Strona 21 z 1202
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    No to rzeczywiscie dziwne, że to tak szybko się pogarsza. Stres nie jest sprzymierzeńcem ani dla nas ani dla męzczyzn jak widac :/ Musicie byc dobrej mysli i walczyc... Trzymam kciuki, aby tym razem sie Wam udalo :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Haha artystka ) nie nazwalabym siebie tak, ale bez spiewania zyc bymnie mogla, daje to bardzo duza satysfakcje i radosc innym wiec sobie spiewam

Kasia, konczac temat glupich tekstow, ja uwaAm ze to po prostu jest niekulturalne i jak ktos jest niewychowanym czlowiekiem to nie ma na to rady... Dlatego, moze trzeba ludzi wychowac bedac bardzo niesympatyczna w takich sytuacjach..

Co do invitro i naszego cudownego Panstwa- moze nie bede sie rozpisywac bo jeszcze przypadkiem kogos obraze, ale to idiotyzm! Ze zabieraja regundacje... ale i tak dobrze JagodowaMamo, ze jeszcze sie zalapujecie. Moze do czerwca sie uda? Trzymam kciuki. Ja po majowce ide do lekarza, mam nadzieje, ze wszystko ze mna ok...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja w porównaniu do was dziewczyny to jestem jeszcze zielona w tych wszystkich sprawach. Ale sytuacje tego typu co opisała Kasia też strasznie mnie dotykają i drażnią. Kupiłam dzisiaj castagnus. Wziełam już pierwszą tabletkę. Czytałam że można brać. I tak czuję, że przede mną jeszcze długa droga żeby zajść w upragnioną ciąże. Nie sądzę, żebym w tym cyklu zaszła.
    Nie wiem może mam taki dzisiaj dzień... niedługo przeprowadzka, poszukiwanie pracy, może to nie ten czas

O mnie
    Jestem w ciąży
    to prawda Martulka stres nie jest sprzymierzeńcem w staraniach o dziecko
    JagodowaMama musisz być silna i dzielna, dacie radę napewno! :*

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati, a co ma w skladzie ten castagnus? To jest jakis wspomagacz zajścia?

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ciągle coś nowego wchodzi na rynek, a ja już jestem do tyłu z tymi rzeczami:/ kilka lat temu w moim otoczeniu furrore robil Femifertil. Podobno ładnie regulowal cykl, owu byla widoczna. Wszystko na bazie ziół, pierwsza tabletke bralo sie w pierwszy dzien @ i tak caly czas do chwili az test pokazal dwie krechy. Ja nie brałam, bo w sumie po pol roku z wiesiolkiem zaszlam i nie kombinowalam. Znajoma po pierwszym cyklu zaszla (starali sie rok) , ale czy to zasluga lekow... tego nie wie nikt

O mnie
    Jestem w ciąży
    Martulka też biorę wiesiołek, warto brać, nie zaszkodzi a może pomóc.
    Castagnus to lek ziołowy dla kobiet które mają problem z prolaktyną, zaburzenia cyklu miesiączkowego i pms.
    Ja mam nadzieję, że chociaż narazie minimalnie zbije mi prolaktynę. Aż do momentu jak znów pójdę do lekarza.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Martulka ja najchętniej to bym nic nie brała, bo od lat ciągle biorę jakieś tabletki, a to na włosy skóre i paznokcie bo mam przez tą hiperprolaktynemię problemy z włosami ciągle. Także ciągle muszę się czymś wspomagać, a to przez ostatni rok doszły tabletki anty. Kiedyś też brałam castagnus. Teraz luteina, wiesiołek, castagnus i jak mi się przypomni kwas foliowy.
    Także ciągle coś.
    Koleżankom tak poprostu się udało zajść w ciąże, chcianą i nie chcianą.... Dopóki nie zaczęłam się starać to też myślałam, że to będzie o wiele prostsze.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati, oby pomogło. Ja narazie tylko kwas foliowy, ale chyba tez zaczne brac wiesiolka. W ciazy tez go bralam, bo mialam problem z nadciśnieniem (tez ma korzystne dzialanie na te problemy) no i na"dolne"sprawy, bo hormony szalały mi strasznie i było tam po prostu... sucho a wiesiolek jednak swoje robil

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati, rozumiem Cie dobrze. Znajoma zachodzila w ciąze na pstryknięcie palcem, problemów zero. Po prostu. A czlowiek nie dosc ze swoje musial odczekac, to i pozniej ciąze z problemami,caly czas na lekach bylam od 20 tyg.jak nie skurcze przedwczesne,to nadcisnienie,obrzeki,gestoza... :/ Ja mysle, ze im wiecej trudow sie przejdzie, by w koncu przytulic tą małą iskierkę, tym pozniej bardziej sie docenia taki wspaniały dar.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów