Strona 222 z 1202
Pokaż wyniki od 2,211 do 2,220 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    A ja za to jestem po rozmowie z Szefową, wiedziałam, że nie mam sie o co martwić.
    Oczywiscie moje wspaniałe koleżanki nie utrzymały języka za zębami i pierwsze w okrzyku radości jej powiedziały.

Powiedziałam, że jestem w ciąży, że do lekarza ide 12-go lipca (choc idziemy teraz w piątek, bo K. przebiera nogami i chce już wiedzieć.), a Szefowa sie zapytała czy sie cieszę i, że w takim razie ona tez sie cieszy, mocno mnie przytuliła, powiedziała, że ekstra i sie obie poryczałysmy.
    Miałam mieć dzisiaj nocke i już jej nie mam. Mam zakaz dzwigania i upomnienie, że jak mnie Szefowa zobaczy na drabinie, albo dzwigajaca kuwety to dostane naganę.

I w sumie co, powiedziała mi, że jak pojde do lekarza, to mam brac zwolnienie, bo wie, ze nasza praca jest ciężka, a nie chce zeby stała sie nam krzywda.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Groszku super fajną masz szefową, moja jest taka sama. Wie, że się staram i trzyma kciuki.

Sonne, ja testuję w poniedziałek. Dziś jest 5-6 dpo, pobolewa mnie brzuch, śluz leci ze mnie litrami a wczoraj zasnęłam o 18. Staram się sobie nic nie wkręcać ale po cichu oczywiście liczę na dwie kreski.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Illusive ta goraczke nie jest na tyle wysoka zeby ja zbijac, nawet jakbys nie byla w ciazy
    Jak bedzie rosla tempka to wtedy trzeba sie zastanowic.

Grooszek, super szefowa masz, moja tez jest taka. Ale to podobno rzadkosc, wiec trzeba sie cieszyc
    Daj znac po lekarzu koniecznie!

Nie wiem czy mamy w najblizszym czasie jakies testowanie... Ja dopiero co czekam na owulacje, od piatku ruszam z testami.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mój Humor beznadzieja
    Bardzo tęsknie za Gabrysia... siedze całymi dniami sama, Misiek w pracy 8-21
    Porażka...

Groszek - bardzo się cieszę że tak szefowa zareagowała
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Illusive wspòłczuję złego samopoczucia.

Groszek fajnie, że masz już wyklarowaną sytuację w pracy. To już niedługo będziesz się zanudzać w domu

Okrąglinka.. oj tak. Za dzieciakami się tęskni okropnie. Kiedy Mała wraca?

U mnie dziś ostatni dzień @. Staram się nastrajać pozytywnie, zobaczymy

Moj maz zabral wczoraj Mlodego do fryzjera. Mlody ma bardzo krotkie wlosy. Jestem wsciekla nigdy nie mial takich keotkich wlosiw, wyglada jak maly chuligan. Nie podobaja mi sie takie fryzury u dzieci. Wole troche duzsze wlosy. Szok. M na zakaz chodze ia z malym do fryzhera.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Groszek chyba każdy chciałby mieć taką szefową jak Ty
    My czekamy na owulacje, na szczęście to już w ten weekend. Ale nie nastawiam się jakoś tak bardzo mocno bo wiem że mogę być później rozczarowana w końcu próbujemy dopiero drugi cykl.
    Illusive dokładnie tak ja napisała Burzajka temperatura nie jest jakoś strasznie wysoka żeby ją zbijać poczekaj jeszcze troszke z lekami i spróbuj jakimiś domowymi sposobami zbić tą temp.
    Queenbee tak to jest z tymi facetami hehe. Ale nie martw się dzieciakom szybko rosną włosy to młody za 2 tygodnie będzie dobrze wyglądał a i Ty pewnie się przyzwyczaisz do jego fryzury.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, mam pytanie jeśli 13 i 14 dc był wynik pozytywny testu owulacyjnego to @ powinna wystąpić ok 30 dc? we wtorek powinnam testować ale nie wytrzymam do tego czasu

Dzięki Dziewczyny. Tak, nie będę zbijać. Teraz spadła sama do 37 i czuje sie lepiej.
    Groszek a czy Tobie tez tak skakała temp? I Wam Dziewczyny mające ciąże za sobą?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów