Strona 199 z 1202
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu kochana!!!
    Mnie tez sie lezka zakrecila w oku!!!
    Bardzo sie z Toba ciesze, obys teraz donosila! Zaciskaj mocno uda przed 9 miesiecy!
    A jaka masz bete?
    Powtorz ja koniecznie... Jak pewnie nas podczytujesz to wiesz ze ja tez bylam szczesliwa... Przez dwa dni... Ale w sumie moja beta niska. Mam nadzieje, ze Twoja jest milion razy wieksza od mojej i jeszcze stokrotnie Ci wzrosnie.
    Trzymam kciuki!

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Aguska no przykro mi...:/
    Z ta sennoscia to wiesz pojawia sie bo przed @ masz zwiekszony poziom progesteronu i to bywa mylace niestety...:/

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka widziałam. Przykro mi...
    Ja na razie mam niska betę bo w pon miałam według objawów zagnieżdżenie. Dziś wynosiła 11,8. W pon powtórzę ale na tym skończę. Coby się nie denerwować.
    Aguska przykro mi... :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Noszkurna jeszcze jak na złość dostałam jakiegoś plamienia gdzie nigdy, ale to przenigdy okres nie zaczął mi się w nocy tylko zawsze rano. No cóż. Jutro sie pewnie @ rozkreci

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jestem przerażona. Pierwszy raz mam ogromna nadzueje ze w tym cyklu sie nie udało i w ciąży nie jestem. Moj synek ma prawdopodobnie bostonkę a ona jest podobno niebezpieczna w ciąży. Ja jestem osłabiona po 10 dniach antybiotyku wiec na miliard procent sie zarażę od niego :-( nie ma możliwości żebym z nim nie miala z nim kontaktu. Ryczeć mi sie chce. Test mogę zrobić najwcześniej wtorek/środa.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kasia gratuluje i trzymam kciuki

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Burzujka widziałam. Przykro mi...
    Ja na razie mam niska betę bo w pon miałam według objawów zagnieżdżenie. Dziś wynosiła 11,8. W pon powtórzę ale na tym skończę. Coby się nie denerwować.
    Aguska przykro mi... :*
    no to trzymam mocno kciuki zeby Twoja beta urosla...! Ja mialam nizsza ta bete od Twojej
    A kiedy masz termin @?
    Powiedzialas juz mezowi??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Kasienka, w takim razie i ja gratuluję, oby wszystko poszło po Twojej myśli.

A ja dalej czekam i wiecie co?!
    Teraz to ja jednak licze na to, że nie dostanę tego okresu i, że jak pójde do gina w okolicy 12.07. to już będę wszystko wiedzieć.
    (bo raczej nigdy mi się takie cuda nie zdarzały, minęło 39 dni od mojej ostatniej @, a miałam regularne.)

Wczoraj kolega w pracy mówi do mnie: "Aga, Aga i co, wiesz coś?!" mówię mu, że nie, że cierpliwie czekam... a kolega do mnie: "Aga, nie martw się, mojej żony koleżanka, przez półtorej miesiaca miała testy negatywne, a potem się okazało, że jest w ciąży."

A przecież ja sie nie martwię... nie mam czym.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziewczyny mąż juz wie. Szczęśliwy jak ja
    Obu urosła. Trzymam i za Was kciuki u mnie objawy takie jak zawsze. Ból brzucha, ból głowy i co jakoś czas robi mi się słabo. Czyli Podobnie jak w poprzednich ciążach. A termin @ powinnam mieć w czwartek.

Kurde dziś ślub o 15 a potem wesele. W taki upał? ?? Pani premier jak żyć???

Oczywiście wkurwilam się dziś. Widziałam dziś koleżankę która rodzi w sierpniu z fajkiem w gębie. No kur... matka polka. Oczywiście wpadli. Nie odezwałam się do niej. A widziałysmy się pierwszy raz od roku. Nie mogłam słowa wydusic jak zobaczyłam tego fajka. Mój mąż gadał z jej facetem. u gdzie ty sprawiedliwość? Ja się staram, dbam o siebie. Czasami może przesadnie ale się boje bo różnie to wychodzi. A ta kur... sobie jara w ciąży. Nosz kur.... tylko ja jebn.. w ten głupi ryj.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wiesz Kasia, nie nam to oceniać.

Każda z nas posiada wybór i nie do końca drugiej osobie musi się on podobać. Każdy robi jak uważa.
    Zawsze było tak, ze które nie chciały mieć dzieci wpadały i po prostu miały, a te które marzyły, toczyły co miesieczną walkę.

Mi też się nie podobalo jak moja kuzynka paliła w ciąży, ale to jest jej sprawa, jej wybór, to jej dziecko, ona będzie wychowywać i ona będzie się zmagać pózniej chorobami, problemami, komplikacjami.
    Z drugiej strony ciągłe chuchanie i robienie szklanego klosza nad maluchem też wcale nie jest dobre.

Każdy ma swoje życie i żyje według własnych wyborów i zasad, a innym pozostaje to zaakceptować. Każdy tez ma prawo wypowiedzieć własne zdanie, a druga strona ma prawo sie z tym zdaniem nie zgodzić i bronic swojego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów