Strona 249 z 1202
Pokaż wyniki od 2,481 do 2,490 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek na pewno jest wszystko w porządku Wynik betki piękny, nie masz plamień, bóli brzucha. Nic nie wskazuje na to, by coś się działo złego. Głowa do góry

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Oczywiście, że mam zamiar jeszcze poczekać.
    @ 13.07.
    Planowana @ tego samego dnia...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    A ja już się tyle naczytalam i nic mi się ze mną nie zgadza, co do diagnozy owej pani doktor...

Beta hCG przy ciąży pozamacicznej nie wzrasta tak jak przy normalnej, prawidłowej ciąży. Wzrost jest mniejszy i często raz spada, raz wzrasta. Rzadko dochodzi do powyżej 2000.
    U mnie beta:
    30.06. 1190 mlU/ml
    02.07. 1850 mlU/ml
    04.07. 3423 mlU/ml

Może pojawić się pseudopecherzyk ale umiejscowiony centralnie (u mnie siedzi z lewej strony).

Progesteron w ciąży pozamacicznej jest niski, zazwyczaj nie przekracza 8 mlU/ml, u mnie progesteron na poziomie 27,8 mlU/ml.

Objawy ciąży pozamacicznej, pusta macica (u mnie pęcherzyk, chyba że ciąża heterotopowa).
    Kujace, ostre bóle brzucha, które nie przechodzą samoistnie - u mnie brak jakichkolwiek boli (po za podobnymi do lekkiej menstruacji, świadczące o rosciaganiu się macicy).

Brunatne, krwawe plamienia, lub silne plamienia... U mnie po za lekkim zabarwieniem śluzu na różowo 21 czerwca, nie ma żadnej plamki krwi... Nic.

Rozumiecie coś z tego?
    Oszalec można...

Groszek dla mnie wszystko wyglada dobrze I na pewno zobaczysz serduszko malucha na kolejnej wizycie. Trzymam kciuki

A do mnie @ zawitala dzisiaj I pomimo, ze staram sie nie nastawiac to jednak jest mi przykro. Glupia jestem bo zawsze mam nadzieje a pozniej rozczarowanie. List z kliniki jeszcze nie przyszedl I pewnie znajac nasze szczescie umowia nas w trakcie naszego urlopu w sirpniu .

Trzymam kciuki za testujace

Pati, Martulka dzięki za dobre słowo

Groszek z tego co napisałaś to faktycznie nie wygląda to na ciążę pozamaciczną.... przynajmniej wg tego co wypisują w necie. Na pewno wszystko będzie dobrze.

Kaśka, to są najgorsze chwile w moim życiu kiedy nadchodzi @ także wiem co czujesz.

A ja już nic nie kumam.... w sobotę widoczne na usg ciałko żólte, czyli @ powinna być za jakieś kilkanaście dni (12-16 dni - liczę od czwartku 30.06 bo wtedy miałam bóle owulacyjne), a ja się dzisiaj czuję tak jakbym miała dostać @ mój organizm jest nienormalny

Grooooszek z tego co piszesz to wszystko u Ciebie jest dobrze. Beta wzrasta, wiec to chyba najwazniejsze. Na pewno czas Ci sie dluzy do wizyty, ale mysle, ze bedzie dobrze . Trzymam za Was kciuki !!
    Wyrwalam 8 w poniedzialek i powiem Wam, ze nic mnie nie boli, alr dostalam zakaz wyjazdu przez tydzien w cieple miejsca... We wtorek wyjedziemy, ale na 18 spodziewana @. Pojechalabyn po, ale jak sie okaze ze jestem w ciazy to nigdzie nie pojade, bo to nie wskazane i balabym sie. Z drugiej strony jak @ sie pojawi to max dwa dni bede sie z nia tam uzerac, czyli standardowo podczas urlopu :/. Wszystko to takie skomplikowane i beznadziejne.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    To widzę ze mamy podobnie...
    Teraz mam "co ma być to będzie"

Jest Gabcia, jestem Szczęśliwa z D. i to jest najważniejsze...
    No właśnie ja też sobie to tłumaczę, że jest Borys i nie ma co kombinować za bardzo. Ale też jak widzę takie kilku miesięczne dziecko to się rozpływam i nic, tylko chcę dziecko. Myślę, że już zawsze będę się tak "wahać" i albo się uda zajść i donosić ciążę do końca, albo zostaniemy we troje i też będzie ok. Troszkę mi tylko w tym wszystkim szkoda Borysa, bo często pyta, kiedy w moim brzuchu będzie znowu dzidziuś. Wiem, że On bardzo chce rodzeństwo i też to biorę pod uwagę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Groszek, myślę, że u Ciebie wszystko będzie w porządku. A lekarze, no cóż, często dają zbyt pochopne opinie nie zważając na to, że pacjenta te słowa bierze do siebie i już pisze milion scenariuszy. Ja jak pojechałam do mojego gina sprawdzić co się dzieje, to informację o śmierci mojego dziecka przekazał mi słowami "coś się zepsuło, serce nie bije". Wiem, że dla niego przekazywanie takich informacji to rutyna i pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy co powiedział, ale dla mnie to nie była rzecz, która się zepsuła, tylko moje dziecko. Ta Twoja pani gin pewnie tak chlapnęła i teraz pewnie nawet nie pamięta. Ja myślę, że i tak w tym wszystkim najważniejsza jest Twoja intuicja. Mnie ona w żadnej z trzech ciąż nie zawiodła.

O mnie
    Groszek ja myślę, że Twoja kobieca intuicja podpowiada Ci, czy wszystko jest w porządku, czy też czujesz jakiś niepokój...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Groszku - dla mnie to wygląda dobrze.
    Jutro już czwartek.
    Będzie dobrze.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów