Strona 252 z 1202
Pokaż wyniki od 2,511 do 2,520 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Aguska696 widzę że mamy ten sam staż w związkach w sierpniu mija 10 lat jak się znamy a 25 sierpnia 4 rocznica ślubu

Mira bądz dobrej myśli wszystko może się jeszcze wydarzyć, może być jeszcze za wcześnie na testowanie. My teraz cierpliwie (powiedzmy) czekamy do testowania ale nie nastawiam się że coś z tego będzie. Najlepsze jest to że jak pytam się mojej Julki (2lata w pażdzierniku) gdzie jest dzidzia to pokazuje na mój brzuch nie wiem skąd sobie to wymyśliła bo przecież nikt jej nic nie mówił.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Mira... Poczekaj... To, że będziesz robiła szybciej betę niczego nie zmieni. Na pewno nie ppprzyspieszy całego procesu.

U mnie po terminie miesiączki beta wynosiła <1,000 mlU, całkowicie negatywna, a okresu dalej nie było, nawet żadnego plamienia.

Tak samo wiem, że miałam rację, żeby iść na pierwszą wizytę koło 12.07. bo nie przezywalabym tego, co przeżywam teraz. Pseudopecherzyk, puste jajo, ciąża pozamaciczna i Bóg wie co jeszcze, ale cóż, sytuacja mnie zmusiła.

Na prawdę w tym przypadku, cierpliwość tylko i wyłącznie, bo przebieranie i tupanie nogami niczego nie zmieni, a już na pewno niczego nie przyspieszy.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Mira... Poczekaj... To, że będziesz robiła szybciej betę niczego nie zmieni. Na pewno nie ppprzyspieszy całego procesu.

U mnie po terminie miesiączki beta wynosiła <1,000 mlU, całkowicie negatywna, a okresu dalej nie było, nawet żadnego plamienia.

Tak samo wiem, że miałam rację, żeby iść na pierwszą wizytę koło 12.07. bo nie przezywalabym tego, co przeżywam teraz. Pseudopecherzyk, puste jajo, ciąża pozamaciczna i Bóg wie co jeszcze, ale cóż, sytuacja mnie zmusiła.

Na prawdę w tym przypadku, cierpliwość tylko i wyłącznie, bo przebieranie i tupanie nogami niczego nie zmieni, a już na pewno niczego nie przyspieszy.
    Groszku, masz 100% rację. Gorąca głowa to w tym momencie nasz największy wróg.
    Zachodzenie w ciążę to jest największa nauka "zen" i cierpliwości w moim życiu. Bo jedyne co można przez większość czasu, to czekać co też nasz organizm wyczyni. Mam solenne przyrzeczenie, że do poniedziałku nie zrobię żadnego testu (jeżeli nie dostanę okresu rzecz jasna).

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Groszku, o której dzisiejsza wizyta?

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    My dzisiaj idziemy na 17.
    Już chyba jestem nastawiona na każdą wersję, szczególnie te najgorsze...

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Paulina do tego moja córa tez ma na imię Julia tyle ze jest młodsza

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Okraglinka dlugo nie bylo Twojej corki? Moj maly w poniedzialek pojechal do moich rodzicow. Oczywiscie juz tesknie!
    Nie było Jej 9 dni...
    Jakaś masakra...
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    My dzisiaj idziemy na 17.
    Już chyba jestem nastawiona na każdą wersję, szczególnie te najgorsze...
    Czekamy niecierpliwie na wieści po wizycie.
    Trzymam.kciuki za pozytywne wieści
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Aguska wszystkiego dobrego i duuuuzo miłości na kolejne, Wasze wspólne, małżeńskie lata

Groszek trzymaj się dzielnie. Musi być dobrze :*

Ja też dziewczyny mam okropny nastrój od wczoraj. Nasz najstarszy członek rodziny znòw akcje robił. Kazał się nam z domu wynosić, choć ma guzik do niego. Wzięliśmy go do siebie z dobrego serca,by nie był sam po śmierci babci. I czym się odwdzięcza?... Mojemu tacie "życzył" samych najgorszych rzeczy. Wszystkiego nam żałuje. Po prostu tragedia. Zamiast się cieszyć, że wszystko wyremontowaliśmy i odnowiliśmy, że wszystko jest utrzymane na błysk - jemu źle...
    Zostawić go samego nie możemy, bo pòźniej w razie w za niego odpowiadamy. I co zrobić?
    Terrorysta!!!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Grooszek akurat Twoj przypadek to jest jeden na milion
    Mira co ma byc to i tak bedzie. Niezaleznie czy bedziesz sprawdzac szybciej czy cierpliwie czekac
    U nas w tym roku stuknie 9 lat razem a po slubie 2 lata

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Martulka my mamy to samo z moim dziadkiem... Po śmierci babci jest nie do zniesienia. Wydzwania do moich rodziców 10 razy dziennie żeby powiedzieć, że np ciśnienie ma takie czy siakie. Karze się wozić po lekarzach i wszędzie szuka współczucia. Nigdzie nie wychodzi po za lekarzami, jak już moi rodzice zabierają go na ogród siedzi i się nie odzywa przez 5 godzin, a potem znowu wydzwania. Moi rodzice już psychicznie są wykonczeni... Także rozumiem w 100%.

Może i mój przypadek jeden na milion, ale jaki burzliwy.

Wy tu o rocznicach, że 10, 9 lat razem... A ja i K. 11 września będziemy mieli dopiero rok jak się w ogóle znamy.
    Tyle, że u nas była miłość od pierwszego wejrzenia... Jak z komedii romantycznej. Tydzień od pierwszego spotkania już byłam u teściowej jako przyszła żona.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów