Strona 223 z 1202
Pokaż wyniki od 2,221 do 2,230 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ilusive... powiem tak, ja temperatury nie mierzyłam w ogole, więc nawet nie wiem jaką miałam.

Wiem tylko, że K. każdego wieczoru jak kładliśmy się spać zwracał uwagę na to, że jestem "ciepła". Śpimy zazwyczaj na łyżeczki i zawsze przytulał się do mnie, bo byłam "zimna, chłodna" <--- urok niedoczynności tarczycy, a przez ostatnie tygodnie byłam gorąca i sie odsuwał.

Ja "czułam", że coś nie gra, jak mnie odrzuciło od jedzenia, kompletnie nie miałam apetytu z jakiś tydzień czasu i cycki mnie zaczęły boleć (nigdy mnie przy owulacji nawet nie bolały) i strasznie wrażliwe zrobiły sie sutki, od kawy mnie odrzuciło (uwielbiam kawe).

I na moje oko dzisiaj zaczynamy 6-ty tydzień.

2. dzieckozakupy.pl
    Illusive ja nie mierzyla temperatury w ciazy wiec nie wie wiem czy i jak rosla.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Illusive u mnie taki skok temp.był, gdy zaszłam w pierwszą ciążę. Myślałam nawet, że to przeziębienie, bo pojawił się lekki katar. Łykałam paracetamol przy niecałych 38 stopniach, czułam się okropnie. No i później się ujawniła "winowajczyni" mojego złego samopoczucia
    Przy drugiej żadnego skoku temp., kompletnie zero objawòw -pròcz bòlu brzucha jak przed @. Pochorowałam się ok. 13 tygodnia ciąży. Kaszel, katar i temp.powyżej 38 stopni. Co się nastresowałam, to moje. Nic silniejszego nie można, więc jedynie znòw paracetamol, rutinacea i pastylki na gardło homeopatyczne issla.
    Teraz w ciągu obecnych cyklòw też nie czuję jakichś skoków temp.- jak mam owu to jedynie brzuch mnie boli potwornie i śluzu co nie miara

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta

Okrąglinka.. oj tak. Za dzieciakami się tęskni okropnie. Kiedy Mała wraca?
    w poniedziałek 4.07
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja też nie mierze podczas owulacji temperatury, ale słyszałam, ze jest podwyższona . Byłam u ginekologa - wszystko super. Zrobił mi USG i są pęcherzyki w obu jajnikach, ten z prawego niedługo wyskoczy, a z lewego to mówił, ze może się uda w tym cyklu, ale sądzi, że raczej w następnym. Cytlogia do odbioru za 3-4tyg. Piersi zdrowe, także nie mam się czym martwić, bo wszystko nam sprzyja, możemy nadal się starać bezstresowo!

Wczoraj popołudniu kupiłam w aptece ten Castagnus i dziś rano wzięłam pierwszą tabletkę, kupiłam tez witaminy dla męża które niby mają poprawić jakość nasienia.
    Najbardziej przeraża mnie fakt, że jestem taka niedoświadczona jak czytam te wasze niektóre wypowiedzi (doświadczonych kobiet/matek )

Lekarz mi kiedyś powiedział, że za bardzo chcemy dzidziusia i nic nam nie wychodzi. Nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.

Do tego denerwują mnie komentarze babć, cioć itd. " Ja już w twoim wieku miałam troje dzieci "( mam 22 lata) , " Rok po ślubie a kiedy dzieci " Staram się tego nie słuchać i każdy taki komentarz przemilczeć ale ciężko jest.
    Ostatnio edytowane przez karolinabrn ; 29-06-16 o 10:34

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Karolina daj spokoj, nie słuchaj, rób swoje.

Ja ostatnio usłyszałam, że K. nie nadaje sie na ojca, bo jest ciapą i nic nie potrafi. (a ja uważam inaczej i wiem, że jest inaczej.)
    Proszę Cie... my z K. nawet zaręczeni nie jesteśmy, a 11.09. minie dopiero rok jak w ogole sie znamy!
    I co nas obchodzi to, co ludzie pomyslą? w nosie mamy. po prostu jestesmy razem szczęśliwi. Nie ma sensu słuchać bezsensownego gadania, bo to tylko przyprawia o zawrót głowy i powoduje wewnętrzną blokadę.

Badz dzielna i rob swoje!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja nie mierzylam temp w ciąży natomiast jeszcze przed zrobieniem testu pozytywnego czułam Się jak "na chorobę" (może miałam wtedy ze 37 stopni), mięśnie mnie bolały byłam osłabiona i myślałam że zaraz będę chora - po jakiś 2 dniach zrobiłam test i był pozytywny

Patrycja,okres występuje na ogół po ok 14 dniach od owu.

Też mam super kierownika i jak powiedziałam o ciąży to się bardzo ucieszył i kazał od razu brać zwolnienie i dbać o siebie Super Groszek ze masz taką dobrą sytuację w pracy!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, my niestety mamy na razie szlaban na starania, dzisiaj byłam na usuwaniu nadżerki i lekarka powiedziała, że do końca cyklu nie wolno. no ale mam nadzieję, że pozbyłam się tego dziadostwa i następny cykl będzie już trafiony

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    U mnie też się wszystko poprzesuwalo o miesiąc :[ dziś dzwoniłam do gin żeby umówić się na pon na usuwanie nadzerki to idzie akurat na urlop i muszę przesunąć to na następny cykl i jeszcze mój mąż prawdopodobnie przedłuży kontrakt bo chce iść na kurs i dopiero w listopadzie będziemy mogli zacząć a w listopadzie córka kończy dwa latka i chciałam do tej pory starać sie zajść w ciążę i dac jej najpiekniejszy prezent-rodzeństwo a tu lipa...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów