Strona 230 z 1202
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati dziś ten ból jest dla Ciebie niewyobrazalny. Za rok tez będziesz czuła ból ale się już oswoisz. Ja w pon straciłam swoją trzecią ciążę. Przeżywam ją tak samo jak pierwszą i każdą inną. Jest to na prawdę okropny ból. Mam nadzieje że masz go z kim przeżyć. Ja to wytrzymuje tylko dzięki mojemu mężowi bo wiem że on czuje to samo co ja. Nikt z mojej rodziny tego nie przeżył i mimo że mówią że mi współczują to tak na prawdę nie wiedzą co przeżywam. Dlatego mam nadzieje ze masz przy sobie partnera który Cię wspiera. Pamiętaj że on też cierpi. Ja uświadomiłam sobie to dopiero przy drugiej stracie że on jednak też to ogromnie przeżywa. Tylko tego nie pokazuje. Trzymaj się kochana. Jakbyś miała jakieś pytania odnośnie jutra i zabiegu to pytaj. Na wszystko Ci odpowiemy. Trzymaj się kochana :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj Nati... Jak ja Cie dobrze rozumiem...
    Tzn kazda z nas jest inna i kazda pewnie przezywa to na swoj sposob ale jednak emocje sa zblizone i to co piszesz... Jakbys mi to z ust wyjela...
    Ty jestes z Warszawy? Do ktorego szpitala idziesz? Ja bylam w MSW i polecam z calego serca. Dzieki nim nie mam traumy, panie pielegniarki wszystkie co do jednej daly mi tyle ciepla i dobrego slowa i wsparcia...
    Polecam!
    Pytaj jak bedziesz miala jakies watpliwosci, jestesmy z Toba.

Nati ;** tulę mocno, trzymaj się tam jakoś dzisiaj

a ja miałam piękny sen dzisiaj... śniło mi się, że jestem w ciąży... tzn. zobaczyłam na teście dwie kreski, ale byłam w tym śnie taka szczęśliwa, że w końcu się udało i wiedziałam, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku.... a jak się obudziłam, to naszła mnie myśl, czy w ogóle, kiedykolwiek zajdę w ciążę i urodzę zdrowe dziecko.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Nati ;** tulę mocno, trzymaj się tam jakoś dzisiaj

a ja miałam piękny sen dzisiaj... śniło mi się, że jestem w ciąży... tzn. zobaczyłam na teście dwie kreski, ale byłam w tym śnie taka szczęśliwa, że w końcu się udało i wiedziałam, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku.... a jak się obudziłam, to naszła mnie myśl, czy w ogóle, kiedykolwiek zajdę w ciążę i urodzę zdrowe dziecko.
    na pewno Kochana :*
    Życzę aby sen się spełnił
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Nati będę sie modlić za Ciebie i wierze ze niedługo wszystkie Teoje smutki bedą wynagrodzone. Przytulam mocno:*

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Przykro mi nati

Macie rację że jeżeli ktoś tego nie przeszedł nie moze sobie wyobrazić tego bólu. Ja was podziwiam bo gdyby mnie coś takiego spotkało to chyba bym się zalamala. Moja kuzynka niedawno straciła maluszka w 6 miesiącu. Nie umiem sobie tego wyobrazic jak ona się w tej chwili czuje ani co mogłabym jej w tej chwili powiedziec zeby jej nie zdenerwowac ani sprawic przykrosci.
    Ann moze to proroczy sen trzymamy kciuki. Mnie przed ciążą tez nawiedzaly takie sny a nawet śniło mi się że urodziłam córkę i się sprawdziło.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Wczoraj przeczytałam ze ojciec wjezdzajac tyłem na posesję potrącił swoją 2letnią corke która sama bawiła się na podwórku....niestety dziecko zmarlo.... co za matka zostawia dziecko same na podworku? Ja swojej nie zostawiam samej nawet jak się kapie w misce i ma trochę wody a co dopiero na podworku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nati bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Przytulam.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Alicja87 Zobacz posta
    Przykro mi nati

Macie rację że jeżeli ktoś tego nie przeszedł nie moze sobie wyobrazić tego bólu. Ja was podziwiam bo gdyby mnie coś takiego spotkało to chyba bym się zalamala. Moja kuzynka niedawno straciła maluszka w 6 miesiącu. Nie umiem sobie tego wyobrazic jak ona się w tej chwili czuje ani co mogłabym jej w tej chwili powiedziec zeby jej nie zdenerwowac ani sprawic przykrosci.
    Ann moze to proroczy sen trzymamy kciuki. Mnie przed ciążą tez nawiedzaly takie sny a nawet śniło mi się że urodziłam córkę i się sprawdziło.
    tu nie ma odpowiednich słów...
    ale jeśli bylyście blisko, po prostu bądz... blisko gdy będzie chciała sama poprosi o "pomoc" ... rozmowe

ja mam duży żal, bo moją przyjaciółkę - przerosła moja strata... i jej powiedziałam że gdy ona potrzebuje ja jestem... a ja zostałam SAMA - nie licząc mojego Niedźwiadka
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dobrze mówisz, w przypadku każdej straty ważna jest obecność a nie słowa.
    Wiem to po śmierci mojej Mamy.
    Sama obecność daje ukojenie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów