Strona 285 z 1202
Pokaż wyniki od 2,841 do 2,850 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja narobiłam ambarasu z tymi testami, kupiłam i zrobiłam strumieniowy pink express i paskowy pre test i oba pozytywne :-) nie wiem dlaczego wczoraj były negatywne.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    To wspaniale!
    A może wczoraj robiłaś nie z porannego moczu?
    Jak masz siłę, to idź jutro na betę i pochwal nam się wysokim stężeniem.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Alicja myślę, podobnie jak dziewczyny, że jeśli masz taką możliwość to żeby jakoś pomóc tej koleżance podnieść się psychicznie, żeby nie straciła dziecka. Bo jak teraz nie zawalczy, to kiedyś może być za późno i wtedy pewnie bardzo by żałowała.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Alicja to strasznie smutne! Ale jak możesz to postaraj się jej pomóc w każdy możliwy sposób

Madzia Wiedziałam, że tak będzie! Ha! Gratulacje! :*

Ja mam pytanko do Was dziewczyny: wiecie jak to jest z wodą aloesową? Można ją pić w ciąży? Kupiłam dziś wielką butlę w sklepie i się naczytałam w internecie, że napoje aloesowe w ciąży to nie koniecznie a znowu gdzie indziej, że woda spoko bo ona nie ma wiele tego aloesu. Ta która kupiłam ma 12%. I już sama nie wiem co mam robić A mam na nią taką ochotę!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ktos mial do czynienia z za duza prolaktyna???
    Przepraszam ze mecze ale DOPIERO jutro bede mogla do lekarza zdzwonic i meczy mnie to strasznie...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Miałam wysoką prolaktynę ok 10 lat temu. Objawiło się to u mnie tak, że niemal zatrzymała mi się miesiączka, miałam cykle po 90-120 dni, byłam cała opuchnięta bo zatrzymywałam wodę. Nawet Luteina na wywołanie nie podołała. Przy innej okazji miałam robiony tomograf głowy i guza nie mam. W końcu jakoś dostałam @ i gin mi przepisał tabletki antykoncepcyjne i tak z małym przerwami przeżyłam kolejną dekadę. W tym roku prolaktyna wyszła mi w normie.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 17-07-16 o 15:19

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki Mira za odp. Skad sie to dziadostwo bierze?! Nic nie rozumiem... Jestem juz cala zalamana... A pamietasz jaki to mialas wynik mniej wiecej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nie pamiętam niestety.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Madzia to dobrze, że jednak wszystko dobrze i są dwie kreski.

burzujka ja miałam problem z prolaktyną jakieś 2 lata temu (w sumie kto wie czy dalej z nią nie mam problemu) no ale do rzeczy. Nie pamiętam już jaki był wynik ale zapamiętałam jak pani doktor do mnie powiedziała że mam wynik tak wysoki jak "stąd do kosmosu". Trochę się wtedy załamałam ale nie z tego względu że nie będe mogła mieć dzieci...tylko poprostu wtedy miałam problem z nadmiernym owłosieniem, tłustą skórą silnymi i bolącymi miesiączkami itp. Pamiętam że dostałam jakieś silne leki które strasznie źle na mnie działały. Zaprzestałam leczenia po czym poszłam do innego lekarza pokazałam mu wyniki dał mi tabletki anty, które miały za zadanie trochę odciążyć jajniki no i zabezpieczyć wtedy przed ciążą. Brałam je rok. 4 miesiące się starałam o ciąże, podczas 5 miesiąca starań zaczęłam brać Castagnus lek ziołowy który zbija prolaktynę. No i zaszłam w ciąże...
    Nie wiem czy to pomogło czy nie w każdym bądź razie w tym cyklu w którym zaczęłam brać ten lek zaskoczyłam.
    ....a potem dziecko mi zmarło w 10tc.

i teraz zastanawiam się czy nie zrobić ponownie prolaktyny czy może nadal z nią coś jest nie tak, bo już różne myśli mi przychodzą do głowy czemu te dzieciątko mi zmarło

Ja tez miałam/mam problem z prolaktyną. Wydaje mi sie ze jyz o tym pisałam na forum...
    Ja przy poziomie 29, albo 290 przy burzujki jednostkach (tak mi die wydaje a teraz na wyjezdzie nie mam swoich wyników pod ręką) objawiało mu sie bolącymi i tkliwimi piersiami. Cykle są raczej regularne. Endokrynolog zlecił mi badanie obciążenia prolaktyny które pokazało ze mam hiperprolaktynemię czynnosciową, taka która jest odpowiedzią na stres albo nawet na wysiłek. Powiedział ze takiego poziomu nie zbijamy chyba ze będę miała problem z zajściem. Natomiast gin rok wcześniej przy takim poziomie przepisał mi dostineks(lepszy od bromergonu bo nie powoduje skutków ubocznych) który kupiłam dużo taniej w Czechach. Brałam przez 2 miesiące po 1/2 tsbletki raz na 2 tyg. Prolaktyna obniżyła mi sie poniżej 10. W maju tego toku mial 20. Jesli w tym cyklu nie zajdę to 1 sierpnia mam umówioną wizytę j endokrynologa i będziemy cos radzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów