Strona 280 z 1202
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,800 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ty placzesz a ja mam jakiegos mega wkurwa. Masakra roznioslabym wszystkich i wszystko; ( a do pelni i okresu daleko.
    Do tego dalej boli mnie podbrzusze i cycki i sie zastanawiam moze owu mi sie tak przesunelo o tydzień

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie tez tylko szefowej powiedzialam odrazu. Reszta nie wiedziala i faktycznie nie musialam nic nikomu nie tlumaczyc.
    Grooszku wspolczuje bardzo i pamietam ten okres od usg na ktorym sie dowiedzialam ze nic z tej ciazy nie bedzie do zabiegu tez czulam ze nosze w sobie martwe dziecko i to bylo straszne... Wiem co czujesz...
    Czyli rozumiem, ze jednak to nie puste jajo?

A mnie dzis strasznie bola piersi...

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Burzujka, ja powiedziałam w pracy dwom koleżankom, takim co myślałam, że moge sie wygadać. I owszem, jedna stoi za mną murem, a druga wszystko wy**jebała z dupy, a trzy dni temu dwiedziałam się, że też jest w ciazy.
    a co do diagnoz, szczerze już sama nie wiem... miałam postawionych chyba z pięć, jedna lepsza od drugiej. W poniedziałek ide na usg, a potem pewnie znowu trafie na oddział. Okrutny jest ten czas, bo męczy mnie to potwornie, wiedząc, że jestem "zawieszona" i musze czekać.
    Ostatnio edytowane przez groooooszek ; 15-07-16 o 12:54

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Nati mi lekarz kazał odczekać po łyżeczkowaniu minimum 3 cykle i ja się tego trzymam. Niby wszystko się już zagoiło, ale przecież hormony muszą dojść do siebie, organizm trochę się zregenerować...
    Zresztą nawet jakby mi lekarz pozwolił od razu, to chyba i tak bym się nie odważyła...

O mnie
    Groszek ja myślę, że jesteś silna kobieta i dasz sobie radę
    A co do zdania, że niby Ci aż tak bardzo nie zależy na dziecku to ja uważam, że właśnie podejmujesz decyzje świadomie i nie pchasz się z jednej nieudanej ciąży od razu w drugą. Taka świadoma mama.
    Trzymam kciuki, żeby ten okres takiego zawieszenia teraz szybko się skończył. Wiem co teraz czujesz, bo sama takie zawieszenie też miałam.

O mnie
    A mnie niestety wiedzieli już wszyscy i był problem, że nagle poroniłam i chcę wrócić.

O mnie
    Arwen co u Ciebie??? Daj znak życia!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Groszek, super, że masz taka fajną szefową. Rzadko to się zdarza.
    A ja się właśnie dowiedziałam, że w aptece wydali mi połowę mniejszą dawkę luteiny dopochwowej niż była na recepcie!! od tygodnia biorę nie taką dawkę co mi wypisał lek.. no kutwa.. przecież to nie na wywołanie miesiączki tylko żeby ciąże podtrzymać.. nie mogę dodzwonić się do lek i nie wiem czy podwajać tą dawkę co mam czy zostawić jak jest... beta niby rośnie jak trzeba. Nie może być normalnie. A facet w aptece mówi, że wymieni i "policzymy tak, żeby była pani zadowolona". jak stracę dziecko przez nich to sobie może przeprosiny schować, nie powiem gdzie. A taka stara baba mnie obsługiwała wtedy, nawet pomyslałam sobie, że ta pani to już powinna byc na emeryturze..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez fantasmagoria Zobacz posta
    Groszek, super, że masz taka fajną szefową. Rzadko to się zdarza.
    A ja się właśnie dowiedziałam, że w aptece wydali mi połowę mniejszą dawkę luteiny dopochwowej niż była na recepcie!! od tygodnia biorę nie taką dawkę co mi wypisał lek.. no kutwa.. przecież to nie na wywołanie miesiączki tylko żeby ciąże podtrzymać.. nie mogę dodzwonić się do lek i nie wiem czy podwajać tą dawkę co mam czy zostawić jak jest... beta niby rośnie jak trzeba. Nie może być normalnie. A facet w aptece mówi, że wymieni i "policzymy tak, żeby była pani zadowolona". jak stracę dziecko przez nich to sobie może przeprosiny schować, nie powiem gdzie. A taka stara baba mnie obsługiwała wtedy, nawet pomyslałam sobie, że ta pani to już powinna byc na emeryturze..
    Ja brałam 2x po 100..
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    mi lekarz wypisał 3x po 200 a do tej pory brałam 3x 100mg.. może to duża dawka i dlatego ta farmaceutka się pomyliła bo standardowo bierze się mniej? w sumie to chyba ciałko żółte coś powinno tego progesteronu wytwarzać a luteina tylko do uzupełnienia..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów