Strona 279 z 1202
Pokaż wyniki od 2,781 do 2,790 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    A ja wczoraj i przedwczoraj postanowilam tu nie wychodzić, wiedząc, ze przecież aż tak bardzo nie zależy mi na dziecku.

Ogólnie przedwczoraj spedzilam dzień na zakupach, byłam zrobić paznokcie u koleżanki i spedzilam dzień z K., a wczoraj byłam u drugiej koleżanki z pracy i spedzilam ponad 12 h z jej Dziewczynkami (8 lat i 5 lat). Deszcz okrutny, więc malowanie, zabawy dinozaurami, ukladanie klockow lego, wycinanie minionkow i robienie ich w wersji 3D. Usłyszałam tylko tyle, że chyba minelam się z powolaniem, że powinnam zostać pedagogiem wczesnoszkolnym.

Dziś raczej jadę w góry, choć miałam być na Woodstocku i ubolewam, ze nie będę.

Czuję się do dupy, wiedząc, ze dalej mam Groszka w sobie, choć się nie rozwija. I wolałabym już być po usunięciu i zacząć od nowa, a tak czuję się zawieszona.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    A ja wczoraj i przedwczoraj postanowilam tu nie wychodzić, wiedząc, ze przecież aż tak bardzo nie zależy mi na dziecku.

Ogólnie przedwczoraj spedzilam dzień na zakupach, byłam zrobić paznokcie u koleżanki i spedzilam dzień z K., a wczoraj byłam u drugiej koleżanki z pracy i spedzilam ponad 12 h z jej Dziewczynkami (8 lat i 5 lat). Deszcz okrutny, więc malowanie, zabawy dinozaurami, ukladanie klockow lego, wycinanie minionkow i robienie ich w wersji 3D. Usłyszałam tylko tyle, że chyba minelam się z powolaniem, że powinnam zostać pedagogiem wczesnoszkolnym.

Dziś raczej jadę w góry, choć miałam być na Woodstocku i ubolewam, ze nie będę.

Czuję się do dupy, wiedząc, ze dalej mam Groszka w sobie, choć się nie rozwija. I wolałabym już być po usunięciu i zacząć od nowa, a tak czuję się zawieszona.
    Hej.
    Ale jak to.. wiedza ze Groszek się nie rozwija i ciągle czekają?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kurde ale czemu tak? Skoro wiedza ze się nie rozwija? I co dalej? Na co oni czekają? Co dalej masz robić?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny za dobre słowo.
    Groszek trzymaj się najcieplej.. daj znać co mówią lekarze.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Czekam do wtorku na usg, jeżeli będzie taki sam stan, jak 11.07. wtedy będą dopiero usuwać.
    Dają jeszcze czas, wiecie, że czasami jednego dnia serce jeszcze nie bije, minie doba i nagle bum.

p.s. taki paradoks, kolezanka z pracy, która oznajmiła wszystkim włacznie z szefową, że jestem w ciązy, właśnie powiedziała, że spodziewa się dziecka. tadam!
    A ja teraz bede sie wszystkim tłumaczyć dlaczego wróciłam do pracy.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    dziewczyny gratuluję :-) w końcu jakaś dobra wiadomość.
    ja właśnie jestem po wizycie u Swojego gin i zobaczyłam , że pęknięcie nastąpi za dzień bądź dwa i mamy działać jestem pełna nadziei ale tym razem się nie nastawiam na nic

O mnie
    Groszek ja miałam identycznie. Byłam w pt na usg widać było że zarodek nie rozwija się. W danym tygodniu powinno mu bić serduszko a nawet przepływu krwi nie było. Potem byłam w środę powiedziała że jak chcę to mogę czekać jeszcze tydzień na rozwój wydarzeń ale ona daje mi kilka procent szans że się rozwinie. A jak się rozwinie to będzie miał wadę genetyczna i tak poronie. Stwierdziłam ze niechce więcej cierpieć. Wolałam szybciej to załatwić. A w pt już byłam na oddziale. Od wcześniejszego pt do środy uroslo o 0,1mm wiec tyle co nic. Musisz być dzielna. Trzymaj się.

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Groszek jak niechcesz się w pracy tłumaczyć to napisz maila. Ja niechcialam o tym z nikim gadać. Napisałam maila do szefa ze wracam i że poroniłam i do koleżanek to samo. Z zastrzeżeniem żeby przekazały dalej że niechce o tym gadać. Sprawa załatwiona. Nikt o nic nie pytał. Nie musisz się tłumaczyc. To jest Twoja prywatna sprawa. Powiesz jak będziesz gotowa i temu komu chcesz.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Kasia, ja z szefową już rozmawiałam, Szefowa wie i mocno mnie wspiera, sama powiedziala mi, ze miejsce w pracy zawsze dla mnie jest i mogę wrócić już albo za dwa lata, mam sie nie matwic.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    U mnie w pracy wiedział tylko szef... I kierowca mojego D.
    Także... nie musiałam się tłumaczyć.

Ja mam gorszy czas... ostatnie dni to jakaś masakra...
    Ciągle płacze...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów