Strona 198 z 1199
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,980 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasia, rewelacja!!!
    Gratuluję i trzymam kciuki!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Kasia czekałam na taką wiadomość od Ciebie wreszcie sie udało, mega gratulacje

Pisałam wcześniej, że @ się u mnie rozkręca... i na chwilę obecną nic... rano miałam śluz z pasemkami krwi, teraz taki lekko podbarwiony na brązowo, ale jest go naprawdę niewiele.
    Już sama nie wiem co myśleć... jeśli do jutra nic nie ruszy to zrobię test... ehh boję się tego wszystkiego
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziewczyny to ze się udało to połowa sukcesu. Najgorsze przede mną czyli utrzymanie i donoszenie ciąży.

Ale postanowiłam ze tym razem myślę pozytywnie. Ostatnim razem się zamartwiaalam i nic mi to nie dało. Dlatego teraz się ciesze póki mogę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dlatego mocno trzymamy za Ciebie kciuki! ! !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziś na razie jestem spokojna i zrelaksowany i bardzo szczęśliwa
    Oj dziewczyny życzę Wam żebyście jak najszybciej czuły sie tak jak ja teraz :* i również trzymam za Was kciuki. Cały czas nieustannie.

Czeka mnie jeszcze przekazanie informacji mężowi czekam aż z pracy wróci. Przyjaciółce juz się pochwaliłam
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasia gratuluję i trzymam kciuki abyście wytrzymali do konca;***

A ja byłam dziś zrobić bete no i.......
    Niestety nie tym razem. W sumie czułam (nawet pisałam o tym wczesniej) ze to nie to. Beta <1,2. Trudno, pozostaje czekać na @, który myślę że na dniach przyjdzie. Nie mniej jednak dziękuję dziewczyny za kciuki
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 24-06-16 o 20:13

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Nie zmienia to faktu ze jestem tak okropnie śpiąca od paru dni ze czegoś mi musi brakować. .. tylko nie wiem czego

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia super świetna wiadomość!!!! gratuluję!!!

Cytat Zamieszczone przez Agata_90 Zobacz posta
    ann89 mamy XXI wiek. W zależności od tego czy pęcherzyki nie rosną albo jak rosną a nie pękają są na to tabletki albo zastrzyki. Najważniejsze żeby lekarz dobrą diagnozę postawił.
    Kasia gratulacje bardzo się cieszę
    pocieszyłaś mnie mam nadzieję, że jeśli już coś wyjdzie u mnie nie tak, to będzie się dało to "naprawić" tym bardziej, że wierzę w to, że w końcu trafiłam na dobrego lekarza.

Martulka, to może jednak coś jest na rzeczy....no chyba, że @ tak wolno nadchodzi. Jakby się okazało jednak, że to ciąża, to nie zamartwiaj się na zapas, że coś mogłoby być nie tak z powodu wypadku i przeżytego stresu, bo będzie wszystko dobrze!

Kasia, ale niespodziankę nam zrobiłaś aż mi się łezka w oku zakręciła dobrze, że siedzę teraz sama w domu :P tzn. z piesełkiem, ale ona nie wygada
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 24-06-16 o 20:39
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Nie zmienia to faktu ze jestem tak okropnie śpiąca od paru dni ze czegoś mi musi brakować. .. tylko nie wiem czego
    też tak mam.... już mnie to zaczyna dobijać, bo nie zależnie która godzina to padam na twarz, a najgorzej w pracy :P
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów