Strona 262 z 1202
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,620 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ann, uwierz mi chciałabym by tak bylo - bym byla młodsza... ale cóż, 32 kończe w sierpniu.
    Tak bym sobie mówila ze mam jeszcze czas. a tak czas leci i dobrze by bylo jakby sie w przeciągu kilku miesięcy udalo. Z pierwszym - w pierwszym cyklu dało radę (szok tak jak nie wiem...!) - a teraz? - niesamowicie mnie to irytuje

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też jestem z września 89 także już niedługo 27 urodziny a mój M. ma 28 w lipcu. Do 30 chciałabym mieć dwoje dzieci a później może tak ok 35 lat jeszcze jedno ale kiedyś mi ginekolog powiedział że po 30 mogę mieć zbyt małą ilość jajeczek także lipa.
    Okrąglinka to mała się czym zatruła albo coś ją męczyło bo gdyby był jakiś wirus to wymiotowałaby co chwilę. Moja Julka wiosną miała jelitówkę od godziny 23 do rana równo z zegarkiem w ręku co 30 min wymiotowała tzn po którymś razie nie maiła czym wymiotować to się dławiła i rano dostała zastrzyk przeciw wymiotny i przeszło. Tak to jest z tymi dziećmi nikt nie mówił że będzie łatwo.

Groszek a jak tam Twoja beta? mam nadzieję że urosła i wszystko jest ok.

Ejna ja tez ma podobne mysli I uczucia. Chcialam do 30-tki miec dwojke, niestety niewykonalne juz. Oscarak rodzilan jak mialam 27 a za 3 miesiace 30-tke koncze a w ciazy drugiej jak nie bylam tak nie jestem. Niestety ,mozna sobie wszystko planowac a zycie I tak pisze wlasny scenariusz.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja kiedyś chciałam mieć trójkę dzieci. Teraz marzę już przynajmniej o jednym. Nie wymagam od życia za dużo. Chciałabym mieć jedno dziecko... po dwóch poronieniach myślałam że spoko jeszcze jest szansa. Teraz po tym trzecim już nie mam takich pozytywnych myśli. Tracę nadzieje. Na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy nie zajde w ciążę. Póki nie wykonamy wszystkich badań i póki lekarz mi nie powie dlaczego tak się dzieje niechce próbować. Nie przeżyję następnej straty... z tymi które przeżyłam nie potrafię sobie poradzić. Kolejnej nie przeżyje...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A ja to się zastanawiam, jak mojej Mamie udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu starań w wieku 43 lat?! To sama babcia, wszystkie dzieci (4) urodziła po 40 , w tym bliźniaki. Mama miała prenatalne, ale babcia nie miała nawet USG , dwójkę urodziła w czasie wojny w okupowanej Warszawie. Będąc w 4-5 miesiącu ciąży z moją Mamą w brzuchu brała udział w Powstaniu Warszawskim!
    Ktoś mi to wytłumaczy?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    A ja to się zastanawiam, jak mojej Mamie udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu starań w wieku 43 lat?! To sama babcia, wszystkie dzieci (4) urodziła po 40 , w tym bliźniaki. Mama miała prenatalne, ale babcia nie miała nawet USG , dwójkę urodziła w czasie wojny w okupowanej Warszawie. Będąc w 4-5 miesiącu ciąży z moją Mamą w brzuchu brała udział w Powstaniu Warszawskim!
    Ktoś mi to wytłumaczy?
    Mniej chemii w jedzeniu? Mniej toksyn w powietrzu? Ludzie żyli naturalniej. Mimo wojen i innych koszmarów dzieci się rodziły. Teraz mamy dobrobyt a badania mówią, że nawet 20% par na problem z poczęciem.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dokładnie tak jak Mira napisała. Wtedy zdrowsze było życie. Teraz z każdej strony otacza nas chemia.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    A od nas nie było żadnych wieści od trzech stron, no więc już...

Jesteśmy, lezymy na oddziale ginekologicznym we Wrocławiu. Zostałam bardzo miło przyjęta, za co jestem wdzięczna.

Przyszedł do mnie lekarz, zabrał na badanie najpierw USG dopochwowe i diagnoza numer 4: wg mnie, wszystko w porządku, pęcherzyk 7,2 mm, ciąża usytuowana prawidłowo, martwić się możemy jak przekroczy 16 mm i nic nie będzie widać.
    Panie doktorze, a beta HCG?!
    Doktor: to jest najmniej istotne, została pani solidnie nastraszona, mamy widoczny pęcherzyk, macica rozpuchniona na 4-5 tydzień, jedyne co, to ma Pani płyn zapalny w jajowodzie, co może powodować bóle brzucha. Nie krwawi pani, nie plami, nie ma się na razie czym martwić. Proszę się uśmiechnąć, wrócić na swoją sale i cierpliwie czekać i hodować ciążę. A co do ciąży heterotopowej, musiałaby pani być niezła "szczęściara".

Na chwilę obecną to ja już jestem głupia. A pęcherzyk urósł... Od niedzieli z 5,1 mm do 7,2 mm.

No to sobie leżę i mam urlop.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ha! No i GroosKu hoduj hoduj!!!! Kciuki sciskam!

A ja wlasnie wrocilam od mojego gina.
    Niby generalnie on jest dobrej mysli i ja tez powinnam... Ale przeprowadzil ze mna rozmowe nt badan genetycznych.. I troche sie przestraszylam. Raz ze to sa przeogromne pieniadze a dwa ze czesto jak cos w tych badaniah wyjdzie to i tak z tym sie nbie da nic zrobic...!
    Po badaniu i usg stwierdzil ze az tryskam plodnoscia, po biochemicznej ani sladu wszystko dziala na tip top, byla owulacja i jezeli doszlo do zaplodnienia to warunki sa idealne zeby hodowac ciaze. Dlatego mam nie brac dupka.
    Podsumowujac, ze mna jest wszystko w porzadku hormonalnie i w ogole, ze jak do wrzesnia/pazdziernika sie nie uda to meza mam wyslac na diagnostyke nasienia... Bo jest duze prawdopodobienstwo ze to z jego strony moze byc cos nie tak...
    Rozmawialam z nim o betowaniu, pochwalil tzn powiedzial ze jezeli wole sie nie stresowac to lepiej nie badac i nie wiedziec ze bylo mikroporonienie... Ale jak daje rade to lepiej to robic i wiedziec.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Ja z moim mężem też jesteśmy z jednego rocznika i nawet z tego samego miesiąca.
    Również chciałam mieć dwójkę dzieci do 30 ale zobaczymy czy coś z tego będzie i również jeżeli Bóg da koło 35 roku chcialabym trzecie chociaż mój mąż narazie nie chce gadać o tym hehe.
    Cosima moja ciocia też urodziła syna w wieku 43 lat.
    Groszek w takim razie trzymam kciuki żeby maluszek rósł.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów