Strona 240 z 1199
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Jeszcze 10 dni nerwowego i niecierpliwego oczekiwania przede mną...

2. dzieckozakupy.pl
    Cosima jeśli o nas chodzi to my działaliśmy ale ginekolog w sumie nic nie wspominał na ten temat. Powiedział tylko, że chce żebym przyszła dzień po zakończonej @ bo chce zobaczyć jajniki jak wtedy wyglądają. Teraz dopiero czuję, że ktoś na prawdę chce mi pomóc. A nie tak jak wcześniej... chodzenie po nieudanych cyklach (co 2-3 mies), w końcu tabletki anty na 2 mies po których mialam zajść, a jak to nie wyszło to miałam się zgłosić do niego na kolejną wizytę i miał mnie skierować na badania genetyczne.... czuję że bujałabym się tak przez kolejne lata... nie twierdzę, że dzięki nowemu ginekologowi uda mi się zajść w ciążę, ale przynajmniej mam odczucie, że coś robi w tym kierunku. co prawda wizyta 3x droższa, ale skoro ma mi pomóc to nie żałuję ani złotówki.

Za Ciebie Cosima trzymam kciuki ;* i nie zamartwiaj się tak, bo to i tak nic nie da. W końcu musi być ten WŁAŚCIWY moment, w którym wszystko będzie w jak najlepszym porządku!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cosima również trzymam kciuki :-) u mnie jutro powinna przyjść @ a jest nadal tylko lekkie plamienie. Mam pytanie czy mając nadżerke to we wczesnej ciąży można mieć plamienia?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    ann , a jest szansa , że @ się nie pojawi?

Wiecie co? Ja już też tracę nadzieję na bezproblemową ciążę. I w sumie się boję teraz zajść. Boję się, że znowu będzie biochemiczna albo obumarcie w pierwszych tygodniach.
    Cosima ja mam podobnie.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Za dziewczyny starające się i testujące trzymam mocno kciuki! :*
    Zajść w ciąże a później donosić szczęśliwe to jest sztuka...

ja powoli fizycznie dochodzę do siebie, psychicznie jeszcze na to za wcześnie...
    mam duże wsparcie w najbliższych ale ja poprostu muszę przejść swoją żałobę...

nie tak to wszystko miało być, nie tak to miało wyglądać...
    nie chce was tutaj dołować swoją historią ale będę zaglądać i wspierać was w staraniach

O mnie
    A ja właśnie kończę @, pierwszą po poronieniu. Dostałam ją dopiero 6 tygodni po. W piątek idę do nowego gina i wiążę z nim ogromne nadzieje...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    cichon_k mnie to wszystko przeraża...w życiu bym nie pomyślała że mnie to spotka.
    Głupia myślałam, że jak już po tych trudnych starań się w końcu udało zajść to już wszystko się zacznie układać i nic złego stać się już nie może...a zdarzyło się najgorsze
    Za trzy tygodnie muszę iść do kontroli po zabiegu i też zmieniam lekarza i też wiąże z nim ogromne nadzieje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    cichon_k mnie to wszystko przeraża...w życiu bym nie pomyślała że mnie to spotka.
    Głupia myślałam, że jak już po tych trudnych starań się w końcu udało zajść to już wszystko się zacznie układać i nic złego stać się już nie może...a zdarzyło się najgorsze
    Za trzy tygodnie muszę iść do kontroli po zabiegu i też zmieniam lekarza i też wiąże z nim ogromne nadzieje...
    Nati też tak kiedyś myślałam... Że jak już zaszłam w ciążę to już tylko szczęśliwe dziewięć miesięcy...
    Na razie to wszystko Cię przeraża, ale przyjdzie dzień, że zaczniesz myśleć o przyszłości, o kolejnych staraniach.
    Przejdź swoją żałobę po swojemu, pozwól sobie na płacz..

Dziewczynki dziękuję za przemiłe przyjęcie mnie tutaj.

nati87 bardzo mi przykro, że się tak stało, tulę mocno i przesyłam pozytywne fluidy (*&^%$@#$%

groszek trzymam mocno kciuki aby wszystko zakończyło się dobrze, aby to był dobry początek

cosima88 za Ciebie również trzymam kciuki

Miałam mały przestój, weekend, łapanie ładnej pogody pomiędzy huraganami a ulewami i mój kochany nadpobudliwy urwis.

Ciekawe jak to będzie ze mną. Mój mąż jest rzadko w domu, bo pracuje jako zawodowy kierowca za granicą. Oznajmiłam mu już że jak będzie się zbliżała owulka to wsiadam w auto i przyjadę na bzykanko śmiał się i jak to on powiedział "damy radę"

za tydzień jadę do rodziców na wakacje z siostrą męża i dzieciakami. Będę miała mały urlop przed, a potem cała naprzód.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na bezsenność? Od ponad dwóch tygodni nie mogę spać w nocy. Czasami nawet do 4-5 nad ranem. Chodzę później nieprzytomna całymi dniami ale staram się nie robić drzemek w ciągu dnia żeby normalnie zasnąć w nocy. Ale to nic nie daje Melisa też nie działa...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów