Strona 281 z 1202
Pokaż wyniki od 2,801 do 2,810 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Fantasmagoria w aptece powinni Ci bez mrugnięcia okiem wymienić i dać tyle co trzeba. U mnie jak aptekarka się pomyliła i dała zamiast doustna, dopochwowa to szukała ze mną kontaktu na różne sposoby. Dzwoniąc do mojej lekarki (bo na recepcie jest pieczątka) mimo że wie ze to teoretycznie nie jest różnica ale ona wolała się upewnić. Więc w aptece powinni Ci dać od razu jak poszłaś to co powinni. A to od kiedy wiesz ze jest inna niż powinna dawka? Przecież od razu powinnaś zareagować
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    pierwszy raz biorę dopochwową, doustną brałam 50mg. Farmaceuta powiedział, że bez problemu wymieni, ale dopiero dziś się zorientowali, a ja byłam w takiej ekscytacji, że recepty nawet nie przeczytałam tylko pobiegłam do najbliższej apteki całodobowej bo była sobota po 21..

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Gdzieś z godzinę temu miałam krwawienie i to takie silne. Dużo nie myślałam zadzwoniłam od razu do mojego P. on do swojego ojca i za chwilę po mnie przyjechał (wzięłam ze sobą jeszcze sąsiadkę, która jest w siódmy miesiącu ciąży dla otuchy ) i pojechaliśmy do szpitala na Brochów. Przyjęto mnie od razu. Pan Doktor przemiły! Od razu mnie zbadał. I co się okazało? Że mam nadżerkę! Chodziłam do mojego wcześniejszego lekarza i to dość często (byłam u niego dwa miesiące temu) i ani słowa na temat nadżerki! Jestem taka wściekła bo powinien mnie o tym poinformować. Więc okazało się, że to krwawienie z nadżerki i, że to nic poważnego i mam się nie martwić. Pan Doktor wszystko sprawdził i jak to powiedział ' zerkniemy co tam u jasia fasolki' I pierwszy raz słyszałam serduszko mojego dziecka! Coś wspaniałego! Aż się popłakałam! Tak więc z ciążą jest wszystko jak najbardziej ok A ja po dzisiejszym zmieniam lekarza.

KlaudiaB cieszę sie ze to "nic takiego", jak czytałam Twój wpis to aż mnie ciarki przeszły ze cos nie tak z Twoją fasolką...co do nadzerek to co lekarz to inne podejście. Jesli byłaś całkiem niedawno u swojego i nic nie zauważył a teraz krwawisz to masz racje - zmień lekarza.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    A ja nie zamierzam zwracać uwagi na złośliwe komentarze...za swoje słowa p rzeprosilam i wytlumaczylam sie wiec z mojej strony to wszystko a więcej nie będę podgrzewać atmosfery bo juz za długo jestem na forach by wiedzieć czym sie to kończy i że do niczego dobrego to nie prowadzi...
    Karolinamal miłego wypoczynku, fantasmagoria koniecznie musisz wymienić lek i to bardzo nieodpowiedzialne ze strony tej aptekarki że ci taki lek wydała. Dobrze że zauważyłaś. Może lada dzień ktoś się pochwali dwoma kreskami

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Klaudia a duża ta nadzerka ? ja też miałam jak byłam w ciąży ale moja ginekolog nic z tym nie robiła tylko obserwowała. Za to teraz miałam często plamienia i muszę ja zlikwidować.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ilusive ja się oczywiście już tak zdążyłam uryczeć, że masakra. Na szczęście bez powodu

Alicja87 Nie ma tragedii ale trzeba obserwować. Najadłam się przez to strachu, mówię Wam!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Klaudia ale miałaś bóle brzucha czy tylko krwawilas? Dobrze że już wszystko ok i nie dziwię się że się strachu najadlas.
    a co z Yelina ? Na dniach miała testować.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Żadnego bólu tylko samo krwawienie. Cieszę się, że już po całym tym stresie i z fasolą wszystko dobrze

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    KlaudiaB , całe szczęście, że wszystko w porządku!
    I nawet lepiej, uslyszalas serduszko! Trzymam kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów