Strona 236 z 1202
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Nati - Tule mocno :*
    Pamiętaj ze zawsze Tu jesteśmy!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja też myślałam, że coś się wyjaśni... Jestem zła, bo jak dla mnie to napędzanie stresu, bo beta jest w przedziale na 5 tydzień... Na zdjęciu USG, widać, że siedzi.
    Beta w czwartek 1190, beta z dzisiaj 1850 czyli wzrosła o 66% tak jak powinna... Po 72 h powinna podwoić swój poziom.

Po prostu mi się wydaje, że owulka mi się przesunęła stąd to całe, cholerne zamieszanie...

K. to mnie z domu chyba wyrzuci, bo jestem strasznie nafuczona.

Nati to straszne co przeżyłaś, jak to czytałam to aż się popłakałam bo nie wiedziałam że tak się robi przykro mi bardzo ale musisz jakoś to przetrwać.
    Groszek bądz dobrej myśli tak jak piszesz może owulacja była w innym terminie i dlatego to zamieszanie. A w razie czego to dasz sobie rade z bliźniakami ponoć takie dzieci lepiej się "chowają"
    Ech powiem Wam że nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Za 48h wraca Nasza Maleńka

Cieszę się jak głupia...
    Dobrze ze wtorek mam wolny to się nacieszymy sobą
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    A to chyba najważniejsze że beta wzrasta. Zauważyłam że lekarze zawsze na początku ciąży podchodza do niej z dystansem i kobieta nie wie czy ma się cieszyć czy płakać.
    Nati to straszne co musiałaś przejść w szpitalu. Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie.
    Okraglinka to twoje pierwsze tak długie rozstanie z małą?

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Alicja to prawda ze lekarze zachowują sie dziwnie. Ja to jak poszlam na pierwszĄ wizyte to myslalam ze będzie jak w filmach. Ze od razu usg i widac dziecko. A tu nie dość że o usg nie było mowy to jeszcze mi mowi ze 2 kredki na tescie nie swiadcza ze w ciazy jestem. I beta tez nie swiqdczy o tym.Zlecila mi kolejną. Ja wtedy zgłupiałam na maxa. Nic nie wiedzialam, pierwszy dziecko. Az na prawde myslalam ze moze w ciazy nie jestem. Zamiast sie cieszyc to mnie glupia baba w bład i strach wprowadzała.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja już trochę się uspokoiłam... Dobrze, że jest pęcherzyk, najwidoczniej po prostu Kruszyna jest mniejsza i tyle. Zarodek mam nadzieję pojawi się za dwa tygodnie.

Dziewczyny też pisały, że lekarze obstawiali, że ciąża nie ma szans, że nie ma zarodka, a pokazywał się dopiero koło 7 czy nawet 8 tygodnia.

Najważniejsze że beta rośnie, więc będę dobrej myśli.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Groszek pozytywne nastawienie to podstawa trzymam kciuki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Groszek a mi to wyglada na podwójną owulacje. Podobno rzadko ale sie zdarza. Gdzie w terminie w którym powinna wystąpić miesiączka pojawia sie jeszcze jedna owulacja i to by przecież wtedy pasowało z wiekiem fasolindy co nie? I moze tłumaczyć to ze wyglada jakby miały być bliźniaki ale widać tylko jeden pęcherzyk. Ja myśle ze jak beta rośnie to nie ma sie co martwić.
    U mnie w pierwszej ciąży super mnie ginekolog potraktował. Byłam co prawda juz w 6+0 ale od razu mi zrobił usg i powiedział ze gratuluje bo to na pewno ciąża i wszystko wyglada super. I biło juz serduszko. A następna wizytę miałam wyznaczona na za 2 tyg i tez robił usg zeby zobaczyć czy wszystko u fasolki dobrze.

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Owszem, ja nie mówię, że nie... Mi wczoraj też zrobiła usg i widać sam pęcherzyk. Jak dla mnie skoro beta rośnie to jest ok... Po prostu jest to jeszcze maleństwo, a na przełomie tygodnia czy dwóch może się wszystko zmienić... Bo przecież Fasola w tym czasie rośnie w zastraszającym tempie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów