Strona 220 z 1202
Pokaż wyniki od 2,191 do 2,200 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dla mnie celem forum jest wspieranie sie, a nie dolowanie i udowadnienia na sile ze jakies badania czy leki nie maja sensu.

2. dzieckozakupy.pl
    Karolina gdzie chcesz jechac w podriz poslubna?

Dziewczyny nie bede sie z wami spierac. Oczywiscie kada z was ma racje w tym co pisze. Nie mowie, ze kazde zalecenia lekarza jest niepotrzebne ale w wielu przypadkach tak jest. Chcialam tylko poruszyc temat, patrzac na wszystko z innego punktu widzenia.

KlaudiaB odsypiałam wesele znajomych, nasze było w maju . Ja bym chciała do Chorwacji/Bułgarii/Wyspy Kanaryjskie, ale ten NIE i NIE. Wyżywam swą złość na wyrabianiu drożdżowca i sałtace na wieczór, może to mi pomoże

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, co się tutaj dzieje?
    Wracam z pracy, a tu jakieś awantury.
    To jest wątek dla starających się o ciążę i w tym mamy się wspierać!
    A beta i testy ciążowe to jest nasz główny temat.
    Może dzisiaj ma któraś jakieś pozytywne wiadomości?

Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Dla mnie celem forum jest wspieranie sie, a nie dolowanie i udowadnienia na sile ze jakies badania czy leki nie maja sensu.
    Zgadzam sie. Grooszek i cała reszta - to tak samo jak ostatni "spór" o palenie w ciąży. Każda sama rządzi swoim życiem oraz ciążą i zrobi jak uważa. Ja osobiście ze względu na to, że jeszcze nie wiem, czy mam problemy z zajściem/donoszeniem, postępowałabym tak samo jak Grooszek. Bo uważam że psychika również baaardzo wpływa na samopoczucie w ciąży. Wydaje mi się że Grooszek wie co robi i stosuje się do zaleceń SWOJEGO lekarza i nie od tygodnia choruje na tarczycę. Myślę że troszkę na wyrost niektóre dziewczyny odebrały jej postępowanie jako lekkomyślność.
    Ja również w przypadku swojech zachodzenia w ciąże nie będę robiła bety bo tak jak napisałam wyżej, jeszcze (i mam nadzieje że wogóle) nie mam zdiagnozowanych problemów z zajściem.

Mój gin tylko obawia się mojej lekko podw. prolaktyny i tego że coś tam mi się tworzy na prawym jajniku, więc wspomagająco biorę luteinę od 20-25 dc, a jeśli zajdę w ciąże to luteinę mam brać 2 x dziennie. I wybaczcie Dziewczyny, ale z całym szacunkiem dla Waszych doświadczeń, po pierwsze to będę się słuchała swojego lekarza, a wiedzę z forum traktuję pomocniczo. Mam nadziję, że odbierzecie to zgodnie z moją intencją, bez ataków. Bo bardzo się cieszę że się tutaj zarejestrowałam i duuuużo od Was czerpię, ale oczywiście weryfikuję do swojego "przypadku".

Ja właśnie dzisiaj mam pod językiem pierwszą luteinę, dziś 20 dc. Jeśli jakaś Buka tam siedzi to troszkę jej pomogę no zobaczymy. Testować będę w przyszły wtorek/środę, ale z załaożenia chciałabym dopiero po 2-3 dniach od spodziewanej miesiączki...no zobaczymy czy wytrzymam
    Generalnie żadnych objawów jeszcze u siebie nie zauważyłam oprócz jednego malusieńkiego cienia krwi w śluzie. w czwrtek/piątek trochę bolały mnie jeszcze jajniki. Dziś odczuwam ból pleców. Generalnie staram się nie wiązać jeszcze tych dolegliwości z objawiami ciąży. Staram sie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    karolinamal W Chorwacji nic Wam nie grozi! My byliśmy miesiąc temu i było cudownie Polecam Chorwację
    Ostatnio edytowane przez KlaudiaB ; 28-06-16 o 17:18

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    O kurcze dziewczyny czyżby znowu pełnia?
    Ja myslalam ze dzisiaj miesiączkę dostane bo wczoraj mnie brzuch bolał ale jej nie ma. No ale ma czas do czwartku bo to Bedzie wtedy 16 dzien po owulacji. A czytam wszędzie ze miesiączka występuje zawsze od 12-16 dni po. Wiec póki co czekam. Mąż ma wolne wiec jutro jedziemy nad jezioro. W ogole od 4 dni strasznie mi niedobrze ale nie chce sobie póki co nic wkręcać.
    Synek zdrowieje. Krostki znikają powoli a ja ( niezapeszając)póki co tez zdrowa wiec chyba sie ustrzegłam tej bostonki paskudnej. Chyba ze te mdłości to objaw choroby ;-p

KlaudiaB może chociaż do tego uda mi sie go namówić! Tylko wtedy podróż samochodem pewnie wchodzi w grę, czego ja nienawidzę, ale przecierpie .
    Słuchajcie wyżywanie się na drożdżowym cieście chyba pomaga, bo przeszła mi złość (w miarę) i do tego ciasto pycha!
    Yelina chyba pełnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów