Strona 224 z 1202
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Karolinabrn głowa do góry! Nikt się nie rodzi wszechwiedzący. Wszystkiego się dowiesz w swoim czasie, jeszcze wiele pozytywnych przeżyć przed Tobą
    Przed pierwszą ciążą też byłam zielona - nawet nie wiedziałam kiedy mam owu, nie prowadziłam obserwacji - poszliśmy na żywioł, dzień w dzień się przytulaliśmy. Zaciążyliśmy 3 miechy po ślubie, a wyszłam za mąż w wieku 20 lat. Też różnych historii się nasłuchałam, a to że za wcześnie na ślub, a to że napewno"musimy"... ludzie gadali i gadać będą.
    Po moim wypadku słyszałam od znajomej chyba z 10 różnych wersji (wysłuchała od obcych ludzi) kto zawinił, kogo reanimowali, moje dzieci w szpitalu w stanie krytycznym (dziwne,że obydwie w szkole i przedszkolu były następnego dnia ) a najlepsze - że zabrali mnie i drugiemu poszkodowanemu prawko... - no to teraz jeżdżę bez, wbrew prawu... paranoja ludzie nic o Tobie nie wiedzą, ale zrobią wszystko, by podscycić atmosferę i robić sensację.
    Trochę odbiegłam od tematu babć, ciotek i pociotek, ale suma sumarum na jedno wychodzi

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    cześć dziewczyny, my niestety mamy na razie szlaban na starania, dzisiaj byłam na usuwaniu nadżerki i lekarka powiedziała, że do końca cyklu nie wolno. no ale mam nadzieję, że pozbyłam się tego dziadostwa i następny cykl będzie już trafiony
    W jaki sposób miałaś usuwaną nadżerkę ? Ja miałam 27.05 wypalaną jakimś kwasem (czekają mnie jeszcze dwa wypalania), ale gin mi nic nie mówił, że w tym czasie nie można się starać. Nawet sam powiedział, że od razu można.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Mój szef tez od razu kazal mi iść na zwolnienie. Nie wiem jak u was z tymi zwolnieniami, ale moja gin powiedziała że nie da bo to nie choroba. Co się naszukalam takiego co dał bez problemu:/
    Ja temp tez nie mierzylam w ciazy to nie wiem.
    Groszek to na kiedy termin ci wychodzi?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Alicja87 ja to się wystraszyłam, że dopiero 3 sierpnia zrobi mi zabieg, bo okazało się, że maszyna nie działa (ja już na fotelu w pozycji wiadomo jakiej a tu zonk...), ale okazało się, że musieli tylko butlę z azotem zmienić bo się skończył... swoją drogą to jakaś kpina, żeby nikt nie sprawdził sprzętu zanim lekarka zacznie przyjmować pacjentek

ann89 krioterapia (wymrażanie azotem), wcześniej dostałam jakieś globulki, ale nie pomogły, więc lekarka zastosowała mocniejsze środki. z tego co wyczytałam w internetach to też piszą żeby cykl w którym było leczenie odpuścić, aby wszystko dobrze się wygoiło

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Okrąglinka ... domyślam się, że dni w samotności dłużą Ci się okrutnie :/ pomyśl, że już niedługo znów będziesz się cieszyła Gabrysią. Ona też napewno tęskni za Tobą.
    Życzę Wam wytrwałości :*

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Patryszka to miałaś przygodę na fotelu masakra z tymi lekarzami ...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Patryszka to miałaś przygodę na fotelu masakra z tymi lekarzami ...
    i nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...
    ja na fotelu, zestresowana, bo nie miałam nigdy takiego zabiegu, lekarka zła jak osa, woła położną... cyrk

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Martlka, Ejna - właśnie tak sie czuje- Lekko grypowo i krzyże mnie bolą...test będę robiła za tydzień i sie wyjaśni.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    A ja w tym cyklu nie wiem kiedy mam dni plodne, kiedy owu jestem szczęśliwa bo mi to wisi wiem tylko ze właśnie kończy mi się @ i będziemy używać przyjemnosci niech się dzieje co chce

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    My dzisiaj nad jeziorkiem sie relaksujemy. Moj synek jest tak grzeczny ze jestem w szoku! W zeszłym roku było ciagle bieganie za nim a dzis sie mogliśmy z mężem poopalać bo mały sie koło nas bawił w baseniku i wiaderkami. Tylko mnie prosił zebym z nim śpiewała. Wiec cała płaza nas słyszała no ale co odpoczęłam to moje. Trochę sie bałam ze okres dostane tu nad jeziorem bo teoretycznie powinien być wczoraj bo to było 14 dni od owu ale nie przyszedł a dzisiaj nie wiem w sumie czy przyjdzie bo ani brzuch ani krzyż nie bolą. Piersi tylkonod czasu do czasu bolą.
    Co do temperatury w ciąży to nie mam pojęcia bo nie mierzyłam ale jie wydawało mi sie zebym była cieplejsza. A co do zbijania temp to w ciąży powinno sie zbijać juz około 38 bo nie można ciała przegrzewać i dlatego tez np kąpiel musi miec Max 37 stopni zeby organizm sie aż tak nie przegrzał

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów