Strona 237 z 1202
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja nawet nie wiem, po co jutro mam jechać do tego szpitala... Kurde, bo beta przerasta, ja się czuję przecież dobrze.
    Najwidoczniej me dziecię jest jeszcze niesmiale...

Najlepiej byłoby poczekać z dwa tygodnie i wszystko byłoby jasne czy rosniemy w siłę czy też nie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No nieśmiałe to Twoje pierworodne. Ale na bliźniaki mi to nie wygląda. Jak są bliźniaki to beta dużo szybciej rośnie w ciągu 48h. Widocznie zapłodnienie było po tym drugim owu. A z pierwszego nic nie było. Także trzymam kciuki cały czas.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Nati strasznie mi przykro :-( nie potrafię Sobie nawet wyobrazić przez co teraz przechodzisz:-(
    dziewczyny unie nadal to samo plamienie się już ciągnie 8 dzień jak juz myślę że to @ to zaraz znowu pojawia się brązowe plamienie, do wtorku max powinnam dostać miesiączkę, nawet jak się pojawi to i tak idę do gin bo nie jest to normalne żeby tyle plamic i to na przemian z krwią.

Nati tak mi przykro! Całym sercem jestem z Tobą. Na pewno teraz masz ciężki czas, ale najważniejsze, ze są z Tobą najbliżsi! Trzymaj się jakoś.
    grooooszek najważniejsze, że się uspokoiłaś, może faktycznie młodsza ciąża, bo doszło do drugiej owulacji? Ja bym dla spokojnego ducha poszła do szpitala, ale zrobisz jak będziesz uważała
    Ile było nadrabiania tutaj dziewczyny. U nas nic sie nie dzieje. Pomagamy mamie w przeprowadzce i szukamy jakiegoś last minute na naszą podróż poślubną.

Patrycja- a robiłaś test? ja słyszałam ze lekkie plamienie na początku w terminie miesiączki może byc.

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Ilusive jeśli do wtorku @ się nie rozkręci to zrobię. Moje plamienia są lekkie nie ma tego dużo ale martwi mnie to że już tydzień po owulacji zaczęłam tyle że pierwsze co zauważyłam to czysta krew przy podcieraniu a na wkladce nic

Pati, ja tez powinnam dostać we wtorek to będziemy dwie śle mam zamiar testować w piątek jesli nie dostanę. Już sama nie wiem, raz mydle ze może sie udało, innego dnia ze nie... Próbuje dostrzec jakieś objawy, obserwuje piersi itd., ale jyz sama zgłupiałam i mam złe myśli... Może to pms...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Ilusive super we dwie będzie Nam raźniej :-) ja juz niczego się nie doszukuje tyle razy się zawiodłam

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Patrycja, Illusive trzymam za Wasze kciuki. Ja gdzieś 13-14 będę testować.

nati, nie wiem co powiedzieć, też nie potrafię sobie tego wyobrazić.
    Po prostu tule mocno i pamiętaj, że myślę o Tobie.

Nati, kochana byłaś bardzo dzielna! takie to straszne wszystko smutne i ogromnie niesprawiedliwe! Trzymaj się i najważniejsze że nie jesteś sama! myślę o Tobie ciepło i bardzo przytulam!

Dziewczyny powodzenia przy testowaniu! trzymam kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów