Strona 201 z 1202
Pokaż wyniki od 2,001 do 2,010 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Cichon myślę, że nie ma sensu się taką osobą przejmować... życie jest zbyt krótkie, żeby zajmowały nam głowe negatywne myśli. Osoby wpędzające nas w zakłopotanie, frustracje i smutek nie są tego warte, po prostu.

Najwazniejsze jest to co Ty myslisz i czujesz, ze wiesz co jest dobre dla Ciebie.

Polecam do przeczytania książkę: "Pokochaj siebie", bardzo dobra i pouczająca lektura do poduszki, żeby potem sobie wiele przemyśleć.

Też borykam się ze zdaniem mojej siostry i tym jaka jestem nagorsza, bez mozgu itp., ale to jest jej zdanie i z moim sie nie liczy. cóż.

Masz w okoł siebie osoby, które na pewno mocno Cie kochają i to jest najwazniejsze.
    Głowa do góry!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Groszek pomidor a papieros to dwie różne rzeczy. Owszem nie nasza sprawa jeśli ktoś pali, ale jeśli pali kobieta w ciąży to mam ochotę albo wyciągnąć jej tego peta z buzi albo włożyć głębiej żeby jezor poparzyła. Tu staje po stronie dziecka które nie ma jeszcze prawa głosu a napewno nie będzie zadowolone gdy dorośnie i dowie się ze było celowo podtruwane przez 9 miesiecy. Taka Matka często nie mysli o konsekwencjach swoich czynów w przyszłości. Dlatego trzeba jej parę rzeczy wbić do głowy. Jak urodzi i przestanie karmić piersią niech jara ile wlezie, ale nie przy dziecku. Takie jest moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 25-06-16 o 14:02

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cichon, mam podobnie.
    Moja szefowa tez czeka na moja ciaze bo ona jiz ma na mnie zastepstwo a jak na zlosc zajsc nie moge...
    Ale jest wyrozumiala.
    Dlatego wspolczuje Ci ale nie przejmuj sie, ona nic Ci nie moze zrobic skoromasz umowe na czas nieokreslony to jest jej problem a nie Twoj.
    Bardzo dobrze, ze szukasz pomocy. Trzymaj sie dzielnie Kochana!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Burzujka ale takie gadanie szefowej wcale nie sprzyja zajściu w ciążę. Gdzieś z tylu głowy czuje się taką presję. Zresztą nieraz w pracy słyszałam, jak te starsze koleżanki mówiły- do mnie też, że one ja zachodziły w ciążę to pracowały do samego końca, a nie jak my teraz od razu zwolnienie. Tylko trzeba nanieść poprawkę na to, że one zachodziły w ciążę, nie mając w ogóle pojecią co to są dni płodne, owulacja itp. Strasznie mnie wkurza takie gadanie i ignorancja.

O mnie
    Heh to prawda. Kobiety kiedys nie wiedzialy co to znaczy miec problemy z zajsciem w ciaze czy poronic...:/
    Co bys im nie powiedziala to Cie nie zrozumieja, wiec trzeba sprobowac dac na luz. I mowie to tez do siebie bo tez mnie to wkurza..

O mnie
    PS aaaale mecz!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kasiu gratulacje!!!bardzo się ciesze:-)
    Dziewczyny strasznie się wystraszyłam,dziś podcierajac się zobaczyłam krew na papierze a miesiączkę powinnam dostać dopiero za tydzień w niedzielę bądź poniedziałek i mam pytanie czy to może być zagnieżdżenie zarodka? w pierwszej ciąży nic takiego nie miało miejsca i strasznie się martwię bo w tym cyklu przy użyciu testów owulacyjnych
    miałam ogromną nadzieję,że się udało :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Tak Patrycja, to może być zagnieżdżanie się zarodka. Ja tak miałam w ostatniej ciąży i już po tym wiedziałam, że jestem w ciąży. Także bądź dobrej myśli

też mnie wkurza to jak widzę kobietę w ciąży palącą bądź pijącą.... same najgorsze słowa nasuwają mi się wtedy na język i nie mogę zrozumieć dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe... ;(

Patrycja, to może być zagnieżdżenie, także tak jak Cichon napisała, bądź dobrej myśli

Cichon, nie zazdroszczę Ci sytuacji w pracy :/ ja mam strasznie do d... atmosferę i też się czasem zastanawiam jak takie "warunki" mają mi pomóc zajść w ciążę.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    dziękuję dziewczyny wierzę w to,że tym razem się udało ale poczekam do dnia testowania :-)
    Również jestem tego samego zdania, jak widzę kobietę w ciąży co pali to scyzoryk w kieszeni się otwiera to samo się tyczy kobiet,które chodzą na solarium a brzuszek ukrywają pod luźnym bluzeczkami tragedia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów