac mi sie ciagle chce i ze trzy razy mi sie zdarzylo w nieodpowiednim momencie zaczac plakac i nie moglam sie uspokoic...
    Z lekarzem pisalam, najwczesniej moze mnie przyjac w piatek bo ma istne oblezenie... Powiedzial tez ze moj wynik az taki straszny nie jest, zebym byla dobrej mysli... Nie umiem.
    Kiedy najczesciej robi sie badanie prl? Wiem, ze jakos na poczatku cyklu..? Ja jutro powinnam miec @ i tak sobie mysle ze moze udaloby sie przed wizyta powtorzyc badanie.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka prolaktyne robi się w 2 lub 3 dniu cyklu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów