Strona 24 z 1202
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cosima, trzymam kciuki żeby się udało! tak te dni "po" w oczekiwaniu na test sa ciężkie, szczególnie dla osób bardzo niecierpliwych - jak ja...
    Ja robię od kilku dni testy owu i tak czekam aż pokażą w końcu te dwie wyraźne kreski. chciałabym by to było do czwartku wieczorem bo w pt jedziemy do teściów do wtorku i możliwości na przytulanie się nie będzie a bardzo nie chce mieć "zmarnowanego cyklu" W czwartek będziemy próbować i może jakby w weekend miała być owu to jakoś się uda - ponoć plemniki żyją te kilka dni...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Tak liczę na ten cykl... bo w maju i czerwcu raczej sobie odpuscimy. Zamieszkamy z moją Mamą i chwilowo do czasu remontu zostaniemy bez drzwi od pokoju...tzn. drzwi są, ale z wybita szybą. Chcemy kupić nowe,ale już takie porządne, może nawet dźwiękoszczelne.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cosima, może akurat taka zmiana klimatu bedzie dla Was korzystna, czego Wam zycze. No fakt, wybita szyba, to niezbyt komfortowa sytuacja, ale zawsze mozna nasluchiwac czy mama chrapie, czy nie jesli tak, to do dzieła.

O mnie
    Martulka,to raczej nie przejdzie... moja Mama jest nocnym markiem i w ogóle nie chrapie, za to mój M chrapie jak smok,co mnie czasem doprowadza do szału

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    dziewczynki działajcie i testujcie czekamy na efekty!
    cosima też się przeprowadzamy w tym tygodniu, też czekają nas remonty itp. Ale mam i tak nadzieję wykorzystać cały następny tydzień na działania a wy tak jak Martulka napisała, nasłuchujcie czy mama śpi i do dzieła trochę pozytywnej adrenalinki nie zaszkodzi

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    ejna jak będzie wam pisana dzidzia w tym cyklu to i przed wyjazdem do teściów może się jeszcze udać
    ja jestem tego zdania że nic nie dzieje sie bez przyczyny w życiu, zawsze "coś" jest "po coś"

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Ja mysle ze taka zmiana mieszkania , remonty moga sprzyjac ciazy glowa zajeta czyms innym nie myslimy o dziecku. A wiele dziewczyn pisze, ze relaks "odpuszczenie" im pomoglo. Tak wiec nawet brak drzwi moze nie przeszkadzac. A nawet pomoc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ok, dziewczyny, uwierzyłam Wam i nastawiona jestem na pozytywne myślenie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja sie przeprowadzalam w poprzednim cyklu i totalnie odpuscilam, staralismy sie ale tak na wyczucie bez testow i zbednego liczenia... I gdzies po cichu mialam nadzieje, ze wlasnie dlatego sie uda... I sie nie udalo
    Ale zaczelam dzialac, jutro ide sprawdzic poziom tsh bo co trzy miesiace musze a w srode po majowce ide do gina... Moze sie okaze ze cos ze mna noe tam dlatego ciazy brak.

Dzieki za wsparcie kobitki.

My generalnie znalismy sie na los. Niby sie nie starmy, ale tez sie nie zabezpieczamy. Seks byc przedwczoraj, a dzisiaj/jutro owu chyba. Meza nie nagabuje, jak przyjdzie to pewnie bedzie, ale nie ma pojecia, ze "trzeba" wiec tez nie ma typowych staranek.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów