Strona 207 z 1202
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kasia gratulacje
    Groszek od początku czułam że te Twoje objawy to nie tylko wymysł :0 GRATULACJE zazdroszczę że udało wam się za pierwszym razem.
    Klaudia witam i gratuluję.
    Ale się posypała lawina dobrych wieści oby teraz było tak codziennie.

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia, gratuluje i trzymam kciuki

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Cichoń, ja nie idę już na żadną betę...

Zdaje się na los, jak Buka siedzi, to będzie siedziec... 10 lipca jadę do Rodziców i wtedy pójdę do ginekologa i będzie pewność.

Nie ma sensu się nakręcac i dawać wbijać igły.

A za gratulacje wszystkim Wam dziękuję. Z tego wszystkiego bolą mnie cycki

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen dzięki a co tam u Ciebie? Jak sobie radzisz? Napisz tu jak możesz albo na priv.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Musiałam Was nadrobić dziewczyny! Ale szalejecie z tymi kreskami, huhu. Gratuluję każdej z Was, która otrzymała tą cudowną niespodziankę (oczekiwaną) i zazdroszczę pozytywnie. My wróciliśmy z wesela dzisiaj, baaardzo skorzystaliśmy. Bawiliśmy się do białego rana, jak nigdy piłam alkohol. Zobaczymy czy nam sie uda niedługo, bardzo bym chciała, a im bardziej chce tym więcej blokuje nas psychika. Jeszcze na poprawinach pełno dzieci i kobiet w ciąży.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek, a jednak Bedzie łobuziak z tej małej Buki

Gratuluje zarowno Tobie jak i Klaudii

Fajnie czytac tak dobre wiadomości

U mnie okresik rozkręcił się na dobre. I dobrze. Przed nami kolejny cykl. Spokojniejszy mam nadzieję

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja miałam w pierwszej ciąży takie samo podejście jak Ty groszek. Co prawda test ciążowy zrobiłam szybko bo po prostu wiedziałam na miliard procent, że jestem
    W ciąży i wyszedł pozytywny. Ale na betę nie szlam i do gina też nie od razu. Pojechałam nawet z narzeczonym wtedy jeszcze do Rzymu na wycieczkę z nastawieniem "co ma być to będzie" i dopiero jak wrocilismy to zapisałam sie do gina. Jak do niego poszłam to zrobił usg i już biło serduszko <3 wiec nie miałam dodatkowego steresu czy bedzie biło czy nie. To był 7 tydz. Nie ma co sie spieszyć bo jak dzidziuś jest to nie ucieknie. Oczywiście inna sytuacja jak ktoś ma problemy z utrzymaniem ciąży. Tez wtedy zaszłam za pierwszym razem. Odstawiłam tabletki i hop byłam w ciąży.
    Dlatego teraz byłam w wielkim szoku ze za pierwszym razem sie nie udało :-/ wiec moze za drugim?
    Jutro powinien być okres. Najpozniej w czwartek. Czekam cierpliwie. A jak nie przyjdzie to test zrobię jakoś w lipcu. Mieszkam w Niemczech i testy ciążowe sa turaj mega drogie wiec szkoda mi robić zeby nie było za wcześnie ewentualnie zeby zaraz @ nie przyszła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Yelina, bo ja nie widzę sensu chodzenia ma betę... Ok, dla potwierdzenia można zrobic, ale po co mam chodzić co dwa dni i sprawdzać? Nie widzę potrzeby.

Po prostu, czekamy dwa tygodnie i idę do lekarza. Tego samego zdania jest K. i moja Mama.

Co ma być to będzie, teraz wiem, że tam siedzi i po prostu muszę dbać o nas i o siebie.

Udało się za pierwszym razem, ekstra! Choć obawy miałam i mam wielkie, a pewnie będę miała jeszcze większe.

Po za tym uważam, że skoro wyszło, że Buka siedzi, to jak pójdę do ginekologa to od razu dostanę skierowanie na milion badań, w tym na betę.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj dziewczyny tez bym miała takie podejście gdybym nie starała się tyle czasu i gdybym nie poroniła. Dziś musze niestety już jechać do gina żeby ustalić plan działania i dostać receptę na proszki. Usg to nawet pnie nie będę miała. Nawet nie chce bo i tak nie będzie noc widać. Zrobiłam rano betę i progesteron. Musze mieć pewność że przyrasta.

Dziś zostałam w domu. Źle się czuje cały czas. Niechce się przemęcze w pracy. Gdybym nie była w ciąży to bym pewnie pojechała a ze jestem w dwupaku to musze uważać na siebie bardziej. Boje się ryzykować. Po 14 jadę do lekarza po zwolnienie. Wezmę na tydzień albo dwa
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Groszek, Klaudia - gratulacje

Groszek, jeśli chodzi o betę to nie robi się jej co dwa dni (przez x okres czasu), a dwa razy. Chodzi o to żeby sprawdzić przyrost po 48h. Ty może nie widzisz sensu pójścia na betę, pewnie też bym tak uważała jakbym była na Twoim miejscu. Ale większość dziewczyn tutaj na forum ma problem z zajściem/ donoszeniem ciąży i w tym wypadku ważne jest zrobienie bety, nawet mój gin od razu kierował mnie na betę przy pierwszej wizycie jak byłam w ciąży, a w kolejnym cyklu gdy testy pokazały dwie kreski to przez tel. mi kazał iść zrobić betę i powtórzyć po 48h.
    Cieszę się, że Ci się udało w 1. cyklu i że masz takie podejście, bo niestety ale stres też ma mega negatywny wpływ na ciążę.
    Powodzenia

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów