Strona 241 z 1202
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Byłam wczoraj na konsultacji u jeszcze jednego lekarza, starszego stażem...

Powiedział mi, że na razie mam się nie martwić, ale też mam być nastawiona, że nic z tego nie będzie.
    Według niego mogłam zajść w ciążę dopiero koło 10-11 czerwca. (zgadzaloby się, bo kochalismy się na weselu) i, że takie obsuwy się zdarzają, rzadko, ale zdarzają, wówczas Fasolina mogłaby mieć dopiero trzy maks cztery tygodnie.

Powiedział mi też, że jeżeli nic mnie nie boli, nie krwawie, nie mam omdlen, wewnątrz też nie ma krwawien na razie mam cierpliwie poczekać kilka dni, powtórzyć betę a potem ponownie zrobić usg żeby zobaczyć czy pęcherzyk rośnie, jak będzie mało przybieral to znaczy, że jest pseudo i do usunięcia.

Powiedział też, że skoro czuję się dobrze, nie widzi sensu żeby kłaść mnie do szpitala, bo będę sobie nakładać do głowy różne rzeczy, oczywiście jeżeli chce to mnie położy na oddział.

W efekcie siedzę w domu u mamy i czekamy.

W czwartek będę robić betę jeszcze raz i w czwartek idę na kolejną wizytę...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Byłam wczoraj na konsultacji u jeszcze jednego lekarza, starszego stażem...

Powiedział mi, że na razie mam się nie martwić, ale też mam być nastawiona, że nic z tego nie będzie.
    Według niego mogłam zajść w ciążę dopiero koło 10-11 czerwca. (zgadzaloby się, bo kochalismy się na weselu) i, że takie obsuwy się zdarzają, rzadko, ale zdarzają, wówczas Fasolina mogłaby mieć dopiero trzy maks cztery tygodnie.

Powiedział mi też, że jeżeli nic mnie nie boli, nie krwawie, nie mam omdlen, wewnątrz też nie ma krwawien na razie mam cierpliwie poczekać kilka dni, powtórzyć betę a potem ponownie zrobić usg żeby zobaczyć czy pęcherzyk rośnie, jak będzie mało przybieral to znaczy, że jest pseudo i do usunięcia.

Powiedział też, że skoro czuję się dobrze, nie widzi sensu żeby kłaść mnie do szpitala, bo będę sobie nakładać do głowy różne rzeczy, oczywiście jeżeli chce to mnie położy na oddział.

W efekcie siedzę w domu u mamy i czekamy.

W czwartek będę robić betę jeszcze raz i w czwartek idę na kolejną wizytę...
    Trzymam mocno kciuki
    A teraz w miarę możliwości odpoczywaj...

Ja juz siedzę jak na szpilkach...
    O 14.40 - Wraca Słoneczko ♡
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Grooszek zycze Ci duzo cierpliwosci... Czekanie w tym wszystkim jest najgorsze... Ale trzymam kciuki za czwartkowa bete
    A ja wczoraj wieczorem mialam dwie kreski na owutescie, zaraz obudze mego meza, zebysmy cos podzialali

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Nie jest tak źle... Jak same zauwazylyscie raczej jestem cierpliwa i mogę sobie poczekać, do czwartku szybko czas zleci, a "my" w sumie lezymy sobie i możemy spać za wszystkie czasy. Mam po prostu cicha nadzieję, że jednak coś będzie z tego mojego Groszka i cieszę się, że mam przy sobie takiego mężczyznę jakim jest K., bo bez niego nie dałabym rady. Był ze mną na każdym badaniu i dzielnie słuchał każdej diagnozy.

A moja mama po tym jak K. wrócił wczoraj do Wrocławia to tylko powiedziała, że taki mężczyzna w dzisiejszych czasach to skarb.

Chciałabym, żeby w czwartek coś się jednak w tym pecherzyku pojawiło.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek , to bardzo dobrze, że masz takie wsparcie w najbliższych, ze możesz na nich liczyć w nocy o północy. Przed Wami napięte dni, ale dacie radę.

Życzę Ci z całego serducha, by mały Groszek w czwartek okazał się większy...

A ja znów się męczę... Tym razem migdałki dają o sobie znać. Jadę na Ibupromie narazie, bo tylko po nim ból ustępuje :/

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, po 1,5 tyg plamieniu przyszła @ załamania :-( cykl mam 28 dniowy 13 i 14 dc test owulacyjny pokazał zbliżającą owulacje w tych dniach było zbliżanko i tym bardziej nie wiem czemu się nie udało ; chyba coś zena jest nie tak :-(

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja co raz bardziej dochodzę do tego, że ta pani doktor, u której byłam wyciągnęła za szybko wnioski... Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś takie przeczucie.

Nie mówię też, że wszystko zakończy się happy endem, ale jakoś tak mi się wydaje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Groszek - mamy coś takiego jak intuicję i instynkt macierzyński... I skoro tak czujesz to na pewno tak będzie... Twoje nastawienie i myśli są bardzo istotne...
    Ja wierzę że to wszystko do się teraz dzieje skończy się dobrze...
    Tule mocno.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Dziękuje. K. też jest dobrej myśli... I karze mi wierzyć, że ten koszmar się w końcu skończy i, że ona się pomyliła...

Dziadek oczywiście już mi przyniósł zupę krem... Mama dzwoniła już cztery razy żeby zapytać czy nic się nie dzieje.

A ja mam się przecież dobrze, jestem tylko podlamana psychicznie.

Jestem ciekawa co wyjdzie na becie w czwartek... I czy na usg pęcherzyk urośnie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Tak siedzę i myślę... Groszku a skoro Twoje maleństwa są mniejsze.. tzn później doszło do zapłodnienia...
    To jest szansa ze ten drugi pęcherzyk jeszcze jest "w drodze"?
    Bo mimo że to bliźnięta... to przecież do zapłodnienia nie dochodzi (chyba) w tym samym momencie?

Tak tylko myślę...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów