Strona 27 z 1202
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Tak na prawde to staramy sie odkad wrocilam do kraju i w sumie od wrzesnia. We wrzesniu udalo mi sie odrazu zajsc w ciaze ale poronilam... Teraz sie staramy od stycznia, 4 cykl czyli jeden wiecej. Niby niewiele ale ja nie zamierzam czekac rok czy nawet pol roku zeby sie zbadac i dowiedziec ze cos jest nietak. Lepiej szybciej sie dowiedziec i zaczac dzialac.
    Moze powinnas zmienic lekarza? Bo uwazam, ze zachowal sie lekcewazaco.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Nati, mimo wszystko kciuki zacisniete!

Paulina, trzymam kciuki za następny cykl!
    My tak z pół roku się staramy. Ale drugi cykl z użyciem testów owu. zobaczymy co z tego będzie. Chce/muszę ich używać bo swojego ciała nie znam (objawów owu specjalnie nie mam) i wszystko mam nieregularnie - nic policzyć sobie nie mogę. więc oby one coś nam pomogły

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie
    U mnie dzis juz lepiej. Bol glowy minal

Cosima - to musialo Twojego naprawde bolec... dla faceta to trauma!

Arwen - ja sie wcale nie obrazam jak moj jest na nocy- cale lozko moje ale to tylko dwa dni sie ciesze, pozniej juz zaczynam tesknic za moim Miśkiem

Paulina - bardzo mi przykro, ze @ sie pojawila. U mnie narazie cisza i spokoj, ale do piatku jest jeszcze troche czasu... :/

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Burzujka co lekarz, to inna teoria... najlepiej robic tak, jak uwazasz. Nikt nie moze odmowic badania, gdy czujesz ze cos moze byc nie tak.
    Jednak rok, to dlugi okres czasu.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Teraz widze ze tak to napisalam ze wyszlo jakby ja wywalila z gabinetu to nie tak. Zbadala, usg ale zadnych badan nie zlecala. Kazala na spokojnie kolejne 6 miesiecy. U niej sie sprawdzilo zaszla w kolejnym cyklu. Macie racje kazdy robi jak czuje, dla mnie rok to cala wiecznosc. Dlatego postanowilam poczekac tylko pol roku. Jak mi nie bedzie chciala pomoc zmienie lekarza.
    Nie mam tyle czasu na czekanie. Czuje ze to jeszcze nie jest moj czasu. Ten cykl postanowilam dac na luz ale czy sie uda zobaczymy. Ja raczej z tych niecierpliwych. Ejna ja wlasnie tez sie zastanawiam czy za kilka cykli nie sprobowac z testami. Jesli faktycznie nie masz pojecia kiedy owu to moze Ci pomoga tego Ci zycze. Martulka dobrze ze u Ciebie lepiej ze zdrowkiem.

O mnie
    JagodowaMamo, dokladnie to mialam na mysli )) podstawowe badania bo moze sie okazac ze jakas glupota nam przeszkadza ktora latwo usunac czy wyleczyc a tak jeszcze bym rok czekala i sie o tym nie dowiedziala.
    Dlatego ide do lekarza.
    Nie chce marnowac czasu bo mlodsza nie bede. Dla mnie to ostatni dzwonek na pierwsze dziecko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    witam sie i ja
    ja dzisiaj niby owulka.wedlug kalendarza a w tlefonie,bo testow nie mam.ale od przyszlego miesiaca jak teraz nic sie nie uda to zaopatruje sie w testy i wiesiolka i robie podstawowe badania.tarczyca,prolaktyna itp.potem jeszcze pojde z tym do gina(prywatnie) i sprawdze najpierw siebie.jak ze mna bedzie ok to chlopa postaram sie namowic-a to juz ciezej.niby dopiero 4 miesiac staran wiec czas mam ,ale o synka staralismy sie 2 lata i nie chce teraz tego powtorzyc.jak sie okaze ze wszystko z nami ok to bede spokojniejsza i pozostawie reszte losowi

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    borzujka ja tak samo-nie chce marnowac czasu bo roznica miedzy dziecmi sie powieksza(teraz zaluje ze juz dawno nie zaczelismy staran,ale synek to bylo mega wymagajace,placzaco marudzace dziecko ktore do tej pory nie przesypia calych nocy i chlop nic a nic nie chcial sie zgodzic wczesniej

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny pojawił mi się dziś cień cienia drugiej kreski na teście owu. Jak myślicie kiedy będę miała owu? Ile to czasu może trwać?

Dagmara mam nadzieje ze tym razem pójdzie to szybciej.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów