Strona 212 z 1202
Pokaż wyniki od 2,111 do 2,120 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Ekspresowo Jesteś chyba urodzona do rodzenia
    Hehe
    No i Gaba nie była z tym malutkich

Lekarz się śmiał że z kolejnym to przyjadę na ręku bo nie wiadomo kiedy samo "wypadnie"
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cichon_k
    A co do Endokrynologa - to zrób sobie TSH, FT3 i FT4
    To taka podstawa ktira trochę mu już sprawę naświetli
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    KlaudiaB jeżeli nic sie nie dzieje to poczekaj do wizyty 25.07 bo jak za wcześnie pójdziesz to możesz się rozczarować tak jak ja gdy była w pierwszej ciąży poszłam na początku chyba 6 tygodnia i okazało się że serduszko jeszcze nie bije pamiętam cały tydzień ryczałam do kolejnej wizyty i wmawiałam sobie że coś jest nie tak. A było wszystko ok.
    To faktycznie lepiej zaczekam. Wolę tak niż się później stresować

cichon_k piękne imię <3

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Cichoń, ja nie "wysmiewam" bety, źle to interpretujesz...

Przecież nie mam 15-stu lat... I wiem po co się to robi i nie ma w tym nic złego.
    Po prostu ja nie chcę na nią teraz biegać, bo nie widzę potrzeby, skoro za dwa tygodnie będę u lekarza i dostanę na nią skierowanie.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ja rodziłam bez bólu. - bez znieczulenia
    Cały poród trwał 4,5h
    Także nic tylko rodzic
    Ja rodziłam w strasznych bólach bo miałam krzyżowe ale za to od pierwszego skurczu w domu i odejścia wód do przyjścia na świat synka minęło 2 godz 45 min. Położna nie mogła uwierzyć ze to moj pierwszy poród.
    I szczerze mówiąc to sie trochę martwię naprawdę martwię ze urodzę drugie w domu i nie jest mi do śmiechu. Na szczęście mam Szpital bardzo blisko.

Ja sie cała ciąże stresowałam czy wszystko jest okay. Specjalnie miałam u go a wykupiony pakiet ze co miesiąc miałam robione USG myśle ze jak teraz zajdę to będę sie denerwować tak samo. Ale widziałam
    W internecie do kupienia takie przenosne urządzenie do sprawdzania bicia serca podobno wyłapuje juz od 12 tyg. Myśle ze wtedy sobie takie zamówię będę spokojniejsza.
    Tylko raczej jeszcze nie teraz... Czas przestać sie łudzić bo dzis zaczął mnie bolec brzuch na okres a od wczoraj bolą piersi. :-( jutro pewnie przyjdzie @ punktualnie...

A ja jestem po @. Skończyła się w sobotę.Dzisiaj mam jakieś różowe plamienie ze zwykłym śluzem. Nie wiem skąd się wzięło.
    Mój ginekolog ma chyba najkrótsze terminy świata. Zadzwonilam dzisiaj, bo trzeba zrobić cytologię i przy okazji sprawdzimy czy wszystko jest okej, a wizytę mam już w tą środę rano. Nie chodzę na NFZ. Zmieniłam też ginekologa, bo do tamtego czekałam po 3-4 tygodnie.

Hej dziewczyny Jestem tu nowa
    Od tamtego miesiąca zaczęliśmy z mężem starania, właśnie kończy mi się @, ciekawe jak będzie tym razem.
    Brałyście kiedyś Castagnus ? Bo ostatnio nasłuchałam się o tym w kolejce do lekarza i nie wiem czy wierzyć w działanie tych tabletek .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    karolinabrn A masz jakieś problemy z układem rozrodczym? Może najpierw warto popróbować bez 'wspomagaczy''?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Cichon_k
    A co do Endokrynologa - to zrób sobie TSH, FT3 i FT4
    To taka podstawa ktira trochę mu już sprawę naświetli
    Okrąglinka zrobiłam dzisiaj badania i mam takie wyniki:
    TSH- 4,432
    FT3- 2,69
    FT4- 0,81
    i jeszcze anty-TPO- 0,46
    anty-TG- 0,69

u endokrynologa mam wizytę dopiero 12.07 i powiedzcie mi, czy mam jakieś powody do niepokoju?

Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    karolinabrn A masz jakieś problemy z układem rozrodczym? Może najpierw warto popróbować bez 'wspomagaczy''?

Próbowałam przez prawie 8 miesięcy od dnia ślubu i nic, odpuściliśmy ale bardzo chcemy mieć dziecko dlatego znów zaczęliśmy się starać .
    W czasie miesiączki bardzo boli mnie brzuch i piersi, że wytrzymać nie mogę, czasem nawet wymioty przy tym :/. Biorę folik i wiesiołek.
    Ostatnio edytowane przez karolinabrn ; 27-06-16 o 17:51

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów