Strona 276 z 1202
Pokaż wyniki od 2,751 do 2,760 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Żeby było śmieszniej.... zrobiłam dwa testy owulacyjne, bo mi zostały i oba wyszły pozytywne a temperaturę mam 37 st (jak? skąd?) ;] Potem pojechałam po test ciążowy i wyszedł jak zwykle negatywny.
    Czytałam, że owulacja podczas @ jest możliwa. Na innym forum kobitka pisał a właśnie, że współżyli w przedostatni dzień miesiączki i zaciążyła wtedy

Widać, że z naturą kobiecą nie ma żartów. Czasem same nie wiemy do końca jakie procesy w naszym organiźmie zachodzą... ehhh :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ann chciałabym i to bardzo przekazać Wam pozytywną wiadomość, ale to na chęci się kończy, niestety... :/
    Dziś jak narazie mam spokój z bolącym brzuchem. Nie wiem co to było. Nie chcę się wkręcać. Co ma być to będzie.

Madzia to super że Ci się udało teraz musi być już dobrze
    Oby posypała się już lawina dwóch kresek.
    U mnie @ ma przyjść ok 18 także czekam bo nie zauważyłam żadnych objawów ciąży.
    Groszek a jak u Ciebie?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Właśnie...
    Groszek... ? Co z Tobą?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy to dobry pomysł żebym się zapisała do endokrynologa ? Tak myślę, że jak wrócimy z urlopu to zrobię to TSH, ft3 i ft4 i pójdę na wizytę. Gin powiedział, że niby moje TSH (2,6, ale robione w styczniu) jest ok, ale tyle się naczytałam, że najlepsze do zajścia w ciążę to 1 - 1,5, że "kusi" mnie żeby iść na wizytę i może da mi coś na obniżenie... może pomoże, a pewnie nie zaszkodzi. Może już schizuję, ale kurcze jakoś te moje TSH nie daje mi spokoju.

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi, bo jakoś nie umiem się jasno wyrazić...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy to dobry pomysł żebym się zapisała do endokrynologa ? Tak myślę, że jak wrócimy z urlopu to zrobię to TSH, ft3 i ft4 i pójdę na wizytę. Gin powiedział, że niby moje TSH (2,6, ale robione w styczniu) jest ok, ale tyle się naczytałam, że najlepsze do zajścia w ciążę to 1 - 1,5, że "kusi" mnie żeby iść na wizytę i może da mi coś na obniżenie... może pomoże, a pewnie nie zaszkodzi. Może już schizuję, ale kurcze jakoś te moje TSH nie daje mi spokoju.
    Moim zdaniem warto.. zrobić TSH i zobaczyć... jeśli coś Cię zaniepokoi zawsze możesz iść do Endo.
    Tak jak mówisz na pewno nie zaszkodzi...

Kiedy i gdzie na urlop?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Moim zdaniem warto.. zrobić TSH i zobaczyć... jeśli coś Cię zaniepokoi zawsze możesz iść do Endo.
    Tak jak mówisz na pewno nie zaszkodzi...

Kiedy i gdzie na urlop?

16-23.07 będziemy w Jastarni także jeszcze 1 dzień i 2h pracy i 2 tyg urlopu
    dlatego korzystając z okazji, że po przyjeździe będę miała jeszcze urlop, to pójdę sobie zrobić krew i na wizytę. Jakoś wolałabym żeby dał mi coś na obniżenie, bo wkręciłam sobie, że to może być przyczyną.... pewnie potem będę szukać dalej aż skończę 50. i przyjdzie menopauza ;|

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A może już z wakacji wrócisz z dobrymi nowonami

My jedziemy dopiero 12.08
    Ale to i tak cudowny czas przed Nami
    Bo Gaba jutro kończy przedszkole i trzeba jakoś to zorganizować

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Gratulacje Madzia! Trzymamy kciuki!
    Do mnie wczoraj dzwoniła klinika do, której chodzę ale nie zdążyłam odebrać. Oddzwoniłam dosłownie po 3 minutach i Pani mnie poinformowała, że dzwoniła ponieważ zwolniło się miejsce u mojego lekarza ale niestety już nie aktualne No i trzeba czekać do 25.07. A już się nie możemy doczekać!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów