Strona 217 z 1200
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, znowu na wkladce zobaczyłam jakieś dziwne plamienia wczoraj nie było nic już sama nie wiem co się dzieje może to @ się rozkręca tyle,ze powinna przyjść dopiero we wtorek. musze Sobie zbadać progesteron, prolaktyne no i tarczyce

2. dzieckozakupy.pl
    burzujka, popieram!

grooszek, u kobiet, które tracą ciąże beta to podstawowe badanie, które pozwala włączyć leki mozliwie szybko. Myślisz, że czułabym się lepiej nie zachodząc w ciażę przez 3 lata? Bo w ciągu tych 3 lat zaliczyłam 4 ciąże biochemiczne. Lepiej nie wiedzieć i udawać, że się nic nie dzieje?
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Arwen, domyslam się, że jest to podstawowe badanie, skoro wykrywa ciążę szybciej niż test domowy. Doskonale wiem i znam działanie hormonów, bo nie jedne studia odnośnie chemii i biologii za mną.

Myślę, że trochę impulsywnie podchodzicie do moich wypowiedzi, bo po pierwsze nie neguje tego, że robicie betę, skoro się staracie o Malucha i jednak coś "kuleje".
    Nie mówie też o tym, że nie powinno sie jej robić wcale! Tym bardziej, że jeżeli nie udaje sie od jakiegoś czasu i cały czas sie ktoś stara, jest pod opieką lekarza to chyba logiczne jest dla mnie, że lekarz będzie na tą betę wysyłał.

Ale tak jak w moim przypadku, czy innych kobiet które sie starają do max roku czasu, ja nie widzę potrzeby biegania i sprawdzania, bo to tylko robi nadzieje, a potem nagle bum. załamka.

JA robiąc betę 9-go czerwca też miałam po cichu nadzieję, ze coś wyjdzie, bo wszystkie objawy mówiły o tym, że jednak coś się świeci. I co? I nic... test negatywny.
    Też gdzieś to mnie lekko zakuło i zaczęłam sie zastanawiać: kurczę, może tarczyca? a może to, że kiedys nie miesiaczkowałam przez rok czasu? może to, że miałam zaburzenia odżywiania?
    I widziałam, że moj K. tez sie martwi. Myślałam o tym obsesyjnie przez jakieś dwa tygodnie, ale powiedziałam sobie, że nie zrobie kolejnych testów, żeby sie nie nakręcać i nie rozczarować.

Nie jestem lekkoduchem i nie mówie, że wszystko co robicie jest złe i niepotrzebne, jest potrzebne, bo to powoduje, że stajemy sie spokojniejsze, ale nakręcanie się, obsesyjne myslenie o tym, też nie jest dobre. Po prostu.

Sama wiem i dokładanie pamietam jak Wam napisałam, że bolą mnie cycki, że nie mam apetytu, że drażnią mnie zapachy, że chce mi sie spać, że kują jajniki i jak same mi powiedziałyscie, że mam sie nie nakręcać, bo sie rozczaruje.
    To zaczęłam myśleć, że sobie coś po prostu już wkręcam w głowe.

I nie wyśmiewam bety, bo już i takie stwierdzenie padło.
    To moja pierwsza ciąża i jestem nią na chwile obecną przerażona, tym bardziej, że ide do pracy i mam ciężką fizyczną pracę i będe sporo dżwigać, mam nocki itp. i też się boje co będzie i żebym czasami sobie i Buce biedy nie narobiła.

Kasiu, przykro mi...

Bardzo dobrze ze zrobilas bete. Pewnie ze bardziej jest przykro jak wiesz ze bylas w ciazy, ale przynajmniej masz jasnosc ze klopot nie z zajsciem w ciaze tylko z utrzymaniem. Diagnoza gdzie dokladnie lezy problem to pierwszy krok do ciazy ze szczewliwym rozwiazaniem!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki temu chociaż wiem ze mimo iż brałam luteine mam niski progesteron. Brałam luteine 200 a wczoraj rano miałam progesteron 10. Przy normie 4,95 - 50. Niby w normie ale za niski. Może znowu to ten progesteron. Juz wiem ze jak nie biorę luteiny to oze tak było ze częściej nie utrzymywała mi się ciąża bo mam zerowy progesteron bez luteiny... kurde jakie to wszystko trudne... już mam dosyć tych starań, tych rozczarowań, kolejnych starań, i tak w kółko... ileż można...
    @ to ja dziś pewnie dostane. Przez tydzień brałam luteine. Od wczoraj rana nie brałam wiec dziś dostane. Tym bardziej ze juz boli mnie mega brzuch i mam już plamienia. Mam dosyć...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Groszek - ja bym poleciała tylko TSH zrobiła. Sprawdzić czy coś się nie zmieniło.
    Tak na wszelkie ale... tym bardziej ze masz z Nią problemy.

Co do pracy.
    Nie powinnaś pracować na nocki w ciąży i nie powinnaś dźwigać.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Queenbee lepiej bym tego nie ujęła, chociaż sama bety narazie nie robię. U mnie zdarzyło się to dwa razy ( raz przed drugą ciążą no i w poprzednim cyklu ). Testy po terminie spodziewnego okresu - wątpię, by były fałszywie dodatnie. Zobaczymy, czas pokaże jak to będzie dalej.
    Nie neguję Was dziewczyny i staram się rozumieć. Sama pewno po kilku poronieniach robiłabym badania i starała się doszukiwać przyczyny problemu.
    To wszystko boli, strata, łzy, cierpienie...szczerze Wam współczuję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Groszek czemu nie powiesz w pracy, że jesteś w ciąży? W tym stanie czy się to komuś podoba, czy nie - nie możesz pracować na noce i się przemęczać. Znam tragiczne finały takich wyczynów. Myśl o dziecku przede wszystkim a opinię innych miej głęboko w poważaniu. Sama widzisz co się dzieje - chociażby tu na naszym forum...

O mnie
    Patrycja jeśli dzięki temu będziesz spokojniejsza, to pewno, że się przebadaj. Ostatnio pisałaś, że masz nadzieję, że to implantacja - może akurat to to a masz jakieś objawy przed okresowe??

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Powiem i wiem, że dziewczyny to przyjmą z radością i nie będą na mnie fuczeć. A moja Szefowa pewnie od razu mnie wyśle na zwolnienie jak sie dowie, bo jest na prawde cudownym człowiekiem.

Ja TSH robiłam razem z betą, czyli 9-go czerwca i wynosiło 1,25, więc git.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów