Strona 255 z 1202
Pokaż wyniki od 2,541 do 2,550 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Dzięki Martulka
    Ja swojemu oddałam się po 4,5 miesiąca znajomości i był moim pierwszym. A ja byłam jego pierwszą
    Ach wspomnienia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Dzięki Martulka
    Ja swojemu oddałam się po 4,5 miesiąca znajomości i był moim pierwszym. A ja byłam jego pierwszą
    Ach wspomnienia
    Dużo miłości i spełnienia marzeń o kolejnych Dzieciach :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kocie odchody wydalają oocysty toskoplazmozy dopiero 48h po "opuszczeniu kota" (i to tylko w fazie ostrego zarażenia u kota, co najczęściej zdarza się u osłabionych podwórkowych kociąt, samo nosicielstwo wirusa jest niegroźne). Nie wspominając jeszcze, że taką kupę trzeba było po prostu zjeść, albo wziąć do ręki a której jest jakaś rana i potem nie umyć rąk i coś zjeść. Tak mi powiedział mój weterynarz, a to mądry facet (sama mam dwa sierściuchy i byłam u niego konsultować ewentualnie badanie ich na tokso), więc jak się czyści kuwetę regularnie i zachowuje podstawową higienę (mycie rąk) to nie ma szans, żeby od domowego odrobaczonego kota złapać tokso. Prędzej się da zarazić z niedogotowanego/dopieczonego mięsa. Nie siejcie fermentu proszę.
    PS. Mieszkam z kotami od kiedy skończyłam 10 lat. Mam tokso ujemną.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 07-07-16 o 14:52

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Dużo miłości i spełnienia marzeń o kolejnych Dzieciach :*
    Dziekujemy

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Kocie odchody wydalają oocysty toskoplazmozy dopiero 48h po "opuszczeniu kota" (i to tylko w fazie ostrego zarażenia u kota, co najczęściej zdarza się u osłabionych podwórkowych kociąt, samo nosicielstwo wirusa jest niegroźne). Nie wspominając jeszcze, że taką kupę trzeba było po prostu zjeść, albo wziąć do ręki a której jest jakaś rana i potem nie umyć rąk i coś zjeść. Tak mi powiedział mój weterynarz, a to mądry facet (sama mam dwa sierściuchy i byłam u niego konsultować ewentualnie badanie ich na tokso), więc jak się czyści kuwetę regularnie i zachowuje podstawową higienę (mycie rąk) to nie ma szans, żeby od domowego odrobaczonego kota złapać tokso. Prędzej się da zarazić z niedogotowanego/dopieczonego mięsa. Nie siejcie fermentu proszę.
    PS. Mieszkam z kotami od kiedy skończyłam 10 lat. Mam tokso ujemną.

Ja tam w ciazy w niektórych przypadkach wole dmuchać na zimne. Nie jeden ginekolog odradzal w ciazy kontakt z odchodami kotów nie bez powodu. Wole słuchać gina niż weta

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Akurat ja mam kota domowego. Wychuchany, wydmuchany... A zresztą ja kuwety nie sprzątam. Nie popadajmy w paranoje.
    Co innego gdyby kot lazil po dworze, a ten od 6 lat pod opieką Weta i siedzi w chacie..

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ogólnie, hm... No nie jest dobrze. Przyrost bety jest za mały. Raczej nic z tego nie będzie.

Jutro mam powtórzyć badania, a w sobotę pewnie wyląduje na oddziale.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    my z partnerem znamy się 10 lat, a od 3 jesteśmy razem. Dokładnie praktycznie w 3 rocznicę w wakacje się poznaliśmy, w wakacje pokochaliśmy i teraz na początku wakacji zmarło nam dzieciątko...

grooooszek ja jeszcze trzymam mocno kciuki żeby jednak okazało się, że jest dobrze ;*

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Ogólnie, hm... No nie jest dobrze. Przyrost bety jest za mały. Raczej nic z tego nie będzie.

Jutro mam powtórzyć badania, a w sobotę pewnie wyląduje na oddziale.
    kurde... grooooszek trzymam kciuki żeby jednak się okazało, że po ostatnim badaniu beta przyrosła prawidłowo

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja powiem Wam, że już wolę żeby dali mi te leki, "wyczyscili", zrobili porządek i chce przestać się martwić.
    Podejrzewam, że najgorszy czas przede mną, ale cóż... Poradzę sobie.

Jeżeli to puste jajo, no cóż, niech usuwają je jak najszybciej, żebym mogła zajść normalnie w ciążę. Choć pewnie będę musiała odczekać te trzy miesiące i tyle.

Co mnie nie zabije...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów