Strona 238 z 1202
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wy sie znacie lepiej niż ja. Wiem dokładnie kiedy miałam owulacje bo przy pęknięciu pęcherzyka mi podkrwawiło. Czy możliwe zeby faza lutealna trwała 19 dni a nie była to ciąża ? Nic okresu nie zwiastuje za bardzo. Mogłabym juz na pewno zrobić test ale strasznie sie boje ze bedzie negatywny :-/ w poprzednim cyklu faza ta trwała 14 dni. Jak jutro okresu nie bedzie to będę testować. Ale od kwietnia zrobiłam tyle negatywnych testów ze szczerze mówiąc jak pomyśle o robieniu testu to aż mi nie dobrze.

2. dzieckozakupy.pl
    Z tego co czytałam to @ pojawia się od owu po 14 do 16 dni - i jest tak zawsze, jak bardzo byłyby cykle nieregularne to "faza" ta trwa zawsze tyle samo.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Moje uspokojenie trwało do dziś...
    Mój K. zawiozl mnie dziś rano do prywatnej kliniki, do pani doktor, u której byliśmy w piątek, bo kazała nam przyjechać dziś rano.

Jeszcze raz robiła nam usg i wyobraźcie sobie jaka diagnoza... Ciąża heterotropowa.

Czyli jedna ciąża wewnatrzmaciczna, a druga pozamaciczna na wysokości jajnika.

Więc były bliźniaki, ale jeden nie dotarł na miejsce.
    I teraz milion pytań, bo po pierwsze czy ta co jest w macicy, umieszczona prawidłowo czy będzie się rozwijać czy jest pseudo pęcherzykiem...

Mamy skierowanie do szpitala na oddział i będę tam pewnie przez dłuższy czas. Mój przypadek to 1:30000. Także...

No... Nie chcę się załamywać, bo może się okazać, że z tym jednym będzie wszystko dobrze, w najgorszym przypadku usuną wszystko i będziemy musieli próbować od nowa.

Cóż... szkoda tylko, że pierwsza próba i tyle problemów, komplikacji i emocji.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Grunt to myśleć pozytywnie i nie dać się zwariować.
    To co dzisiaj wyplakalam to moje, ale mam nadzieję, że będzie dobrze, mimo wszystko.
    Ostatnio edytowane przez groooooszek ; 03-07-16 o 10:44

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Groszek. Moja przyjaciółka miała taki sam przypadek niestety u niej skończyło sie poronieniem obu ciąż. Aczkolwiek po dwóch albo trzech miesiącach zaszła znowu w ciąże bliźniaczą i szcześliwie donosiła i ma śliczna dziewczynkę i czarującego chłopca. Ale mam nadzieje ze u ciebie ta jedna ciąże uratują. Trzymam kciuki

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Kurcze Groszek ale jesteś "przypadkiem". Mam nadzieje że wszystko będzie ok trzymam mocno kciuki

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Yelina... O ile ta co siedzi w macicy będzie się rozwijać i nie okaże się pusta.

Na prawdę chce być dobrej myśli...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Groszku...
    Nigdy o czymś takim nie slyszałam... mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i uda się uratować - ta jedna Buke..
    Ściskam mocno Ciebie i Twojego K. , bo dla Was obojga jest to trudne.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Grooooszek, też nigdy o heterotropowej nie słyszałam, ale znając grekę mogę powiedzieć, że znaczy to "o dwóch drogach" "na dwa sposoby " .
    Trzymam kciuki!
    Ale najbardziej się obawiam tego, czy jest możliwe usunięcie ciąży pozamacicznej bez ingerencji w tą, która rozwija się prawidłowo?
    Bo chyba narkoza będzie niezbędna? Nie wiem, niech się wypowie ktoś kto wie.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Groszek trzymam kciuki żeby jedno maleństwo się utrzymało. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Gorszku trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! W jakiej klinice byłaś jeśli mogę zapytać i gdzie wybierasz się do szpitala?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów