Strona 270 z 1202
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja też nie uzewnetrzniam się wśród ludzi, uchodze raczej za przebojowa i pogodną osobę. O naszych staraniach nie wie nikt, tylko mąż i ja. I jak się w końcu uda to nawet najbliższej rodzinie powiemy dopiero ok.10-12 tc.
    burzujka, za Ciebie nadal trzymam kciuki!
    Klaudia, a jak Twoje maleństwo? Kiedy masz wizyte u gina?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    nati89 To zrozumiałe, że potrzebujesz czasu. To Ty się trzymaj tam dzielnie i mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie :*
    cosima88 Wizytę mamy dokładnie za dwa tygodnie Już się nie mogę doczekać! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Teraz jestem na etapie, że wszystko i wszyscy mnie straaasznie denerwują Mam nadzieje, że to hormony i za chwilę minie bo mój biedny P. może tego dłużej nie wytrzymać Chociaż jak na razie jest bardzo cierpliwy!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    nati89, bardzo Ci współczuję. Daj sobie czas, zadbaj przede wszystkim o siebie i swoj związek. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy np.psychologa, nie wstydz się tego , oni po to są.
    Nie ma co udawać silnej, trzeba dać sobie czas i na żałobę i na płacz.
    My tutaj będziemy czekały na Ciebie!
    Myślę o Tobie i modlę się o Twojego Aniołka!
    Ja jeszcze rozpaczam po śmierci mojej Mamy , minęły już 2 miesiące , a ja nie mogę się z tym pogodzić. Ta śmierć była taka nagła i niespodziewana.Mama w ogóle nie chorowała. I wiesz co? To mnie właśnie pociesza,że nie cierpiała i jest już w tym lepszym świecie, bez bólu i bez zmartwień.
    Tylko strasznie tęsknię!!!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    witam was dziewczyny

czytam was bardzo często jeśli tylko znajduje na to siły. Dużo się u was dzieje.

Mira wiem doskonale jak to boli jak podczas starań dostajesz @. Masz prawo być zła, wkurzona i smutna na cały świat...

groszek bardzo szkoda, że jednak okazało się puste jajo. Ale właśnie na szczęście nie było tam dziecka jeszcze. To twoje początkowe starania więc wszystko mam nadzieję co dobre jeszcze przed tobą.

cosima88, burzujka, KlaudiaB uważam podobnie, takie fora są po to aby przede wszystkim się wspierać i móc się wyżalić osobom, które są w podobnej sytuacji życiowej.

moje starania podobnie jak cichon z przyczyn wiadomych muszę przełożyć na jesień. A tak w ogóle to chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero gdzieś w październiku...
    jeszcze się nie podniosłam po stracie i boję się, że to będzie długi i mozolny proces w moim przypadku.

trzymajcie się dzielnie :*
    Nati nie wiem, czy Tobie to pomoże ale mi bardzo... Wzięłam się za siebie. Skoro straciłam dziecko tzn., że może mój organizm nie był dość silny i przygotowany na utrzymanie dzidziusia. Teraz bardziej dbam o siebie, lepiej się odżywiam, biorę oprócz kwasu foliowego jeszcze witaminy. Skupiam się na tym, aby ten czas do jesieni dobrze wykorzystać, przygotować odpowiednio moje ciało do przyjęcia ewentualnego maluszka.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Mira przytulam:*

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny :*

W codziennym życiu też nie jestem płaczkiem i histeryczką. Uchodzę za pogodną i uśmiechniętą, zawsze tą miłą dla ludzi... ale tu kiedy mi smutno i źle nie chcę i nie muszę udawać siłaczki... Mam słabszy moment to o nim piszę, za kilka dni to minie, ale skoro dziś mi gorzej to nie będę udawać, że moment w którym okazało się, że ten cykl jest nieudany w ogóle mnie nie ruszył. Nie tłumię złych emocji, daję im upust. Tak sobie z nimi radzę. Włożyłam w ten cykl mnóstwo energii (kto robił przez prawie 3 tygodnie (od 10 do 30 tc) testy owulacyjne po 2-3 razy dziennie, żeby trafić, wie jak to jest) i emocji i przykro mi kiedy okazało się, że to wszystko na nic i cała zabawa od nowa. Muszę to przetrawić. Cykle mam długie, ten trwał 44 dni (dwa poprzednie po 45), więc to wszystko trwa i trwa...

Ot taki paradoks. Wcześnie się zabezpieczałam, żeby nie zajść w ciąże, a teraz kiedy tego chce okazało się, że to nie jest takie proste.

Dobranoc :*

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Wiadomo że jeżeli kobieta pragnie dziecka to przezywa kazda nieudana próbę,stratę i po to jest m.in. to forum żeby się wspierać a takie podejście jak twoje groszku jest tylko na początku starań...co ma być to będzie. Owszem nie mamy wpływu na to co nas spotyka, czego doświadczamy ale kazda na swój sposób przezywa to inaczej i jezeli któraś po raz kolejny rozpacza z powodu nieudanej proby czy stracie dziecka to pociesz ja a nie sugeruj żeby się wyluzowala ...mam wrazenie ze dla ciebie ciaza moze byc albo nie byc bo i tak masz co robić. Jak to ktoras wspominała nie sztuka jest tylko zajść w ciaze ale ja też donosic i urodzic zdrowe dziecko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Ja pierwsza ciaze miałam zagrożona. Głupia byłam bo pracowałam w stresie bo każdy mówił że ciaza to nie choroba i mozna pracowac do 7 miesiaca wiec kiedy dowiedziałam się ze szyjka macicy za bardzo mi się skrócila juz w 3 miesiacu ciazy co groziło przedwczesnym porodem poszłam od razu na chorobowe i zaczelam się oszczędzać jak tylko się da. Modlilam się zeby moje dziecko dotrwalo do końca i dzięki Bogu urodziło się w terminie. Z drugim dzieckiem pewnie tez będę przeżywać stres zeby ciaza przebiegla prawidlowo i oszczędzać sie ile sie da od kiedy zobaczę dwie kreski.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witajcie Dziewczynki

Mira przytulam :* Dobrze wiem - i każda z nas tutaj ròwnież - jak to jest. Czekasz cały długi cykl pełna nadzieji i okazuje się, że kolejny raz przyszedł @ , kolejna próba nieudana, kolejny zawód :/ Takie jest życie. Nie wszystko układa nam się tak, jakbyśmy chciały.

Groszek masz do tego dobre podejście. Podnieść się raz-dwa i iść dalej. Od mojego wypadku minął ròwny miesiąc. Niby już zapomniałam, ale boję się wsiąść do samochodu i jechać w dłuższą trasę. Dostaję za to po uszach, ale niestety - nie mogę się przełamać

U mnie dziewczyny 4dni po owu, brzuch mnie pobolewa jak podczas @... dziwne. Może to przez nerwy i stres, bo nasz NAJSTARSZY znòw wczoraj awantury robił. Już mi to bokiem wychodzi, naprawdę...
    Nie chcę rezygnować ze starań, ale taki klimat wcale nie sprzyja ani zajściu ani ciąży

Mira przykro mi. Jak długo się staracie, bo może mi to umknęło jak pisałaś?
    KlaudiaB ale Ci fajnie, zobaczysz Fasolkę .
    My się pakujemy, ogólnie szaleństwo. Wczoraj prasowałam prawie do 1 w nocy. Jeszcze ostatnie zakupy i prawie i będziemy gotowi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów