Strona 218 z 1202
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To prawda Groooszek dzwiganie jest bardzo niebezpieczne, mozesz przez to poronic..
    Biegnij do lekarza pierwszego kontaktu to da Ci zwolnienie do wizyty u gina. Albo chociaz zaswiadczenie o ciazy to bedac w pracy nie bedziesz wykonywac tych zagrazajacych ciazy czynnosci.
    Co do poprzedniego tematu, naskoczylysmy tak na Ciebie bo napisalas Kasi (dziewczynie od paru lat stadajacej sie o ciaze i po dwoch poronieniach i jednej biovhemicznej), ze to bez sensu ze zrobila bete...
    Tobie mysle ze lekarz nawet nie zleci bety bo jak ztobi usg i wszystko bedzie ok to nie bedzie takiej potrzeby
    Ale fakt, tsh powinnas odrazu sobie zrobic bo to sie zmienia w ciazy
    Ja jutro lece zrobic tsh bo mnie natchnelyscie
    W kwietniu mialam 2,06 a caly czas biore zwiekszona dawke, moze juz w tym momencie jest za niskie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Aa ok, badalas tsh
    Kiedy masz wizyte u gina?
    Podobno w ciazy to tak raz w moesiacu trzeba tsh kontrolowac.

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    12-go lipca ide, wiec licząc od ostatniej miesiaczki to będzie jakoś 8 tydzień...

A w pracy akurat Dziewczyny mam takie, że nie dadzą mi zrobić krzywdy.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Powiem i wiem, że dziewczyny to przyjmą z radością i nie będą na mnie fuczeć. A moja Szefowa pewnie od razu mnie wyśle na zwolnienie jak sie dowie, bo jest na prawde cudownym człowiekiem.

Ja TSH robiłam razem z betą, czyli 9-go czerwca i wynosiło 1,25, więc git.
    To był miesiąc temu...
    A tarczyca - a dokładnie nie odpowiedni poziom hormonów tarczycy hamuje prawidłowy rozwój dziecka...
    Zrobisz jak chcesz...
    Ale ja bym zrobiła...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Jaki miesiąc temu, miesiąc będzie 9-go lipca... Na prawdę... Nie przesadzajmy i nie popadajmy w paranoje.

Wiem, co to jest niedoczynność tarczycy, wiem jak wpływa na dziecko, wiem, że powinna być kontrolowana i, w razie potrzeby powinna być zwiększona dawka. Jestem cały czas pod opieką endokrynolog i biorę tabletki.
    A zaraz zrobicie ze mnie nieodpowiedzialnego człowieka, który nie dba o zdrowie swojego niedawno poczętego dziecka...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Też biorę tabletki...
    Ale mam też świadomość że to w dużej mierze właśnie przez tarczyce straciłam swoje Maleństwo.
    Wiem też ze gdyby Nam się teraz udało... mam natychmiast zrobić TSH i przyjść do lekarza... gdyż nie ma objawów - które pozwolą Nam ocenić ze coś z nią (tarczyca) jest nie tak.

Nie chce po prostu żebyś też Ciebie los tak skrzywdził...
    Tym bardziej ze to nie kosztuje nie wiadomo ile... I nie tracisz na to kilku godzin.

Zrobisz jak chcesz...
    Twoje życie. Twoja Ciąża...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Zrobię badania, idę do lekarza...wiem, co do mnie należy i wiem, że muszę o nas dbać. mam siedzieć teraz i się zadreczac? A to, że brzuch mnie zakuje, a to, że mi niedobrze?

Proszę Was... Na prawdę nie zamierzam robić z mojej ciąży, mojej miłości i upragnionej Buki choroby!
    Przy niedoczynność tarczycy w ciąży TSH robimy raz w miesiącu, żeby sprawdzić czy jest na dobrym poziomie, jak trzeba zwiększamy dawkę.
    Ale nie będę biegać co chwile na badania, skoro czuję się dobrze i oboje mamy się dobrze.

Do zrobienia TSH kontrolnego zostało nam półtorej tygodnia i nie będę robić szybciej.
    Po za tym, przy niedoczynność bardzo ważna jest dieta i ona kluczowe znaczenie.

Mam wrażenie, że zaraz zaczniecie mnie linczowac...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie dziewczyny

Pozwolicie, ze wtrace sie do dyskusji. Moze zostane zlinczowana za to co powiem ,ale nie moim zamiarem jest kogos urazic. Poprostu chce przedstawic swoj punkt widzenia. Mieszkam za granica UK. Opinie na temat tutejszej sluzby zdrowia rozne , podejsciu do ciazy rownie. Zalecenia tutaj odnosnie podawania progesterone we wczesnej ciazy sa takie, ze dawno juz sie tego nie robi, bo nie ma zadnych badan potwierdzajacych, aby ten lek pomagal w podtrzymywaniu ciazy. Jednoznacznie, robienie bety na tak wczesnym poziomie nie ma medecznie kompletnie sensu. Niestety polscy lekarze, zwlaszcza prywatni napedzaja machine wydawania nie potrzebnie pieniedzy. Nie bede odnosci sie wogole do psychicznej, psychologicznej strony tematu bo to indywidualna sprawa kazdej kobiety.

Dodam jeszcze , ze calkiem inna sytuacja kiedy kobieta przyjmuje leki I musi miec pewnosc czy w ciazy jest czy nie.

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Groszek nikt cię linczować nie ma zamiaru. Nie denerwuj sie bo nie ma po co

Dziewczyny dobrze piszą bo z własnego doświadczenia. Często po wielu miesiacach staran. Ja mialam tsh robione tydzień temu. Spadlo w 3 mce z 3.2 do 2.9 i kolejną wizyte mam z badaniem tsh mam za 6 tyg. I endo powiedział że jak będę w ciąży to mam robić od razu, nie czekać 6 tyg. Więc cos w tym jest.
    Po to jestesmy na forum by podpowiadac sobie co i jak. A kazda robi wedle swego uznania i ma do tego prawo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów