Strona 215 z 1202
Pokaż wyniki od 2,141 do 2,150 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cichoń - objawy ewidentne. Kiedy masz endokrynologa? Trzymam kciuki za szybką i skuteczną terapię. Tarczyca niesamowicie wpływa na płodność i może to jest klucz do rozwiązania problemu u Ciebie.

Kasia - jesteśmy z Tobą kochana:*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasiu, no po prostu nie wierzę!
    Baaaaaaaardzo mi przykro...cieszyłam się razem z Tobą. Pewnie czytałaś, że i u mnie było to samo w ostatnim cyklu, beta rosła tylko do 14,6.
    Nie możemy się załamywać!
    Ściskam Cię mocno:*

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja miałam TSH 4,59 i endokrynolog od razu powiedziała, że będzie zabijać euthyrox'em.
    Pierwsze pytanie było, czy planuje dzieci w niedalekiej przyszłości, jak tak to daje większą dawkę, bo musimy zbić do minimum 1,5.

Wypadaly mi włosy, puchlam z dnia na dzień (woda), choć dużo ćwiczę i biegam i z dieta się pilnuje. Zimne ręce, sucha skóra, spanie popołudniu...

p.s. Kasia przykro mi...

Kasia, ehhh, przykro mi

Dziekuje za dobre slowo kobietki. Na naturalny cud nie licze, alre jak nie drzwiami to oknem

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen super podejscie

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Wiem ze to nic nie da ale Kasiu przykro mi

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Te ciąże biochemiczne to jakaś plaga...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Jeju Kasiu strasznie mi przykro :-(

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    Ja miałam TSH 4,59 i endokrynolog od razu powiedziała, że będzie zabijać euthyrox'em.
    Pierwsze pytanie było, czy planuje dzieci w niedalekiej przyszłości, jak tak to daje większą dawkę, bo musimy zbić do minimum 1,5.

Wypadaly mi włosy, puchlam z dnia na dzień (woda), choć dużo ćwiczę i biegam i z dieta się pilnuje. Zimne ręce, sucha skóra, spanie popołudniu...

p.s. Kasia przykro mi...
    Właśnie groszek mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się to zbić, bo chcemy starać się o dziecko.

Trochę mam żal do mojego gina... Przed pierwszą ciążą- ponad pięć lat temu też miałam problem z zajściem w ciążę, ale jakoś się szczęśliwie wszystko udało. O drugąciążę, że będziemy się starać też wiedział duż wcześniej. Przecież mogł mi napomknąć a zrobieni tych badań. Płaci się grubą kasę za nic.

Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    A konsultowałaś się z lekarzem?

Kasia strasznie mi przykro
    Pewnie że tak, ale powiedział że po roku czasu dopiero można coś zacząć działać. Ze mną wszystko okej, z mężem też bo robił badania. Jak to powiedział mój gin " natura " . Trochę się boję tych tabletek bo nie wiem co to jest ale chodzi o tego niepokalanka on jest składnikiem Castagnusa. Nie wiem muszę pomyśleć.
    Najbardziej jest przykre to że wszystkie koleżanki dookoła zachodzą w ciążę chociaż się nie starają a ja nie mogę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów