Strona 235 z 1202
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Tak, wynik będzie jeszcze dziś... Między 14-15, także czekam niecierpliwie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Tak, wynik będzie jeszcze dziś... Między 14-15, także czekam niecierpliwie.
    a my razem z Tobą

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Hej, hej Dziewczynki

Witam nową Staraczkę

Piękna historia do poczytania zaraz z rana i ... zazdroszczę. Dobrze wiem, że ciąża bliźniacza, to ciąża podwyższonego alarmu, później drugie tyle roboty, ale to też piękne, podwójne szczęście Takie mi się marzyło, gdy staraliśmy się o drugą ciążę. Teraz jest mi wszystko jedno - byleby się nam w końcu udało, szczęśliwie dotrwaliśmy do rozwiązania i by Maluch był cały i zdrowy ...

Groszek... czekamy na wieści Będzie dobrze, a tym, że ciąża jest 2 tyg.młodsza się nie przejmuj. Przy drugiej miałam podobnie. Do końca ciąży Madziula była o tydzien mniejsza niz wynikalo to z OM a dzis wojuje za dwoje Spokojnie

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    dziewczyny wracam znowu do was...ciąża obumarła w 9tc... ;( porażka
    Nati....

Wyrazy współczucia...

Co się dzieje To wszystko jest okropne

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    ..drogie dziewczyny nie śpie od 2 w nocy mimo że poprosiłam o tabletkę na sen to i tak nic nie dało
    właśnie wróciłam ze szpitala dopiero. Zostawili mnie na noc bo tak źle było ze mną...

może zacznę od początku. To co przeżyłam wczoraj nie da opisać się słowami... nie życzę tego najgorszemu wrogowi...
    macie rację, ten kto tego nie przeżył nawet nie wiadomo jak bardzo starał się zrozumieć to i tak nie zrozumie.

moje dziecko odeszło do nieba po cichutku...nie dając mamie sygnału że odchodzi.
    w szpitalu dostałam dwie tabletki na poronienie, powoli ronić zaczełam po dwóch godzinach...trzecia godzina była najgorszą w moim życiu, dostałam tak silnych bóli porodowych że myślałam że umieram... gdy normalnie kobieta dostaje takich bóli w 9 m-cu ciąży ze świadomością że właśnie urodzi zdrowe dzieciątko to inaczej przechodzi się tą sytuację. Błagałam wręcz pielęgniarkę o o kroplówkę, która nic nie dała. Wyłam na pół oddziału....

po czym stwierdzili że skoro już tak bardzo krzyczę to zabierają mnie na zabieg, dostałam narkozę ogólną na całę szczęście i nie widziałam tej całej przykrej sytuacji. Gdy się obudziłam dziecka we mnie już nie było...

Nie chciałam go dać do spalenia, poprosiłam o histopatologię.

Przez kolejne pół dnia płakałam z bólu brzucha, w sumie to płakałam ze wszystkiego już...
    kilka sal obok były ciężarne które dumnie chodziły po korytarzach, a ja leżałam wycieńczona w bólach na łóżku...

Gdyby nie partner i mama nie dała bym fizycznie i psychicznie rady.

Przepraszam, że napisałam to tak dosyć drastycznie i w szczegółach ale chciałam przekazać dziewczynom które tego nie przeżyły że to jest baaaaardzo ogromny wysiłek psychiczny i FIZYCZNY dla kobiety.

pielęgniarki wspaniałe, wspierały mnie bardzo, natomiast lekarze podchodzą do takich zabiegów i pacjentek bardzo mechanicznie. Jak to mi jeden powiedział w szpitalu że to "selekcja naturalna", natomiast mój własny ginekolog że tak się zdarza i że tylko poprawiłam statystyki takich ciąż. Mało pocieszające....

teraz fizycznie już trochę lepiej, krawię itp. te co przeszły to wiedzą jak to jest, natomiast psychicznie jak mi się przypomni i zdam sobie sprawę co tak naprawę się wczoraj stało to mam totalną załamkę...

Ps. groooszek jeśli doczekasz szczęśliwej ciąży to będziesz mega szczęściarą i dziękuj Bogu i losowi za to naprawdę.

My nie dość że długo się staramy to jeszcze albo nie możemy utrzymać ciąży, albo po prostu dziecko umiera... bo dla mnie było to było dziecko, jakaś cząstka mnie i mojego partnera...
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 02-07-16 o 12:12

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati... strasznie mi przykro... są to dla Ciebie teraz w tym momencie niewyobrażalne do przeżycia chwile. I w tym momencie żadne powszednie nie jest dobre. Potrzebujesz czasu. Ja jak się obudziłam po zabiegu płakałam ciągle przez pół godziny, jak tylko sobie uświadomiłam jaką pustkę czuje. Wiem że jest Ci ciężko.... dobrze że masz przy sobie partnera i mamę. W tym momencie taka pomoc jest mega ważna. Pamiętaj też że Twój partner też to mocno przeżywa. To było też jego dziecko. Niektórzy uważają że to tylko płód. Dla nas to jest cząstka nas... nasze życie... nasze serce, które ktoś nam w brutalny sposób zabrał... trzymaj się Nati. Jesteśmy z Tobą :* dużo odpoczywaj :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati, Kochana mocno Cie przytulam...:*
    To straszne co przezylas i jak to przezylas... Tez to przerabialam, na pocieszenie powiem Ci, ze ten bol co czujesz kiedys zlagodnieje...
    Mnie osobiscie pomoglo to, ze patrzylam na przod. Ze myslalam o tym co bedzie dalej, ze zaraz bedziemy sie znow starac i ze kiedys na prwno urodze zdrowe piekne dziecko. Staralam sie nie roztrzasac nad soba i dlatego tez nie chcialam robic badan genetycznych i poznawac plci bo to by mnie zlamalo.
    Ale kazda z nas jest inna, rob to co najlepsze dla Ciebie. Pisz do nas czesto i pamietaj ze jestesmy tu z Toba.

Groooszek, cxekamy razem z Toba...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    U nas beta wzrosła do 1850. Jesteśmy po konsultacji z panią doktor, która stwierdziła, że wynik nie jest jednoznaczny... Więc jutro jedziemy na wizytę.

Ja pier... Dole.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kurcze Groszek... A wierzyłam że u Ciebie będzie wszystko dobrze...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kurcze Groszek
    Myślałam że coś się wyjaśni...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów