Strona 268 z 1200
Pokaż wyniki od 2,671 do 2,680 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Myślałam że po Groszku posypie się fala dobrych wiadomość a tu jakoś cicho. U nas też raczej lipa niby @ mam dostać dopiero w weekend ale jakoś nie czuję żadnych objawów, Jedynie co jakoś od 3 dni poranna kawa ma dla mnie dziwny smak a po za tym nic.
    My mamy jechać nad morze 9 sierpnia ale to nic pewnego bo mój M chyba nie dostanie wolnego, dopiero koniec sierpnia lub początek września oby była jeszcze pogoda.
    Palina taki wyjazd końcem wakacji jest super. Nie będzie już takich tłumów i lepiej odpoczniecie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cosima czyli kolejny cykl przed Tobą...

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Cosima czyli kolejny cykl przed Tobą...
    No tak, @ wcześniej, krótszy cykl ,mniej czekania na kolejną szansę

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cosima... Przykro mi. Ja za pare dni pewnie bede przezywala to samo.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    a ja dla odmiany nie mogę się doczekać @! i w końcu będziemy mogli znowu zacząć się starać, bo nie dopuszczam myśli, że zabieg usuwania nadżerki się nie udał

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Miałam dzisiaj USG, co prawda pęcherzyk urósł, bo ma 13.1 mm, ale niestety jest pusty.

Nie załamuje się, bo wolę ta diagnozę, niż jakieś ciąże pozamaciczne itp, a to raczej wykluczają i za każdym razem się mnie pytają, który lekarz to wymyślił. Także humor mi się poprawił i to zdecydowanie.

Zostaje jeszcze na obserwacji.

Wolę diagnozę pustego jaja, niż te jakieś inne ceregiele, które przyprawiaja mnie o zawrót głowy.

Pusty pęcherzyk jeszcze nie jest tragedia i jak szybko się z tego otrzepie to podejrzewam, że szybko padnie druga decyzja, że próbujemy drugi raz.
    Chociaż podobno to co raz częściej się zdarza przy pierwszej ciąży. No nic. Trudno.
    Widocznie było mi dane tego doświadczyć i to przejść.

Także na razie takie nowiny, a ja leżę sobie dalej.

Już się zastanawiam nad powrotem do pracy, nad powrotem do biegania i nad dieta.

Będzie git. Siła i optymizm przede wszystkim!

Groooszek szkoda, przykro mi, ale Ty jesteś twardzielka. Nie mam pojęcia jak Ty to robisz! Trzymaj się dalej tak dzielnie . Rozumiem, ze to na 100% pusty pęcherzyk czy jest szansa pomyłki?
    patryszka grunt to dobre nastawienie?
    Ja w tym miesiącu nie myślałam o zachodzeniu w ciążę. Jasne zbliżaliśmy się itd., ale bez specjalnej spiny. Jeżeli @ sie spóźni to od zmainy klimatu, raczej nie od małej fasolki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Groooszku. Podziwiam Cie
    Jestes moim wzorem do nasladowania!
    Mysle, ze i tak to przezywasz na swoj sposob ale myslenie o przyszlosci jest bardzo pomocne tez tak mialam i mnie to chyba uratowalo moja psychike
    Takze trzymaj tak dalej!
    I powodzenia.

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Cosima tez miałam taki cykl jeden, aż o 7 dni krótszy, a teraz regularnie spowrotem

Burzujka obyś nie musiała tego przechodzić już.
    Groooszek grunt to sie nie zalamywać i dążyc do celu

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Jeszcze nie jest nic przesadzone, ale raczej na to mnie nastawiaja.

Dajcie spokój, co mi da rozpaczanie i rozpamietywanie. Nic, po za bólem, który w pewnym momencie stanie się nie do zniesienia. Życie jest jedno.
    Jeżeli mnie to spotkało, najwidoczniej miało mieć to jakiś cel. Nauczyć mnie czegoś. szybko trzeba wyciągać wnioski i iść do przodu.

Trzeba być Dzikiem. Jak upadles w błoto, pchaj je ryjem i dalej do przodu.

Puste jajo, czyli bez dziecka, dziecka nie tracę. Wolę myśleć, że po prostu poszło coś nie tak na podziale komórkowym i się zatrzymało ni jeżeli miałabym mieć Buke z wadami genetycznymi.

Świat się nie kończy, po prostu K. będzie musiał strzelać dalej, a ja wiem, że ta cała sytuacja jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyła.

Wszystko ma swój czas.
    Zresztą dobrze wiecie i same zauwazylyscie, że od początku wychodzę z założenia, że będzie co ma być! Wszystko trzeba wziąć na klate i tyle.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów