Strona 216 z 1202
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mi wypadały włosy na potęgę, serce waliło jak szalone, duuużo przytyłam i byłam nerwowa jak diabli. Teraz mam 1,15 i endo jest mega zadowolony, powiedział, ze to bardzo dobry wynik na ciążę i jak tylko zajdę w ciążę muszę się z nim skonsultować, bo dawki trzeba zmieniać. Zobaczymy .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Icastagnus mozna brac bo to ziolka sa.
    Chocia moj gin powiedzial ze to i wiesiolek to jest takie placebo..

teraz to i ja się zaczęłam zastanawiać nad wizytą u endokrynologa. Niby mój poprzedni gin powiedział, że wyniki mam dobre (TSH 2,6 FSH 7,9. nie robiłam ft3 i ft4), ale mam identyczne objawy do tych co opisujecie. W sobotę mam wizytę u tego nowego gin, to zapytam co o tym sądzi i czy mam iść do endokrynologa, ale nawet jak powie, że nie warto to i tak chyba pójdę.

Dziewczyny, a w którym dniu cyklu najlepiej robić badania na tarczycę ? Ma to jakieś znaczenie ? (przepraszam, jeśli już padło wcześniej takie pytanie).

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Z tego co pamiętam już ktoś tu pisał, że dzień cyklu nie ma znaczenia.
    Swoją drogą też muszę iść do endokrynologa...
    Bo jak miałam ustawiane leczenie na moją spazmofilię nikt nie brał pod uwagę ciąży. Kto wie?
    Może muszę mieć inne leki? Dopiero teraz na to wpadłam!
    Chociaż każdemu gin szczegółowo przedstawialam historię choroby, więc powinien na to zwrócić uwagę, prawda?
    Już sama nie wiem...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Dziewczyny, a w którym dniu cyklu najlepiej robić badania na tarczycę ? Ma to jakieś znaczenie ? (przepraszam, jeśli już padło wcześniej takie pytanie).
    nie, nie ma to znaczenia
    ani pora dnia, na czczo też nie musisz być
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Gdybym w piątej nie zrobiła bety to nawet bym nie wiedziała o ciąży... nie przeżywała bym tego aż tak bardzo... ale kto wie czy te moje długie cykle to nie przez ciążę biochemiczne? Może bez problemu zachodze w ciążę tylko one nie chcą się utrzymać? Ehhh...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    I właśnie dlatego między innymi nie chce robić tej bety... bo ona sieje straszny zamęt. Po prostu czas... czas wszystko weryfikuje.
    Zrobiłam betę raz i wyszła negatywna, a w efekcie Buka siedziała tylko nie chciała się ujawnić.

Dlatego moje zdanie jest takie, że nie ma sensu od razu pędzić i sprawdzać, bo później rozczarowanie jest ogromne i boli po stokroć. Dlatego najpierw lekarz, a potem od niego skierowanie, żeby sprawdzić czy rośnie prawidłowo.

Ehh... i w sumie nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie to uczucie, bo podejrzewam, że koszmarne

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nie prawda.
    Dobrze Kasiu ze zrobilas bete i ja tez nie zaluje ze sama zrobilam.
    Owszem bol byl, jest nadal, ale przynajmniej wiem ze mialam biochemiczna a to jest bardzo cenna informacja. Dzieki tej wiedzy wiem ze jest problem z utrzymaniem ciazy bardziej niz z zajsciem w ciaze. A to jest innego rodzaju diagnozowanie i leczenie.
    Kasiu, zaraz bedziesz miala @, jak sie skonczy bedzie Ci juz lepiej. Damy rade!

Burzujka, zgadzam się z Tobą.

Dzięki Dziewczyny za odpowiedź

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów