Strona 205 z 1202
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,050 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Groszek gartuluje

A ja wrzucam na luz. Mam plany na sierpień wiec nie napalam się już tak na ciążę bo tak naprawdę trochę by mi przeszkodziła. Będzie co ma być może od września znowu się wkręce
    Ja też staram się mieć takie podejście do całego tego zachodzenia...choć nie powiem, łapię się na tym że kilkanaście razy dziennie myślę o ciąży Postaram się wziąć przykład z groooszka, ona mnie zainspirowała żeby test zrobić możliwie jak najpóźniej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Mnie też Groszek zainspirowała do tego, że nie ma co tak od razu po 10 dniach lecieć na betę i robić za szybko testu. Trzeba wrzucić na luz i czekać, bo co ma być to będzie
    Groszek bierzemy teraz przykład z Ciebie

O mnie
    Dziewczyny czy te wszystkie hormony tarczycowe trzeba robić w jakiś konkretnych dniach cyklu, czy obojętnie kiedy?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    dziewczyny,które przy zagnieżdżeniu się zarodka ile u Was trwało plamienie? dziś znowu troszkę mam na wkladce i zaczynam tracić nadzieję :-( według mojego kalendarzyka @ powinnam dostać za 9 dni

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    JA badanie TSH robie co trzy miesiace i nie patrzę ani na dzien, ani na godzinę, na czczo też na nich nie trzeba być.

Po prostu Dziewczyny, nie ma sensu wyciągania testu jednego za drugim i chodzenie co chwile na bete niczego nie przyspieszy.
    Wiadomo, że też chciałam wiedzieć... ale po co robić testy i sie rozczarowywać? Będzie co ma być, jak ma wyjść to wyjdzie. Objawy są, głowa pełna, test negatywny i załamka gotowa.

Jutro może pójde zrobić bete i tyle, do lekarza pójdę około 12-go lipca, bo nie widzę potrzeby, żeby iść tam szybciej.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Grooooszek gratulacje!
    Kasia nadal trzymam kciuki, już nie mogę się doczekać, kiedy nam tu napiszesz, że widziałaś już bijące serduszko!

My też wrzucamy teraz na luz...
    W sumie głowę mamy teraz zaprzatnieta głównie generalnym remontem , który robimy w sierpniu.
    A właśnie...może któraś z Was niedawno robiła kuchnię i mogłaby mi polecić jakieś ładne i tanie meble kuchenne? Bo nie chcę na samą kuchnię wydać 20 tys.zł.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja robie tsh tez co trzy miesiace i ja mam robic rano na czczo. Ale dzien cyklu nie ma znaczenia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Groszek do Ciebie głównie mam pytanie. Pisałaś kiedyś, że masz niedoczynność tarczycy. Ja w lipcu wybieram się do endokrynologa i już na pierwszą wizytę chciałabym mieć zrobione jakieś badania, żeby niepotrzebnie nie tracić czasu. Napisz mi proszę, jaki dokładnie mogłabym zrobić sobie badania...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez groooooszek Zobacz posta
    A ja Wam dziś laski powiem tylko tyle, że jednak przeczucie mnie nie zawiodło.
    Dzisiaj zrobiłam test w domu i wyszedł pozytywny.
    Groszek ty urwisie. A jednak! Od początku tak czułam. Gratuluję stokrotnie

O mnie
    Patrycja u mnie zagnieżdżanie się zarodka trwało dwa dni. Także spokojnie, nie masz powodu do zmartwień

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów