Strona 2 z 1199
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dziewczyny cześć, podglądam was od dwóch miesięcy tzn. Od momentu kiedy zaczęliśmy starania o potomka narazie bezskutecznie ale mocno wierzę w to, z rok 2017 będzie spełnieniem naszych malzenskich marzeń !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny :-) również chcę dołączyć . Niestety w 2016 się nie udało ale mam nadzieję, że 2017 będzie Nasz :-) jestem już mamą 17 miesięcznej Mai :-) dopiero teraz odstawiłam małą od piersi więc myślę, że tak za 3 mies zaczniemy się starać już tak na poważnie :-)

Witam i ja Też bym chciała urodzić w 2017 - najlepiej tak wczesna wiosna . staramy się tak od pół roku i mamy już jedną prawie 2 letnia córcie. W poprzednia ciążę udało mi się zajść bardzo szybko (w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek) zobaczymy teraz...

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Witaj ejna :-) w poprzednią ciążę również udało mi się zajść bardzo szybko bo już w drugim cyklu :-) teraz okazało się, że mam dość sporą nadżerke i chcę najpierw pozbyć się tego diabelstwa a potem zaczynamy :-)

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie Ja również do Was dołączę Od marca zaczęliśmy starania o kolejną pociechę Mamy już dwie wspaniałe córeczki i postanowiliśmy spróbować po raz trzeci. W pierwsza ciąże zaszłam po miesiącu starań ( wtedy to młoda byłam 20 lat), w drugą po 6 miesiącach (24l), więc teraz pewno jeszcze ten czas się wydłuży... no nic,zobaczymy. Trzeba myśleć pozytywnie
    Pozdrawiam

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witajcie. Widzę, że sporo dziewczyn szykuje się na wiosnę 2017 Powiem Wam, że ja również chciałabym urodzić wiosną - patrząc teraz jak wszystko budzi się do życia to myślę, że jest to idealny czas, a staranka zaczynamy w sierpniu od razu po naszym ślubie
    Pozdrawiam

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Juston ja mam dwójkę z lata (czerwiec i lipiec)- byłam zadowolona, bo z garderobą mogłam bardziej pokombinować, dużo świeżych warzyw i owoców,częste spacery,prace w ogródku-byłam w swoim żywiole po prostu Po porodzie i powrocie do domu ze szpitala od razu z dzieciaczkami wychodziłam na spacery -oczywiście jeśli pogoda pozwalała na to. Teraz gdyby się nam udało-rozpakowanie byłoby w styczniu- myślę, że też nieźle, bo w marcu już ciepełko się robi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dokładnie teraz czas na styczeń dla starających i też fajny miesiąc na zostanie mamą

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Widzę że forum troszkę ożyło napiszę coś o sobie. Mam już córeczkę z marca 2011 a od dwóch miesięcy staramy się o rodzeństwo dla niej. Czy w tym cyklu się udało okaże się za około tydzień. Mam nadzieję że tak lecz nie chcę się nastawiać. Juston różnież uważam że styczeń to super miesiąc na poród.

Cześć Dziewczyny

Czy wszystkie macie już swoje pociechy i staracie się o kolejną, a tylko ja tutaj w dalszym ciągu walczę o tą pierwszą ?

Mam nadzieję, że w końcu nam się uda, bo już zdecydowanie za długo (jak dla mnie) czekam.

Miłego dnia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów