Strona 271 z 1202
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,710 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Alicja, skoro mówisz mi, że takie podejście jest na początku, to chyba dokładnie nie czytałaś tego, co pisałam... Ciąża pozamaciczna, krwotok wewnętrzny, puste jajo plodowe i jeszcze dwie inne diagnozy. I czy w tym wypadku mam usiąść i zacząć płaka, skoro mnie to spotkało? Czy coś mi to da?

Już wcześniej powiedziałam, że nikogo nie oceniam ani nikomu nie mówię jak ma żyć, bo każdy jest inny. I każdy wszystko przechodzi inaczej.

Ja swoje też wyplakalam, ale nie będę tego rozpamietywac, bo to w niczym mi nie pomoże.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej dziewczyny

Podczytuje was troche, ale jakos nie ma o czym pisac. Tym ktorym sie nie udalo wspolczuje I trzymam dalej kciuki. Tym ktorym sie udalo gratuluje.

Groszek mam podobne podejscie do Twojego. Owszem chcem bardzo drugiego dziecka a staramy sie o nie dwa lata. Kiedy sie nie udaje jest moment smutku, ale zaraz trzeb wrocic do rzeczywistosci I isc dalej. Nie chce marnowac zycia na myslenie I smucenie sie bo sie nie udaje. Ten etap juz przeszlam I nie chce do niego wracac, ale to chyba kazda indywidualnie musi to w sobie przerobic.

Kazda z nas jest inna I inaczej podchodzi do wszystkiego I inaczej probuje pocieszyc inna . Widze, ze grosze niczego nikomu nie narzuca wyraza swoja opinie I daje wskazowki, ktore jej pomagaja a kto cos z tym zrobi to jego sprawa, Mnie meczyla sytuacja wktorej oplakiwala dlugo kazda strate I do niczego dobrego w moim zyciu nie prowadzila. Udalo sie to zmienic I czuje sie o niebo lepiej wiec wiem Groszek o czym piszesz.

I szczerze zycze aby kazda z was do takiego momentu doszla bo naprawde to pomaga. Owsze zal w sercu zawsze jest I bedzie , tak samo jak nadzieja ale nie ''linczujcie'' kogos bo ma troche inne podejscie. Przeciez nikt nikomu nie chce sprawic tutaj przykrosci, wrecz przeciwnie dzieli sie swoimi przemysleniam a moze komus pomoga. Kazda z nas ma ten sam cel I to powinna nas laczyc a nie dzielic.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Groszek i bardzo dobrze ze umiesz sobie poradzić z tą sytuacja i ze nie siedzisz i rozpaczasz ale sama napisałaś ze dziewczyny podchodzą do tego zbyt emocjonalnie jak by wszystko kręciło się wokół ciąży wiec to chyba jest ocena. Czasami lepiej się wyzalic niż dusić to w środku i po to jest m.in to forum. Sama też napisałaś że podejrzewasz że padnie druga decyzja o próbach wiec odebrałam to tak ze aż tak bardzo Ci nie zależy na dziecku.... może przez to ze mamy inne podejscie do tego bo ja siedzę już jak na szpilkach zeby zacząć próby i wiem ze kazda porażkę również będę przeżywać.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Myślę, że stwierdzenie: "aż tak bardzo Ci nie zależy na dziecku (...)" jest bardzo w Twoim przypadku nie stosowne, bo jeszcze zaraz będą wyciągane wnioski jaką to byłabym zła matka i dobrze, że mi się nie udało.

Dziękuję. Tyle w temacie.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jeju dziewczyny... dajcie sobie po razie i spokój. Po co wprowadzać nerwową atmosferę. "A bo Ty powiedziałaś to a Ty tamto...". Nie oceniamy, nie wypominamy i nie wytykamy kto jaki jest albo co napisał. Każdy jest inny i każdy ma inne podejście do niektórych spraw. Ja akurat przeżywam moje straty i niepowodzenia i będę przeżywać bo to jedyna rzecz na której mi zależy i to moje jedyne największe marzenie. I szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, kto na ten temat co uważa. I bez takich. Mamy się wspierać i doradzać. Nie osądzać. Jak któraś ma kolejny raz napisać "a bo Ty tak napisałaś czy inaczej" to lepiej nie pisać wcale. Podejrzewam że żadna nie ma złych intencji wypowiadając sie tutaj na forum.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kurcze Dziewczyny co się dzieje...
    Po co ta niemiła atmosfera?
    Przecież nikt tutaj tego nie potrzebuje...

Proszę Was...
    To ze mamy odmienne zdania - bo każda z Nas jest INNA, każda ma inną historie... ale KAŻDA chciałaby żeby się udało, żeby było wszystko dobrze od początku do samego końca.

Rozumiem każda z Was i te płaczące z powodu nadchodzącej @ i nie udanych staranek...
    Ale rozumiem - tez twarde Babeczki - które biorą życie takim jakim jest... I mimo tego że pragną dzidziusia bardzo, nie załamują się.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    O ludzie...Napisałam że odebrałam to jako... a nie że stwierdziłam a co za tym idzie przyznając się do swojego bledu...nie napisałam że bylabys zła matka i że dobrze że tak się stało...bo nikomu tego nie życzę. Słowa pisane często interpretuje się na różne sposoby.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Groszek lepiej napisz co tam z tobą robią? Jakies badania czy czekacie?

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Ok przyznaję się ze źle to ujelam przez co mogłaś poczuć się dotknięta. Przepraszam. Czasami z pośpiechu pisze co mi ślina przyniesie a co innego mam na myśli. Chodziło mi ze nie spojrzysz się z ciążą przez co masz luzniejsze podejście. Ja niestety przez to ze mam taką sytuację zależy mi żeby zajść w ciążę w tym roku i spinam się kiedy mam mało czasu.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Spieszysz*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów