Strona 239 z 1202
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Byłam w Medfeminie koło Borowskiej we Wrocławiu m

A teraz jestem w drodze do rodzinnego Kostrzyna i jutro najprawdopodobniej wyląduje w Słubicach.
    Zdecydowałam się wrócić do domu, bo jakoś czuję potrzebę żeby rodzice byli ze mną, po prostu.
    A po za tym tu mam lekarza ginekologa, do którego chodzę od 17-go roku życia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Groooszek no musze przyznac, zaskakujesz...
    Oby dla Was skonczylo sie to dobrze, zeby malenstwo sie utrzymalo...!
    Trzymam mocno kciuki, pamietaj ze jestesmy z Toba
    I pisz codziennie!

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja właśnie chodzę do Medfeminy i jestem bardzo zadowolona. Zastanawiałam się czy właśnie tam nie idziesz do szpitala. To, że czujesz potrzebę bycia z bliskim to normalne Uważaj tam na siebie i dawać znać co i jak

Groszku najważniejsze to żebyś była dobrej myśli na pewno uda sie utrzymać tą jedną buke.
    Pierwszy raz słyszę o takim przypadku, szczerz mówiąc o ciąży biochemicznej też nie słyszałam dopiero tutaj na forum się dowiedziałam że coś takiego w ogóle jest.
    Echh nikt nie mówił że będzie łatwo w życiu....

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek... chyba nikt się takiego obrotu sprawy nie spodziewał :/
    Rozumiem Cię, też wolałabym być z bliskimi w takich chwilach.
    Mam nadzieję, że lekarze zajmą się Wami troskliwie i że zrobią wszystko, by Wam pomóc.
    Na forum masz nasze wsparcie choćby nie wiem co się działo.
    Czekamy razem z Tobą w tej niepewności :/

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Dziewczyny czytam o tym wszystkim, o Groszku i się zastanawiam, czy już nikt nie może zajść normalnie w ciążę i szczęśliwie donosić?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Groszek moja koleżanka też miała taką ciążę. Tą w macicy poroniła- niestety, a pozamaciczną usuwali.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nati aż mnie ciary przeszły.... nie wiem co napisać... przytulam mocno po prostu. :**

Groszek, trzymam kciuki za Ciebie i Fasolkę ;*

A ja wczoraj miałam wizytę u gin no i nadżerka zmalała do 50% (z 80-90%) także jest dobrze, miałam drugi raz wypalaną i kolejny termin na sierpień. Jeśli chodzi o moje czwartkowe bóle jajników w 21dc, to najprawdopodobniej była to owu z prawego jajnika, bo na usg widać było pęknięty pęcherzyk i ciałko żółte - jak to powiedział "świeże", więc owulacja musiała być dopiero co. W takim razie @ powinna mi się przesunąć o tydzień i zamiast w ten czwartek, będzie dopiero ok 14.07 akurat na sam urlop :|. przynajmniej trochę się uspokoiłam, bo już myślałam, że w ogóle nie mam owulacji.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Są dziewczyny są ciąże bezproblemowe.i trzeba w to wierzyc.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    ann , a jest szansa , że @ się nie pojawi?

Wiecie co? Ja już też tracę nadzieję na bezproblemową ciążę. I w sumie się boję teraz zajść. Boję się, że znowu będzie biochemiczna albo obumarcie w pierwszych tygodniach.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów