Strona 256 z 1202
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Grooooszek, ale jak źle przyrasta?
    Przecież pokazywalas nam wyniki i przyrost był o te 66% co 48h.
    Możesz nam napisać, co Ci dokładnie powiedział lekarz?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jakoś nie rozumiem... Groszku...
    Tule Cię mocno.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Tak, było te 66%, ale na tym etapie powinien być zdecydowanie większy i beta powinna być koło 10 tysięcy.
    Mam się nastawić, że nic z tego nie będzie, po prostu, że rzeczywiście może być to ciąża pozamaciczna, chociaż moja pani doktor twierdzi, że to przy jajniku jakby się wchlonelo.

Jakby jutrzejsza beta jutro była koło 6 tysięcy, to ekstra, ale raczej nie tym razem.
    Najprawdopodobniej ciąża hybiona, czyli puste jajo plodowe, bo mam dwie wersje.

Jutro najprawdopodobniej wyląduje na oddziale. I tyle.
    No nic, muszę być silna i jakoś sobie z tym poradzić, na pewno będziemy jeszcze próbować, choć na chwilę obecną mi się odechcialo.

Przykro mi jest, ale muszę jakoś to przeżyć. Na pewno jak to szybko u mnie bywa jeszcze szybciej się podniose i pójdę dalej.

Jak puste jajo, to dziecka nie tracę, bo go w ogóle nie było. Fałszywy alarm i tyle.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    No co prawda to już wcześniej wydawało mi się ze owszem beta jest duża ale niestety nie przyrasta tak jak powinna. Nie mniej jednak przyrost jest i to niewiele poniżej normy wiec myślę że jednak wszystko zakończy się dobrze. Trzymam kciuki!!
    Jeśli jednak wszystko potoczy się inaczej to nie poddawaj się i próbujcie cały czas. W końcu to Twój pierwszy cykl.
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 07-07-16 o 17:56

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    [QUOTE=aguska696;2934942]To jeszcze cipkę niezapomnij ogolic
    A tak serio to uważaj na kota, a dokładniej na odchody. Lepiej w ciazy nie mieć z nimi kontaktu[

Aguska ja mam trzy i nie wyobrażam sobie w ciąży ich nie mieć. Jak kot jest domowy, szczepiony, niewychodzący- to nic kobiecie w ciąży nie grozi. Mój gin powiedział bardzo madrze "kota należy potraktować jak przyjaciela, są gorsze zagrożenia w ciąży niż kot".

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Kocie odchody wydalają oocysty toskoplazmozy dopiero 48h po "opuszczeniu kota" (i to tylko w fazie ostrego zarażenia u kota, co najczęściej zdarza się u osłabionych podwórkowych kociąt, samo nosicielstwo wirusa jest niegroźne). Nie wspominając jeszcze, że taką kupę trzeba było po prostu zjeść, albo wziąć do ręki a której jest jakaś rana i potem nie umyć rąk i coś zjeść. Tak mi powiedział mój weterynarz, a to mądry facet (sama mam dwa sierściuchy i byłam u niego konsultować ewentualnie badanie ich na tokso), więc jak się czyści kuwetę regularnie i zachowuje podstawową higienę (mycie rąk) to nie ma szans, żeby od domowego odrobaczonego kota złapać tokso. Prędzej się da zarazić z niedogotowanego/dopieczonego mięsa. Nie siejcie fermentu proszę.
    PS. Mieszkam z kotami od kiedy skończyłam 10 lat. Mam tokso ujemną.
    Ja mam 3 koteły i też tokso ujemną

O mnie
    Groszek trzymam kciuki, jeśli będzie ten najgorszy scenariusz to życzę Ci, aby wszystko zakończyło się w miarę szybko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja już jestem nastawiona na ten najgorszy. Niech usuwają co mają usunąć i tyle.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    [QUOTE=cichon_k;2935025]
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    To jeszcze cipkę niezapomnij ogolic
    A tak serio to uważaj na kota, a dokładniej na odchody. Lepiej w ciazy nie mieć z nimi kontaktu[

Aguska ja mam trzy i nie wyobrażam sobie w ciąży ich nie mieć. Jak kot jest domowy, szczepiony, niewychodzący- to nic kobiecie w ciąży nie grozi. Mój gin powiedział bardzo madrze "kota należy potraktować jak przyjaciela, są gorsze zagrożenia w ciąży niż kot".
    Mądrze prawi Twój gin Gdyby lekarz kazał mi oddać koty, odwróciłabym się na pięcie i nigdy więcej moja noga nie powstałaby w jego gabinecie.

Groszku, jesteś bardzo dzielna w tym wszystkim. Ściskam mocno.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Dzięki... No bo co innego mi pozostaje? Najwidoczniej muszę przez to przejść i tyle.
    Po prostu nie mój czas na bycie mama i muszę poczekać. Trudno. Dam radę, świat się nie kończy. Wolę żeby zrobili ze mną porządek, przebadali i poczekam na zielone światło. Będę działać z K. później. Cóż, starania są piękne, aczkolwiek późniejsza niepewność zabija.
    Jeszcze okres przekwitania mi się nie zaczął, więc stwierdzam, że jeszcze nie jestem na śmietnik.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów