Strona 272 z 1202
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Mira przykro mi. Jak długo się staracie, bo może mi to umknęło jak pisałaś?
    KlaudiaB ale Ci fajnie, zobaczysz Fasolkę .
    My się pakujemy, ogólnie szaleństwo. Wczoraj prasowałam prawie do 1 w nocy. Jeszcze ostatnie zakupy i prawie i będziemy gotowi.
    Karolina, króciutko. To był trzeci cykl. Wszystko co złe jeszcze przed mną tak naprawdę... Aczkolwiek ten był bardzo monitorowany i dlatego rozczarowanie boli mnie bardziej niż poprzednio. Mam podejście takie samo jak Kasia a dodatkowo czerwoną lampkę gdzieś z tyłu głowy, że nie mam Bóg wie ile czasu, bo lata lecą... Ułożyło mi się życie tak a nie inaczej, wcześniej nie miałam z kim mieć dziecka... więc dla mnie starania się rok-dwa jeszcze ujdą, ale 3-4 to już będzie dramat i dziecka nie będę miała, bo będę miała wtedy 40 lat i szanse zmaleją do minimum. Gdybym miała 10 lat mniej uwierzcie, że przejmowałabym się mniej, ale nie mam i się przejmuję. Tyle.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, wczoraj wyjechaliśmy z mężem i małą na krótki urlopik do Jarosławca do hotelu panorama morska na chwilkę przestałam o wszystkim innym niż Nasza trójka myśleć a że zbliżają się dni płodne to zobaczymy :-)
    a co do hotelu polecam jak i dla pary tak dla rodziny super miejsce wyższa półka :-) fakt troszkę drogo ale warto moja córeczka jest zachwycona śni przez chwilę nie da się nudzić :-)

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    To która jutro testuje?
    burzujka, za kogo jeszcze mam trzymać kciuki?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Już dawno nic nie pisałam, bo i nie mam o czym, ale pozwolę sobie wypowiedzieć się w temacie straty.

W styczniu zaszłam w ciążę, w pierwszym cyklu, byliśmy bardzo szczęśliwi, aż do 11tc kiedy dowiedziałam się, że nasza dzidzia jest poważnie chora - genetyka. Musiałam podjąć najgorszą decyzję w moim życiu - nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Wiedziałam, że to dziewczynka, wiedziałam ile mierzy, ile waży, jak jej serduszko bije na USG - myślicie, że łatwo było mi żyć z myślą, że nigdy nie wezmę jej na ręce i nie przytulę? Że nie zaśpiewam kołysanki, nie nakarmię i nie utulę do snu? W tamtych dniach umarła część mojego serca i nigdy jej już nie odzyskam i boli cały czas tak samo. Moje dziecko odeszło w 16tc...

Teraz staramy się kolejny raz, w tym cyklu też, dziś 24 dc - testowałam oczywiście z niecierpliwości, na razie bez rezultatu. Miesiączkę mam za około 3 dni - nie wiem czy się udało, staram się o tym nie myśleć, nie skupiać choć to trudne. Trzymajcie kciuki i życzcie powodzenia oby się udało

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cosima za mnie to juz nie chyba po co trzymac kciuki... Nie mam zadnych objawow
    Dlatego na bete nie ide.

Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Jeśli macie facebooka to polecam. Można zadawać anonimowo pytania a inne mamy odpowiadają
    https://www.facebook.com/Mamu%C5%9Bk...0092952409358/

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Madzia, oczywiście życzę Ci powodzenia! Nie potrafię nawet sobie wyobrazić, co przeżyłaś...to jest niesprawiedliwe.
    burzujka, brak objawów jeszcze o niczym nie świadczy, póki nie ma @ , trzymam kciuki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Madzia zaciskam mocno kciuki wiem co znaczy nieudany cykl ale strata dziecka w twoim przypadku... nie umiem wyobrazic sobie jak musialas cierpiec.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Burzajka nie trac jeszcze nadziei!

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Burzajka nie trac jeszcze nadziei!!!