Strona 247 z 1202
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,470 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    W czwartek idę do lekarza... Nie będę już powtarzać bety, bo to była moja trzecia i przyrost jest prawidłowy.

Wiecie co, jak się okaże, że ta baba mnie nastraszyla... To ja nie wiem co zrobię, Jezu przecież ja jej taka opinie wystawię, że nawet nie macie pojęcia.
    Na prawdę mam wrażenie, że ona bardzo pochopnie wyciągnęła wnioski...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    grooooooszek póki co nie stresuj się tak bo sama sobie możesz zaszkodzić... ważne, że beta rośnie

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    U mnie 11 dc. Jutro ruszamy nad morze a ja ruszam z testami owu. W tamtym mcu nic mi nie dały ale jak już mam to zużyje.

Hej dziewczyny.

U mnie 33dc. Brzuch jak na okres poblewa od 3 dni, piersi nabrzmiale I bolaca tak samo od 3 dni. Niby miala sie nie nastawic bo w cuda po dwoch latach nie wierze, ale zawsze jest nadzieja. Jak na zlosc mam samochod zepsuty I nie chce mi sie na piechote po miescie latac za testami. Po drugie zdarzalo mi sie ze @sie spoznial, ale przez ostatni rok to bylo tylko raz w cyklu kiedy bralam antybiotyk. 3 dni spoznienia. Poczekam jeszcze ze 2 dni, jak nie przyjdzie to zatestuje. Nie chce znow zobaczyc jednej kreski, dlatego to tak przeciagam. Chyba juz wole aby @ przyszla niz zbaczyc kolejny niepozytywny test.

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczynki, przepraszam za nieobecnośc ale po tym jak przyszła @ załapałam mega doła i nie chciałam zadnych kontaktów,

teraz jestem prawie po owu, bo jeszcze pobolewają jajniki, starania były intensywne codziennie od piątku, dzis z rana takze, pozostaje oczekiwanie

Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Groszek gratuluje i trzymam mocno kciuki za Was

Groszek, bardzo się cieszę że beta rośnie! super! ))

Ja trochę już ostatnio nie mam "nabożeństwa" do tych spraw... dlatego mało pisze. W tym cyklu nie uda się. W następnym będziemy próbować oczywiście Ale jakoś tak nie chce mi się już nic. trwa to i trwa a jak się w pierwszą ciążę zaszło w pierwszym (!) cyklu to teraz każdy @ co miesiąc wytraca z równowagi i się "napęd" traci... Już sama czasem nie wiem czego chce...

W każdym razie powodzenia Dziewczyny w testowaniu! trzymam kciuki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Cichon_k bardzo się ciesze ze robisz "porządek" z tarczyca... I idziesz do nowego gina.
    Będzie dobrze.
    A jak się czujesz?
    Okrąglinka czuję się dobrze. Ogarnęłam się już Z jednej strony chciałabym móc już zajść w ciążę, a z drugiej boję się powtórki z poronieniem. Takie to wszystko pomieszane.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Okrąglinka czuję się dobrze. Ogarnęłam się już Z jednej strony chciałabym móc już zajść w ciążę, a z drugiej boję się powtórki z poronieniem. Takie to wszystko pomieszane.
    To widzę ze mamy podobnie...
    Teraz mam "co ma być to będzie"

Jest Gabcia, jestem Szczęśliwa z D. i to jest najważniejsze...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    kaska1 trzymam kciuki! Daj koniecznie znać!
    senne, życzę powodzenia!
    Dziewczyny, myślimy pozytywnie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów