Strona 253 z 1202
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,530 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Burzliwy ze hej
    Ale wydaje mi sie, ze dzis sie okaze ze wszystko jest w porzadku z Twoim malenstwem/malenstwami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Martulka my mamy to samo z moim dziadkiem... Po śmierci babci jest nie do zniesienia. Wydzwania do moich rodziców 10 razy dziennie żeby powiedzieć, że np ciśnienie ma takie czy siakie. Karze się wozić po lekarzach i wszędzie szuka współczucia. Nigdzie nie wychodzi po za lekarzami, jak już moi rodzice zabierają go na ogród siedzi i się nie odzywa przez 5 godzin, a potem znowu wydzwania. Moi rodzice już psychicznie są wykonczeni... Także rozumiem w 100%.

Może i mój przypadek jeden na milion, ale jaki burzliwy.

Wy tu o rocznicach, że 10, 9 lat razem... A ja i K. 11 września będziemy mieli dopiero rok jak się w ogóle znamy.
    Tyle, że u nas była miłość od pierwszego wejrzenia... Jak z komedii romantycznej. Tydzień od pierwszego spotkania już byłam u teściowej jako przyszła żona.

Mi z D. w czerwcu pyknął roczek..
    Poznaliśmy się w piątek a w niedziele juz się przeprowadzał do Nas
    Też było "od pierwszego wejrzenia"
    Jest na prawdę CUDOWNIE ♡
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    To i ja się pochwalę. Z moim mężem znamy się 8 lat a w sierpniu będzie rok po ślubie poznaliśmy się na studiach. Ja z kolei podchodzę do związku z rozsądkiem dlatego tak długi staż zanim się pobralismy i urodziłam pierwsze dziecko. Wolałam się upewnić czy to aby ten jedyny i czy nadaje się na ojca poza tym taki związek jak mój jest o wiele trudniejszy...

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta

Wy tu o rocznicach, że 10, 9 lat razem... A ja i K. 11 września będziemy mieli dopiero rok jak się w ogóle znamy.
    Tyle, że u nas była miłość od pierwszego wejrzenia... Jak z komedii romantycznej. Tydzień od pierwszego spotkania już byłam u teściowej jako przyszła żona.
    U nas było to samo! 25.07 oficjalnie rok jak jesteśmy razem Po dwóch tygodniach znajomości już mieszkaliśmy razem

O mnie
    No ja tez raxzej ostroznie podchodze, chcialam sie dobrze poznac z moim lubym zanim cokolwiek sie zadzieje.
    Do lozka poszlismy po 3 miesiacach znajomosci

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja teraz inaczej do.tego.podchodzę
    Z byłem mężem byłam. 9.lat... ślub po 4 latach...
    Bezsens...

Teraz podchodzę, że nie wiadomo co jest Nam przeznaczone.. życie jest tak kruche... I tak szybko może się skończyć...
    Że nie warto czekać i marnować ani chwili...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja mając za sobą burzliwe związki, kiedy poznałam K. od razu wiedziałam, że to jest to.
    Miłość do sportu, wspólne udziały w zawodach. I w sumie jesteśmy nierozlaczni. A każda trudna sytuacja pokazuje, że jestem u boku właściwej osoby.

Wiecie, nawet jak się poznaliśmy z K. powiedział mi, że jego marzeniem jest zobaczyć musical Upiór w operze, ale już nigdzie nie grają... Wiecie, że na Boże Narodzenie zdobyłam bilety i spełniłam jego marzenie? Był przeszczesliwy, ja też wniebowzieta.
    Było powiedziane, że jak zdobede bilety zostanę żona... Także czekam. Haha!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny powiem wam że nie ważne jak długo tylko ważne to co się czuję i czy można tej drugiej osobie zaufać...
    W rodzinie mam takie małżeństwo które po 20 latach się rozwiodło (oboje mieli nowych partnerów) a teraz nie dawno świętowali wspólnie swoją 30 rocznice ślubu... trochę to chore ale co zrobić, teraz są wspaniałym kochającym się małżeństwem.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Najwidoczniej musieli siebie stracić, żeby zobaczyć, że jednak się kochają.

O mnie
    Kazda milosc jest inna i ma inna pokrecona droge
    Moi rodzice pobrali sie po pol roku znajomosci i to na odleglosc i skonczylo sie tym, ze odkad pamietam bylo miedzy nimi zle... Kompletnie niedopasowani, meczyli sie ze soba prawie 18 lat az w koncu moja mama znalazla sobie kochanka i pewnego dnia po prostu zniknela z naszego zucia bez pozegnania... Niestety niekiedy mozna sie niezle przejechac na kims jak sie go dobrze nie pozna.
    Ale kazdy jest inny i kazdy ma inna droge, nie kazda historia konczy sie jak historia moich rodzicow..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chcę być w ciąży 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów