Strona 197 z 1202
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Bete tez można wykonać juz po tygodniu ale jeśli zagniezdzenie miało miejsce później to test będzie fałszywie negatywny.
    Czyli tak jak mówią lekarze, najlepiej odczekać dwa tygodnie do czasu spodziewanej @ i wtedy testować. Wcześniej można się tylko niepotrzebnie zdenerwować.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mira w sumie tak ale mysle ze jak zrobisz 2-3 dni przed @ to tez powinno być już wszystko jasne

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Mira, o ile nie bedziesz miała tak zagmatwanej sytuacji jak ja.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No właśnie, różnie to może być myślę, że 4 lipca spróbuję zrobić pierwszy test.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Najlepiej poczekać do @ tylko nie zawsze mamy tyle cierpliwości!
    U mnie 12dc, ale postanowiłam nie robić testów owu. Dzisiaj rozpoczynamy działania wtedy kiedy będziemy mieli ochotę, tak średnio co 2 dni przez najbliższe 2 tygodnie.
    Zdajemy się na los i zobaczymy co z tego wyniknie...

Ja jutro mam koniec @. Dzisiaj już ostatni podrygów i zaczniemy się przytulać, bo dawno tego nie mieliśmy, a sytuacja u nas była trochę ostatnio napięta. Potrzebuję tej bliskości. Dzisiaj zaczełam urlop - koniec roku szkolnego, ale oficjalnie rozpocznę 1 lipca, bo mam jeszcze obronę stażu, trochę uporządkowanie gabinetu itd.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hej laseczki dawno mnie nie było. Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamiętacie
    U mnie dużo się działo. Zaglądałam do Was codziennie. Gratuluję zafasolkowanym Ale najważniejsze. Dzis rani robiłam badanie beta HCG. JESTEM W CIĄŻY!!!!
    Wiem kiedy mislam owu. Chociaż nie robiłam testów. Od początku tyg zaczęłam brać luteine żeby sobie pomóc. Miałam zapas w domu. No i w poniedziałek miałam lekko zabarwiony papier. Pomyślałam o może zagnieżdżenie potem pomyślałam głupia ja po co robisz sobie nadzieje. No i tak codziennie. Niby nadzieja a jednak z tyłu głowy znowy będzie to samo. Nie łudź się. Zrobiłam krew bo jutro mamy wesele na którym chciałam pić. Wolałam być pewna że mogę. A tu jednak nie mogę postanowiłam od początku myśleć pozytywnie. Ostatnim razem się stresować am od początku. Uważałam na siebie i nic to nie dało. Dlatego tym razem od początku luz zobaczymy jak to będzie. Musze się na biegu umówić do gina i to jak najszybciej bo luteiny starczy mi do poniedziałku. Dziewczyny trzymajcie kciuki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Kasia super wiesci. Musi byc dobrze

Kasia, suuuuuuper wiadomość !! ;-) trzymam za Ciebie kciuki! ;***
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

ann89 mamy XXI wiek. W zależności od tego czy pęcherzyki nie rosną albo jak rosną a nie pękają są na to tabletki albo zastrzyki. Najważniejsze żeby lekarz dobrą diagnozę postawił.
    Kasia gratulacje bardzo się cieszę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów