Strona 226 z 1202
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,260 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

z naszymi cyklami nie zawsze wszystko jest jasne, czasem stres, zmiana otoczenia sprawia, że on się zmienia...
    Namówiłam męża podstępem na wakacje! Kupiłam mu zestaw do nurkowania z okazji imienin (kiedyś chciał jak byliśmy na Krecie i cierpiał z powodu braku) i tym sposobem się zgodził. Jestem plannerem doskonałym! Być moze w poniedziałek już wyjedziemy. A jutro trzymacie kciuki - mam egzamin na nauczyciela kontraktowego.
    Odnośnie szefów to moja dyrcia też jest spoko, na ślub dostałam dodatkowe dni urlopu, chociaż w ciągu roku szkolnego mi nie przysługują. Mam nadzieję, że się nie zmieni jak zajdę w ciąże

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    z naszymi cyklami nie zawsze wszystko jest jasne, czasem stres, zmiana otoczenia sprawia, że on się zmienia...
    Namówiłam męża podstępem na wakacje! Kupiłam mu zestaw do nurkowania z okazji imienin (kiedyś chciał jak byliśmy na Krecie i cierpiał z powodu braku) i tym sposobem się zgodził. Jestem plannerem doskonałym! Być moze w poniedziałek już wyjedziemy. A jutro trzymacie kciuki - mam egzamin na nauczyciela kontraktowego.
    Odnośnie szefów to moja dyrcia też jest spoko, na ślub dostałam dodatkowe dni urlopu, chociaż w ciągu roku szkolnego mi nie przysługują. Mam nadzieję, że się nie zmieni jak zajdę w ciąże
    Z tytułu ślubu przysługują dwa dni urlopu okolicznościowego i to nie jest łaska dyrekcji tylko prawo.

Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Z tytułu ślubu przysługują dwa dni urlopu okolicznościowego i to nie jest łaska dyrekcji tylko prawo.
    Doskonale o tym wiem. Oprocz dwoch dni okolicznosciowego dostalam dodatkowe dni wolnego, wiec to juz byla dobra wola dyrekcji. Mogla powiedziec NIE.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    A my czekamy na jutrzejszą wizytę, na której sie poznamy.
    Chociaż ogarnia mnie dziwne jakieś przekonanie, że moze jednak testy ciążowe znowu robią mnie w balona i, że cieszę się nad wyrost, bo Intruza nie ma.

Dzisiaj też byliśmy zrobić podstawowe badania, bo i tak wiem, że jak jutro pojdę, to zostane wysłana na badania, a tak, będzie zrobiona morfologia, mocz, cholesterol, progesteron, tsh i hCG, chociaż hCG ma być najpóżniej w poniedziałek.
    I wszystko będziemy wiedzieć.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, u mnie znowu się nie udało @ przyszła w nocy i się rozkręca tyle,że brzuch w ogóle nie boli,ale to pewnie kwestia jednego dnia :-( w tym cyklu byłam wyjątkowo mocno nastawiona na to, że się uda. za tydzień jedziemy do Pl i musze się wybrać go Swojej gin może zleci jakieś badania.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Patrycja przykro mi;( niestety znam ten ból

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    U mnie za to nie widać póki co miesiączki. Tylko piersi pobolewają. Dzis 16 dni po owulacji wiec mam coraz większa nadzieje ze jednak sie udało. Nie chce sie nastawiać ale sie nie da :-P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    a ja mam owulke... boli jak cholera... od wczoraj boli mnie przy każdym kroku... jakas katastrofa...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    A my czekamy na jutrzejszą wizytę, na której sie poznamy.
    .
    Trzymam kciuki! Daj znać jak poszło! Moja dopiero 25.07 ale już się nie mogę doczekać

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    No my mielismy iść 12-go, ale z racji tego, że mnie koleżanka wydała w pracy, padła decyzja, że idziemy jutro.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów