Strona 269 z 1202
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Po za tym przede mną zaręczyny i organizacja ślubu... Plus budowa domu, więc będzie co robić.

Do pracy też trzeba wrócić bo ile można leżeć.

Siłownia czeka, karnet kisnie.

Wycieczka do Włoch czeka.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Tak teraz sobie myślę, całe szczęście, że żaden konowal nie nastraszyl Cie jakimś guzem jajnika!
    Bo skoro widział pozamaciczną, to równie dobrze mógł się dopatrzyc nowotworu.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dostałam okres. Żegnajcie marzenia, witaj rzeczywistości. Chciałabym być taka twarda jak Ty Groszku, bo niestety całkiem się rozkleiłam i siedzę i ryczę.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Mira, nie oceniam Was, ani nie znam Waszych zyciorysow i życiowych przejść, ale z tego co widzę tutaj, bardzo emocjonalnie do tego podchodzicie, jakby świat się kręcił wokół zajścia w ciążę.
    Na dłuższą metę tak się nie da. Po prostu. I wykonczy to Was i druga połowę.

Ja po prostu mimo przeciwności cieszę się z każdego dnia i tyle. Próba zajścia w ciążę, nie udana próba to nie koniec świata. Po prostu trzeba iść dalej. Rozpaczanie mi w niczym nie pomoże. Jeszcze jest szansa na to żeby się udało, ale nie za wszelką cenę.

Najważniejsze na razie jestem ja i to, żebym ja się czuła dobrze. Jak ja będę w dobrej formie fizycznej i psychicznej po prostu będzie łatwiej.

O mnie
    No ja właśnie jakoś nie przeżywam grooooszek, po prostu @ i tyle.
    A napisałam, że cieszę się, że jest wcześniej, bo ominęło mnie testowanie i te nadzieje.
    Ale ja akurat nie jestem dobrym przykładem, staramy się zaledwie od roku i mam za sobą tylko dwie straty , w dodatku tylko biochemiczne w 6tc i w 5tc.
    Ale są tutaj dziewczyny, które starają się od 4-5 lat i nic!
    W dodatku po 2 lub 3 zabiegach!
    Chyba mają prawo do żałoby i to normalne , że się przeżywa każdą nadzieję, prawda?

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Jezuuuuu, cosima.... Luz.... Na prawdę czasami mam wrażenie, że nie czytacie ze zrozumieniem tego co pisze.

Nikogo nie osadzam, nikogo nie oceniam, każdy przeżywa na swój sposób.

Rozpamietywanie i rozdrapywanie ran wcale nie jest dobre.

To skoro moja próba jest nieudana, Buka siedzi we mnie nadal i czekam na poronienie to co?
    Mam leżeć w łóżku i ryczec? Rozdrapywac, uzalac się nad sobą jaka jestem beznadziejna, że mi nie wyszlo?
    Nie udało się, też będę pewnie przeżywać bólowe meczarnie, ale świat się nie kończy. Nie przestanie istnieć. Niestety albo stety.

Każdy sobie w inny sposób radzi z problemami.
    Ja po stracie najbliższej mi osoby nie potrafię po roku czasu pójść na cmentarz, a żałobę mam w sercu ogromną, ale życie idzie dalej. Każdy ma jedno.
    Żyje i przeżywa po swojemu. Każdy jest inny, każdy inaczej sobie radzi ze stratą. Ja też wylalam swoje łzy, ale to mi w niczym nie pomoże.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dziewczyny, dostałam okres. Żegnajcie marzenia, witaj rzeczywistości. Chciałabym być taka twarda jak Ty Groszku, bo niestety całkiem się rozkleiłam i siedzę i ryczę.
    Głowa do góry Mira!
    Wiem, nadzieja była wielka, ale po prostu @ się spoznila. Dobrze , że zrobilas betę, przynajmniej wiesz , że nie stracilas maleństwa. Za chwilę kolejna szansa przed nami.

PS. Myślę, że po to forum jest, aby się wyzalic, po to tu jesteśmy, aby się nawzajem wspierać. Aby w dniu codziennym nie uzalac się.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dokladnie tak!
    Wlasnie po to ono jest. Ja normalnie na zewnatrz nie jestem emocjonalna. Ludzie maja mnie raczej za kogos wyluzowanego i zdystansowanego do zycia... Ale to otoczka ktorej mysle ze tutaj nie musze roztaczac...

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja uważam, że nie ma nic dziwnego w tym, że jak ktoś się stara nie wiadomo ile o maleństwo to boli go ta strata. Z resztą ile by się nie starał strata za pierwszym razem też pewnie cholernie boli...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    witam was dziewczyny

czytam was bardzo często jeśli tylko znajduje na to siły. Dużo się u was dzieje.

Mira wiem doskonale jak to boli jak podczas starań dostajesz @. Masz prawo być zła, wkurzona i smutna na cały świat...

groszek bardzo szkoda, że jednak okazało się puste jajo. Ale właśnie na szczęście nie było tam dziecka jeszcze. To twoje początkowe starania więc wszystko mam nadzieję co dobre jeszcze przed tobą.

cosima88, burzujka, KlaudiaB uważam podobnie, takie fora są po to aby przede wszystkim się wspierać i móc się wyżalić osobom, które są w podobnej sytuacji życiowej.

moje starania podobnie jak cichon z przyczyn wiadomych muszę przełożyć na jesień. A tak w ogóle to chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero gdzieś w październiku...
    jeszcze się nie podniosłam po stracie i boję się, że to będzie długi i mozolny proces w moim przypadku.

trzymajcie się dzielnie :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów