Strona 284 z 1202
Pokaż wyniki od 2,831 do 2,840 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_Q89 Zobacz posta
    Burzujka guzy przysadki są bardzo rzadkie... myślę, że dostaniesz coś na zbicie prolaktyny typu Bromergon lub coś innego.
    A ja mam Dziewczyny złe przeczucia... znowu mam wrażenie, że to biochemiczna... dziś robione testy i ani jednej kreski, ja już nie wiem... a wczoraj rano bardzo wyraźna była ta druga, już się tak cieszyłam i znowu porażka, płakać mi się chce... czekam już teraz tylko na @
    Madzia przykro mi... Ja po pierwszym poronieniu od razy w następnym cyklu zaszłam w ciążę (nie byłam łyżeczkowana) i ją też poroniłam. Najprawdopodobniejszą przyczyną tego drugiego poronienia (wg lekarzy) było to, że za szybko zaszłam w kolejną ciążę. Nie wszystko do końca zdążyło do siebie wrócić i implantacja nie do końca poszła pomyślnie. Zagnieździło się, ale na krótko...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Dziewczyny czy prolaktynę robi się w konkretnych dniach cyklu, czy bez znaczenia?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mi moj lekarz powiedzial ze mam przyjsc niezaleznie od dni cyklu...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Madzia nie rob testow sikanycj, idz prosto na bete i bedziesz miala wszystko czarno na bialym.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Madzia zrób betę to rozwieje twoje wątpliwości
    Dziewczyny ja muszę się wyzalic bo tylko wy jestescie w stanie mnie zrozumieć.
    moja dobra koleżanka kiedy ja zaszlam w ciążę zazdroscila mi malenstwa i tez chciala juz miec dziecko ale jej partner byl na nie. Dziewczyna miała dobra pracę i podejście do dzieci bo pochodziła z wielodzietnej rodziny. Kiedy zaszła w ciążę jej stosunki z partnerem ochlodzily się... do tego stopnia ze w 7-8 miesiącu ciazy poprostu sobie odszedł -pewnie do innej... moja koleżanka starała się byc silna ale po porodzie dopadła ja depresja poporodowa i dziewczyną całkiem się zalamala...Jej mama starała się pomóc ale nie wiele to dało...w zeszłym tygodniu dowiedziałam się ze dzieciątko trafiło do domu dziecka ; ( a jeszcze parę tygodni temu trzymałam je w objęciach ; ( rodzice koleżanki nie mogą adoptowac małej ze względu na alkoholiz ojca koleżanki..... ludzilam się ze ojciec dziecka zmadrzeje i zabierze dziecko ale dzis dowiedzialam sie ze ten k...s zrzekł się praw i tak mi żal tego dziecka ze zaczęłam myśleć o adopcji... mój mąż i rodzice pewnie powiedzą żebym dała sobie spokój ale ja chciałabym jakoś pomóc a na koleżankę jestem wkurzona ze nie walczy o dziecko... jeszcze mam nadzieję ze szybko otrzasnie się z depresji i zabierze dziecko. Nadzieja umiera ostatnia

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Ja też przez 4 miesiące sama wychowuje dziecko i mimo że bywają ciężkie dni to daje radę (chociaż ja mam wsparcie męża) ale jest tyle samotnych matek które dają radę więc łudze się ze i ona w końcu zrozumie...

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Alicja aż się serce kraja jak się to czyta biedne dziecko a ojciec jakby nie miał serca :-( jeśli chodzi o koleżankę to moja bliska koleżanka również wpadła w depresję poporodowa ale dzięki rodzinie uporala się z tym i dziś jest szczęśliwa mama . Alicja jesteś wspaniałą osobą i jeszcze lepszą przyjaciółką
    Madzia idź na betę będziesz miała 100% pewność

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka wysoką prolaktyne koniecznie skonsultuj z lekarzem.
    Madzia a Ty się nie załamuj. Może miałaś testy wadliwe. Idź na betę.
    Alicja może bardziej spróbój pomóc koleżance? Zależy w jakich stosunkach żyłyscie. I tak póki ona nie zostanie pozbawiona praw do dziecka nie będziesz mogła go adoptować. A jej za jakiś czas może się poprawić i będzie chciała wychowywać dziecko. Lepiej żeby to ona wychowywała to dziecko. Pewnie wystarczy jej trochę w tym pomóc.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Alicja - myślę że należy pomoc podnieść się koleżance.

Ja byłam samotna Matka i to nie jest nic strasznego
    A uwierzcie mi ze są na tym świecie mężczyźni! (Podkreśle to słowo, bo chyba nie każdy zasługuje na to miano) którzy umieją pokochać "czyjś" dziecko jak swoje
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Spróbuję po niedzieli ja odwiedzić i pogadać. Właśnie dzięki temu ze ona ma prawa rodzicielskie wierze ze dobrze sie to skonczy. A to wszystko przez położną środowiskowa której nie przegadasz ze matce jest ciężko się odnaleźć tylko widzi zaniedbane dziecko i zgłosiła to gdzie trzeba. Z drugiej strony zrobiła co do niej należało... wiecie mi by teraz było nawet ciężko wybrać czy chce urodzić swoje dziecko czy uratować ta bidulke z domu dziecka.... jako matka serce sie kraja ale wiem jakie bedzie zdanie meza w tej kwestii. Z tego co jej mama mówiła wczoraj to psychiatra mowil że będzie dobrze. Tak jak piszecie, postaram się pomóc podnieść się koleżance bo wiem że jeżeli straci dziecko będzie żałować tego do końca życia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów